Wakacje w ciepłych krajach ;)

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2012-06-05, 20:11

Beata:) pisze:piszesz niesamowicie ciekawie, aż zazdroszczę :oops: tych wszystkich przygód i czuję niedosyt straszny. Pisz dziewczyno wszystko, bo gdy zamknę oczy to naprawdę widzę to, co Ty opisujesz ;-) Może masz jakieś zdjęcia z tych wędrówek? Może chciałabyś je wkleić? I pisz, pisz, pisz :-D

Ha ha ha właśnie wyszła koleżanka, której pokazywałam film z Bali z zeszłego roku i zdjęcia z Filipin z tegorocznej wyprawy :mrgreen: Jak sobie to wszystko przypomnę... łza się w oku kręci :mrgreen: W sumie nie spodziewa łam się, że kiedykolwiek takie podróże mnie czekają
Zdjęć niestety nie ma na żadnej stronie, kilka mogłabym gdzieś zamieścić, szczególnie te spod wody... mam nadzieję, że autorzy się nie pogniewają, bo ja ani umiejętności ani sprzętu do takich zabaw nie posiadam. A gdzieś tutaj na forum można coś wstawić? Mam takie ulubione, z żółwiem, z tego roku.
A, to moje zdjęcie, które pokazuje się przy postach, to właśnie z zoo na Bali, tam można sobie takiego węża przytulić :) To niesamowite, jaki jest miły w dotyku.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2012-06-05, 20:41

sylseb pisze:A gdzieś tutaj na forum można coś wstawić? Mam takie ulubione, z żółwiem, z tego roku.

No to dawaj te żółwie :-D Może być nawet w tym temacie, wszak jest o wakacjach właśnie w ciepłych krajach. Jeśli chcesz, możesz też założyć swój własny wątek, co też byłoby bardzo ciekawe. Twój wybór ;-)
sylseb pisze:tam można sobie takiego węża przytulić :) To niesamowite, jaki jest miły w dotyku.

Nie wątpię, ale wolę popatrzeć z daleka :-D

Edit:
Mariposa znalazła jeszcze jeden wątek świetnie nadający się takich zdjęć, więc masz jeszcze większy wybór ;-) :arrow: >>Nasze pocztówki z wakacji<<
Obrazek


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości