Moje malowanki

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

optymistka
Posty: 405
Rejestracja: 2008-10-22, 21:32
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: optymistka » 2012-01-02, 12:31

boskie :D czym stworzyłaś autoportret?
Sama też trochę tworzę... staram się. po długiej przerwie w malowaniu i rysowaniu zachciało mi się iść do szkoły plastycznej i na nowo zaprzyjaźniam się ze sztalugami :D fajnie by było móc poszczycić się równie dobrymi pracami :)

LadySolo
Posty: 11
Rejestracja: 2011-12-08, 17:41
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Postautor: LadySolo » 2012-01-03, 21:08

Optymistka, to świetnie;) chętnie bym zobaczyła Twoje prace:) Autoportret jest robiony techniką znaną jeszcze z przedszkola- na tekturę pokrytą woskiem ze świecy, potem posypana kredą, żeby się nie ślizgało a na koniec czarnym tuszem. Po wyschnięciu wydrapałam :)
Chcąc namalować ptaka stań się ptakiem.

optymistka
Posty: 405
Rejestracja: 2008-10-22, 21:32
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: optymistka » 2012-01-04, 20:48

jak dla mnie efekt bomba :D popróbuję z tą techniką :)

sama chwilowo nie mam czym się chwalić, wszystkie stare prace rozeszły się już po znajomych i po znajomych znajomych :P teraz muszę stanąc do sztalug i stworzyć coś na zaliczenie do szkoły... jak będę zadowolona z efektów to się podzielę...

...tylko ja rzadko jestem zadowolona ze swoich prac :P właściwie to nigdy nie jestem :P :evil:

LadySolo
Posty: 11
Rejestracja: 2011-12-08, 17:41
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Postautor: LadySolo » 2012-01-05, 23:17

Mam to samo. Ze starych prac, które malowałam bez spiny- owszem, tych co tu wrzuciłam, wyjątkowo jestem zadowolona, ale teraz na zajęciach z malarstwa nie potrafię stworzyć nic, co by mnie choć trochę usatysfakcjonowało.
Pocieszajmy się tym, że jesteśmy perfekcjonistkami, stąd to wieczne niezadowolenie! ;)
Chcąc namalować ptaka stań się ptakiem.

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-03-05, 11:07

autoportret intrygujący
kogut smakowity
a jachty urzekające, takie właśnie w moim stylu.
W Twoich pracach widać wielką dojrzałość warsztatową, nie ma nic z przypadku, całość tworzy świadomą kompozycję. Jestem pod wrażeniem :-)
Ja w wolnych chwilach bawię się pirografią. Obecnie mam na warsztacie bardzo pracochłonny projekt. Jak wreszcie skończę, to pewnie też pokażę.
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2014-09-29, 12:10

Czytając opinie strasznie żałuję że linki mi nie działają. Jest może jakaś strona internetowa z tymi pracami? :)


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości