Wczasy

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

kria
Posty: 176
Rejestracja: 2010-08-02, 09:49
Lokalizacja: woj. śląskie

Wczasy

Postautor: kria » 2011-03-21, 12:21

Witam wszytskich. :6:
Ja już odliczam czas do rodzinnych wczasów. Obecnie przechodze 2 raz PZNW i z moim lewym okiem jest bardzo kiepsko. SM nie mam zdiagnozowane - jeszcze.
Boję się kalectwa i niedowładów, ale jakoś wierzę, że ze wszytskim dam sobie radę. Mam wspaniałą rodzinę i jakąś dziwną siłę w sobie ( może dlatego że tylko dopadło mnie PZNW)

Mamy już wykupione wczasy w Chorwacji ( początek lipca)i na Krecie ( połowa września).
Każde wczasy po 7 dni i już nie mogę się doczekać. Wiem, że nie mogę się opalać i zbyt nagrzewać organizmu, ale nie powstrzymuje mnie to przed wielką radością.
Już planuję kupić sobie krem z największym filtrem, kapelusz z olbrzymim rondem, parasoleczke przed słoneczkiem i duży parasol na plażę. Nie dam się tak łatwo zapedzić w ciemne strony SM.
Obecnie muszę uporwać się z PZNW i będzie dobrze-do nastepnego razu

A jakie są Wasze wakacyjne plany ??
Ostatnio zmieniony 2011-03-21, 13:47 przez kria, łącznie zmieniany 1 raz.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Re: wczasy jupi

Postautor: Ania W. » 2011-03-21, 13:07

kria pisze:Mamy już wykupione wczasy w Chorwacji ( początek lipca)


kria pisze:A jakie są Wasze wakacyjne plany ??


Witaj kria.
Również jadę do Chorwacji na początku lipca. :-)
W jakiej miejscowości będziesz, bo my w Viniśće k/Trogiru. Będzie to mój 4 pobyt w tym pięknym kraju.
Zawsze jeździłam na przełomie maja/czerwca i potrafiła być już lampa. Jednak spokojnie dawałam radę. :-D Jak Ty miałam kapelusz z rondem, ciemne okulary, filtry z kremem i dużo wody niegazowanej. Siedziałam sobie pod parasolem, ale jak nie dawałam rady, to zwyczajnie schodziłam z plaży.

Jest świetne forum o Chorwacji gdzie możesz uzyskać porady na każdy temat. :-D
Poczytaj sobie tematy z naszego forum:

:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=1819
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... 49&start=0
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... c&start=30

Jak będziesz miała jakieś pytania w związku z wczasami śmiało pisz, może być na PW. :-)

Serdecznie pozdrawiam.

kria
Posty: 176
Rejestracja: 2010-08-02, 09:49
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: kria » 2011-03-21, 13:17

Ania W., ja jadę na wyspe PAG i do stolicy o tej samej nazwie. Wybrałam lipiec, poczatek, ponieważ jadę z malutką 2 letnią córeczką i zależało mi, aby woda była już nagrzana. Ona uwielbia pluskać się w wodzie i myślę, że morzem będzie zachwycona, zreszta ja też bo będę mogła ochłodzić organizm. Alez mnie to uskrzydla.
Do Chorwacji jadę już 2 raz, wcześniej byłam w Podgorze i byłam zachwycona. Mam nadzieję, że i tym razem Chorwacja mnie nie zawiedzie. Zresztą jedziemy żeby odpocząć i myślę, że każde miejsce, byleby tylko z rodziną, byłoby super.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-21, 13:44

Miejsce wybrałaś świetne. :10: Miałam również w tym roku Pag zaplanowany, ale koleżanka poleciła mi świetną kwaterę nad samym morzem, no i bliskość zabytkowych miast przeważyła o Środkowej Dalmacji.
Już nie mogę się doczekać wyjazdu, nie da się ukryć,że kraj ten przyciąga jak magnes, nigdy się nie nudzi i marzy się przez długie zimowe wieczory. :-D
My wybraliśmy lipiec, bo moja córcia chodzi do szkoły i jak tylko zaczną się wakacje to śmigamy do Chorwacji. Już odliczamy dni. ;-)
Myślę, że zniosę upały, a jak nie to ucieknę na kwaterkę na zacieniony tarasik. ;-)

Może się gdzieś spotkamy na trasie.... ;-) My w planach mamy zwiedzanie:Szybenik, Primoszten, Trogir, Split...Ech...zapachniało wakacjami. :10:

PS> Po PZNW byłam w Turcji i spokojnie dałam radę, więc nie bój się, byle nie przegrzać organizmu.

Życzę udanego, niezapomnianego wypoczynku. :-)

kria
Posty: 176
Rejestracja: 2010-08-02, 09:49
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: kria » 2011-03-21, 13:48

Jeszcze bardziej nabrałam ochoty na Chorwacje. My raczej nie będziemy nadmiernie zwiedzać ze wzgledu na malutką.

Oczywiście na tarasiku pomacham Ci i prześle pozdrowienia hehehehe.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-21, 13:53

kria pisze: Oczywiście na tarasiku pomacham Ci i prześle pozdrowienia hehehehe.


Dzięks. :lol:
Również pomyślę sobie o Tobie, a po wakacjach daj znać jak było. :3:

No to odliczamy dni...Oby do wakacji. :1:

kria
Posty: 176
Rejestracja: 2010-08-02, 09:49
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: kria » 2011-03-21, 14:07

To odliczamy.
Ja pewnie będę panikować tydzień przed i pojadę wystraszona, ale nie dam tego po sobie poznać, żeby mężuś się o mnie nie matwił. I oczywiście dam znać jak było i jak ze mną.

J.B.
Posty: 220
Rejestracja: 2009-08-12, 21:59
Lokalizacja:

Postautor: J.B. » 2011-03-21, 19:15

ja tez ja tez w tym roku na chorwacje, do urokliwego miasteczka na samym poczatku sierpnia i oczywiscie MEÐUNARODNI SENJSKI LJETNI KARNEVAL. Tez odliczamy:-)))
Tym daję radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-21, 20:26

Asiu świetnie, z pewnością długo Chorwacja pozostanie w Twej pamięci. :-D

Dziewczyny szkoda, że nie będziemy gdzieś w tym samym czasie, bo zrobiłybyśmy sobie mini zlocik fanów FDSR. :lol:

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-03-22, 12:08

Wy już macie wczasy zaplanowane a ja jeszcze zastanawiam się gdzie by tu jechać... :roll:

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-22, 12:42

David pisze:Wy już macie wczasy zaplanowane a ja jeszcze zastanawiam się gdzie by tu jechać... :roll:


David no jak to gdzie.....z nami do Chorwacji. :lol:

Dużo ludków ze Śląska jeździ tam na wczasy. :-)

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-03-22, 21:27

Ania W. pisze:Dużo ludków ze Śląska jeździ tam na wczasy. :-)


jak dużo tam ludzików to ja już nie chce :-P

bardziej myślę o górach lub Bałtyku a może i wyląduje na mazurach 8-)
znając swoje szczęście to na planach skończy się i będę siedział w domku :-|

kria
Posty: 176
Rejestracja: 2010-08-02, 09:49
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: kria » 2011-03-23, 11:35

David, To może Grecja?? Ja jeszcze nie byłam i w tym roku jadę. Ponoć świetny klimat.
Bałtyk hmm - chyba nie jest taki cudowny jak Adriatyk. Ja raczej nie ryzykowałabym wyjazdu bo zazwyczaj tam pogody nie ma. Wszyscy moi znajomi zawsze narzekali, że wydali kupe kasy, a pogoda była do bani i morze bardzo zimne. Nio, ale to oczywiście moje zdanie.
Na Mazury chętnie bym pojechała i popływałam łódką na jeziorku. Do tego super pogody nie trzeba.
Nio, ale ja juz na szczęście mam wszystko zaplanowane i już się cieszę na odpoczynek. Tym bardziej, że zeszłe lato spedziłam w domu płacząc i zapoznając się z chorobą SM i przyswajaniem wiadomości że mnie dopadła.

Nest
Posty: 26
Rejestracja: 2010-08-14, 10:47
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Nest » 2011-04-06, 15:58

Chorwacja- super, jak lubicie te klimaty to polecam Czarnogórę- identycznie jak w Chorwacji (rzut beretem na południe), a dla portfela duuużo przyjemniej niż na Chorwacji.
A osobiście to zakochany jestem w Krymie.
sTwardy & Rozsiany :)

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-05-03, 11:50

ja na wczasy chciałem jechać nad morze ale przegrałem :-P i tak wyszło że pojadę do Zakopanego :-) teraz nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać... chyba głupek ze mnie że ustąpiłem dziewczynie :roll:


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości