Koty

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-03-23, 22:42

:girlhaha: to facet :girlhaha:
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-03-24, 21:01

Ann pisze:Source of the post Lecznicze spojrzenie ala Kaszpirowski specjalnie dla Pana Prezesa od młodego fana :) :) :)

Fan ma coś z Pana Prezesa. Trochę oczy, kształt pyszczka i ta niewinność bijąca z wyrazu mordki. Nawet uszy ma duże jak mój PP. No i piękności, że hej. :serce:
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Koty

Postautor: zosiasamosia » 2019-03-25, 11:58

homag pisze:Source of the post Fan ma coś z Pana Prezesa. Trochę oczy, kształt pyszczka
Dokładnie mam te same skojarzenia :yes:
sylseb pisze:Source of the post skoro już, pańcia, łaskawie wróciłaś, to zajmij się czymś ważnym,
Żeby moja "księżniczka" zechciała pozostać dłużej niż kilka sekund w takiej pozycji :girlwestchnienie: - nie ma szans :crazy:
Jeśli chodzi o kocią hierarchię, to u nas Rudzik zawsze przybiegał prosto do michy, bez względu na wszystko. Zawsze był głodny i pałaszował do ostatniego okruszka. Hela musiała wówczas grzecznie poczekać :boast:
-------------
Powiedzcie mi proszę, czy tu, na forum, można zapodać link do zbiórki na pomagam.pl?
Jest taka jedna kociara, którą znam osobiście. Starsza kobieta, która zaopiekuje się każdym bezdomniakiem. Niestety brakuje jej funduszy, a ludzie są na tyle sympatyczni :diablo: , że zamiast jej pomóc, podrzucają jej niechciane zwierzęta, bo wiedzą że ona przygarnie i nakarmi :umnik2:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-03-25, 18:26

Pirat nie do końca jest dżentelmenem w stosunku do Księżniczki: za blisko nie powinna się wpychać.
20190325_174521.jpg

Choć Śnieżka jest akceptowana, a bywa baaaardzo namolna.
20181223_171345.jpg

Ech, mężczyźni...
Pozdrawiam
SylwiU

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-03-25, 20:00

Słodziaki :girllove: Bardzo Ważny Piratek przypomniał mi o wyższości kociego towarzystwa nad elektronicznym :yes: . A Księżniczka mimo swojej nieprzeciętnej urody wyraźnie odróżnia się od szaraków... a może zbyt nieśmiało się przytula a Piratek woli charakterne? :crazy:
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-03-25, 21:40

zosiasamosia pisze:Source of the post Powiedzcie mi proszę, czy tu, na forum, można zapodać link do zbiórki na pomagam.pl?
Jest taka jedna kociara, którą znam osobiście. Starsza kobieta, która zaopiekuje się każdym bezdomniakiem. Niestety brakuje jej funduszy, a ludzie są na tyle sympatyczni :diablo: , że zamiast jej pomóc, podrzucają jej niechciane zwierzęta, bo wiedzą że ona przygarnie i nakarmi :umnik2:


Na ten temat powinna się chyba wypowiedzieć Beata. Z ochotą bym wspomógł tą kobietę..dla mnie tacy ludzie budzą olbrzymi szacunek, co niestety przez wielu jest uznawane jako forma dziwactwa. K....a, ale mamy czasy, że pomaganie potrzebującym zwierzętom tak jak ta pani, powoduje przygłupiasty i szyderczy uśmiech.

Piracio nie daje Śnieżce powodów do zazdrości lub kłótni. Facet jest spoko. Sylwia, piękną masz całą trójeczkę.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Koty

Postautor: zosiasamosia » 2019-03-26, 08:35

homag pisze:Source of the post Na ten temat powinna się chyba wypowiedzieć Beata. Z ochotą bym wspomógł tą kobietę..dla mnie tacy ludzie budzą olbrzymi szacunek, co niestety przez wielu jest uznawane jako forma dziwactwa.
Z Beatą pewnie będzie ciężko się skontaktować, no a nie chcąc łamać regulaminu i tracić na czsie, zapytam Was - kociarzy czy mogę podesłać Wam ten link w wiadomości prywatnej? Jeżeli macie ochotę wspomóc tą kobietę choćby najmniejszą wpłatą, będę bardzo wdzięczna.
Dobrze Wojtku piszesz. Wśród społeczeństwa pomoc bezdomniakom, to forma dziwactwa niestety :rusian:
homag pisze:Source of the post mamy czasy, że pomaganie potrzebującym zwierzętom tak jak ta pani, powoduje przygłupiasty i szyderczy uśmiech.
Dokładnie tak jest :obrażony:
Pytanie jak wyglądają ludzie, którzy wrzucają jej bezczelnie zwierzęta za płot? :diablo: Do czego to porównać? Jak nazwać? :diablo:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-03-26, 10:56

Ann pisze:Source of the post Księżniczka mimo swojej nieprzeciętnej urody wyraźnie odróżnia się od szaraków... a może zbyt nieśmiało się przytula a Piratek woli charakterne? :crazy:

Gwoli wyjaśnienenia, Piratek dał jej do zrozumienia, że ma spadać... i tak się stało, poszła do kontenerka... On naprawdę woli młodsze :)
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-03-26, 15:56

Ja przepraszam, że ciągnę temat - ale sami poptrzcie na te szarości... jestem pewna, że to Pirat był pierwszy... a maleńka dołączyła. To musi być wieeeelkie uczucie - widać jak zobaczył tak piękną szarotkę, to po prostu pozwala na wszystko. Niby dzieciak przyszedł, a przebiegła kobieta jest :lol:
20190326_155025.jpg
Pozdrawiam
SylwiU

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-03-27, 20:05

Brakuje tylko Księżniczki w fartuszku i z tacką "podano do stołu" :biggrin:
Anka

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-03-27, 20:08

zosiasamosia pisze:Source of the post czy mogę podesłać Wam ten link w wiadomości prywatnej?

Zosiu, jestem otwarta :serce:
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Koty

Postautor: homag » 2019-03-27, 20:53

Szaraki ślicznie się prezentują, a Pirat zaświergolony w Śnieżce nieźle.
Wysłałem Ci Zosiu na pw info..daj namiary na tą Panią.

Niestety, od dwóch dni nie ma ze mną Prezesika. Chłoniak jak zaatakował, to szok. Od razu do weta, bo zaczął biedaczek słabnąć z godziny na godzinę, a obserwowałem go cały czas.
Bardzo mi go brakuje, zrobiło się tak pusto i tak smutno. Bronek Prezesa szuka od dwóch dni po całym mieszkaniu, a ja go noszę w głowie właściwie cały czas i widzę go w tych miejscach, gdzie lubił leżeć. Kochałem tego urwisa i teraz ciężko bez niego. Za wcześnie odszedł. Nie miał nawet pięciu lat. Wziąłem go ze śmietnika, gdzie by zapewne szybko zakończył życie ( za młody był jeszcze na samodzielność) i chciałem mu zapewnić długie, spokojne i szczęśliwe kocie życie. No cóż, nie udało się. Był niepowtarzalny, jak każdy z naszych forumowych kotów.
Wojtek

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Koty

Postautor: Ann » 2019-03-27, 22:21

homag pisze:Source of the post nie ma ze mną Prezesika

Wojtek :serce:, może życie PP nie było długie, ale spokojne i szczęśliwe na pewno. Podziwam Twoją odwagę, że nie skazałeś go na niepotrzebne cierpienie, jedno się pisze, ale musiało być trudno podjąć decyzję. Wiem, że czas żałoby trzeba odbyć, ale masz jeszcze dwójkę zagubionych żałobników. A Prezesik pewnie Wam kiwa łapką zza tęczowego mostu. Trzymajcie się i przesyłamy głaski dla sierotek :kiss:. Łezka mi się zakręciła w oku
Anka

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Koty

Postautor: sylseb » 2019-03-28, 09:29

homag pisze:Niestety, od dwóch dni nie ma ze mną Prezesika.

Zbyt szybko, zdecydowanie zbyt szybko... Smutek :cry: i od razu wspomnienia o moich nieobecnych. Dobra, nie będę więcej sypać soli na te rany. Szacun, za podjęcie decyzji (wiem, niestety, jak to wygląda i ile kosztuje). I zgadzam się z Ann, dałeś mu 5 lat radości, miłości, spokoju... Trzymaj się. Przytulaj tych, który tęsknią.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Koty

Postautor: zosiasamosia » 2019-03-29, 11:40

Ann pisze:Source of the post Zosiu, jestem otwarta
homag pisze:Source of the post Wysłałem Ci Zosiu na pw info..daj namiary na tą Panią.
Ann, Wojtek, z całego serca bardzo Wam dziękuję :serce:
To naprawdę piękny gest, nigdy Wam tego nie zapomnę :firends: :girlwestchnienie:
homag pisze:Source of the post Niestety, od dwóch dni nie ma ze mną Prezesika.

Bardzo smutna wiadomość :obrażony: Najgorsza jest ta pustka, mimo że jeszcze 2 kocisze buszują po mieszkaniu. Wzrok ciągle szuka tego trzeciego :obrażony:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości