Koty

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2015-10-08, 17:23

rybka pisze:Source of the post hmm, bo to była taka mała uciekająca wystraszona kula...i zostało

:)
Mina kota Kuli wspinającego się po ławce, obłędna. Koty żyjące na wolności mają swój niepowtarzalny urok. Żeby tylko zapanować jakoś nad ich bezmyślnym rozmnażaniem.

Anula, Twoje małe sierściuchy, miodzio.
anula;) pisze:Source of the post jak ten gryzoń jeden, pazurami wbijał się za blisko..no ogólnie za blisko

Mój Prezes będąc malutkim, podczas gdy kroiłem mięcho dla starszyzny i stałem w kuchni w samych spodenkach, wspiął się na stół po moich gołych nogach. Nie powiem, miło nie było, ale skąd on mógł o tym wiedzieć. Też było blisko. :wink:
Wojtek

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Koty

Postautor: rybka » 2015-10-08, 21:49

homag pisze:Żeby tylko zapanować jakoś nad ich bezmyślnym rozmnażaniem.

Otóż to
homag pisze:Mój Prezes będąc malutkim, podczas gdy kroiłem mięcho dla starszyzny i stałem w kuchni w samych spodenkach, wspiął się na stół po moich gołych nogach. Nie powiem, miło nie było, ale skąd on mógł o tym wiedzieć. Też było blisko. :wink:

Musiałeś mieć niezłą minę :biggrin:

Anula :biggrin: - Zupełnie jak mój Józuś!, jak mój Józuś! :lol: :kiss: :angel:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Koty

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-09, 10:53

rybka pisze:Source of the post a teraz moje wiejskie :) (robiłam co mogłam)
Doceniamy Rybko Twoje starania :yes: , warto było, bo koty są cudne :serce:
anula;) pisze:Source of the post pazurami wbijał się za blisko..no ogólnie za blisko
Zadzior jeden :yes: , ale Słodziak przez S :giveheart:
-----------------------
A Rudy na stołówkę przychodzi, ale miziać się nie chce, to znaczy chce, ale się boi. Córce czasem pozwoli na jakiego głaska, ale ja już wątpię w jakąkolwiek socjalizację.

Obrazek
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2015-10-09, 12:09

rybka pisze:Source of the post Musiałeś mieć niezłą minę

I słów użyłem też niezłych. :)
zosiasamosia pisze:Source of the post ale ja już wątpię w jakąkolwiek socjalizację.

Nie trać nadziei. Pogarszająca pogoda powinna zrobić swoje, tym bardziej, że Rudy wie, iż z Waszej strony nic mu nie zagraża. :wink:
Wojtek

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2015-10-12, 17:29

Ponieważ zdobyłam już swojego kompa, więc mogę wrzucić parę fotek :) Na początek moja starsza pni, czyli Grunia, w pozycji standardowej łóżkowej:
Obrazek
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2015-10-12, 17:34

A teraz kobieta numer dwa, Grubcia w całej swojej rasowej okazałości. Generalnie Grubcia jest bardzo zainteresowana książkami i mam wrażenie, że mój księgozbiór jej odpowiada:
Obrazek
Grishama też lubi:
Obrazek
A poza tym zgadza się z opinią, że kot może spędzać na spaniu do 16 godzin dziennie:
Obrazek
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2015-10-12, 17:51

No i kolega Pirat, w swojej ulubionej zabawce (polecam taki tunel, tylko najlepiej kupić taki bardzo szeleszczący):
Obrazek

No i dwa zbliżenia, z widokiem pełnego uzębienia
Obrazek

No i zamyślony młody człowiek, znaczy kotek
Obrazek
Pozdrawiam
SylwiU

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2015-10-13, 09:33

Piękności. :)
Grunia, wypisz wymaluj, cujek jak moja Inka, kolorki tylko inne. Grubcia, arystokratka, proszę wstać jak wchodzi. :)
sylseb pisze:Source of the post A poza tym zgadza się z opinią, że kot może spędzać na spaniu do 16 godzin dziennie:

Chyba nawet więcej. Wczoraj w ten śniegowo-deszczowy dzionek, moja ekipa spała cały dzień, całą noc i dalej śpią.
Pirat, dobrze chyba normuje poziom psychologiczny całej trójki. Bo na takiego wygląda.
Koty podobno, tak jak psy, też upodabniają się do swoich właścicieli. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Koty

Postautor: anula;) » 2015-10-13, 12:33

Sylwia ...fajnie znowu zobaczyć Sierściuchy ... :yes:

rybka pisze:
Anula :biggrin: - Zupełnie jak mój Józuś!, jak mój Józuś! :lol: :kiss: :angel:


:biggrin: ... I wszystko w temacie :kiss:

homag pisze:Source of the post
Grunia, wypisz wymaluj, cujek jak moja Inka, kolorki tylko inne.


:lol: No jednak gucia ze mnie totalna!... Tak kombinowałam przy poprzednim wpisie gdzie było użyte to słowo "cujek ",co to moze być,bo wujek gugiel był bezradny...A że było to przy zdjęciu Heleny z wywalonym (wrrrróć! )- z lekko wystawionym jęzorkiem ,to pomyślałam,że ten cujek,to ani chybi ozorek :biggrin:
...A to zwyczajnie-prozaiczny pyszczek jest... i już! .. :crazy:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Koty

Postautor: anula;) » 2015-10-13, 15:47

sylseb pisze:Source of the post
A poza tym zgadza się z opinią, że kot może spędzać na spaniu do 16 godzin dziennie:

Zdecydowanie! :good: .... tylko myśli sobie pewnie czasem,czy ludzie z tą nowoczesnością nie przesadzają :angel:

Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2015-10-13, 18:38

homag pisze:Source of the post Piękności. :)
Grunia, wypisz wymaluj, cujek jak moja Inka, kolorki tylko inne. Grubcia, arystokratka, proszę wstać jak wchodzi. :)
Pirat, dobrze chyba normuje poziom psychologiczny całej trójki. Bo na takiego wygląda.

No Grubcia arystokratka... no może coś w tym jest, ale jak z Piratem zaczynają gonitwy za myszką, piłeczką, to drżyjcie sąsiedzi. A jak zaczynają się tłuc... sierść lata na wszystkie strony... często się zastanawiam, czy one tak na poważnie, czy to na pewno jeszcze zabawa...
homag pisze:Koty podobno, tak jak psy, też upodabniają się do swoich właścicieli. :)

No, to nie wiem od kogo Pirat wziął te wchodzenie do dziur... bo jeśli chodzi leniuchowanie, to się przyznaję... mogły ode mnie się nauczyć...

anula;) pisze:Zdecydowanie! :good: .... tylko myśli sobie pewnie czasem,czy ludzie z tą nowoczesnością nie przesadzają :angel:

No ja swoim kiedyś taki numer zrobiłam, miały wielką siedemnastkę, a potem wielkie i... płaskie 21''
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Koty

Postautor: Myszona » 2015-10-14, 12:40

Wszystkie koty są przecudne,przesłodkie...i w ogóle :serce: :serce: :serce:

Moja starsza ma już 6,trzy dachowce i 3 mein coon,nie wiem, czy dobrze napisałam,ja nazywam je po prostu Mańki.Były 4,a przedwczoraj partner córci przytaszczył ze schroniska dwie,nie najmłodsze koteczki. :)
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Koty

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-14, 13:22

Ależ wątek zakocony :serce:
Sylwia, piękna fotorelacja :giveheart:
Myszona pisze:Source of the post Były 4,a przedwczoraj partner córci przytaszczył ze schroniska dwie,nie najmłodsze koteczki.
Kociolubna rodzinka, super :yes: :giveheart:
Myszona tradycyjnie prosimy o zdjęcia :yes:, w końcu każdy kot jest inny :wink:
Renia ( jeśli tu zaglądasz, a bynajmniej powinnaś :wink: ), pisałaś że i u Was zamieszkało futerko ?, gdzie zatem jesteście ?, pokażcie się światu :yes:
Aisza, gdzie kocio ochrzczony przez forumowych Ptysiem ?
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Koty

Postautor: renia1286 » 2015-10-14, 14:18

Renia ( jeśli tu zaglądasz, a bynajmniej powinnaś :wink: ), pisałaś że i u Was zamieszkało futerko ?, gdzie zatem jesteście ?, pokażcie się światu :yes:


Wiedziałam :biggrin: Postaram się pokazać Wam Tośkę :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Koty

Postautor: blanka » 2015-10-14, 17:40

Aiszka - pokarz swojego malucha ,Renia- ty tez :)

Sylwia- swietne fotokoto :)

Dorocia- ujęło mnie imie Twojej kotki - Kotka -krótko ,zwięzle i na temat :biggrin:

homag pisze:Source of the post Koty podobno, tak jak psy, też upodabniają się do swoich właścicieli
- ciekawy byłby mój wizerunek ,nie mówiąc już o charakterze (2 psy ,2 koty) :crazy:
Blanka


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości