Praca

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Praca

Postautor: homag » 2016-09-21, 21:40

Przepraszam.. skleroza. Ja jednak powiedziałem na którymś badaniu pod koniec już mojego pracowania ( na początku, gdy nie było choroby widać nic nie wspominałem o niej ) o diagnozie sm. Zostałem dopuszczony do dalszej pracy ( wtedy jeszcze fizycznej ) z zaznaczeniem pewnych czynności, których nie mogę wykonywać. To była bodajże praca w nocy, podnoszenie ciężarów powyżej jakiejś tam wagi i takie inne. Ale mogłem dalej pracować. Tak i lekarz oprócz tego, że zaznaczył czego mi nie wolno w mojej pracy wykonywać, nie wspomniał nic o mojej chorobie do szefostwa, tak sądzę, bo nigdy mi nie zadawano pytań o sm. Pomieszałem wszystko, przepraszam, ale to było dawno. A w pracy powiedziałem sam, dopiero po dłuższym czasie, jak już nie dało się nic ukryć.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Praca

Postautor: zosiako » 2016-09-21, 21:42

O matko :dash1:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Praca

Postautor: Ann » 2016-09-21, 22:16

Zosiako, na niepelnosprawni.pl znalazłam że pracodawcy nie trzeba informować, ale lekarza tak. Konsekwencje - w razie wypadku przy pracy możesz nie dostać odskodowania, a jeśli ucierpi inna osoba możesz zostać obciążona konsekwencjami. Oczywiście nie życzę Ci tego ani też nie chcę straszyć. Ja od lekarza dostaję zawsze na 2 lata, a pracodawcę poinformowalam sama, bo już i tak widać :)
Anka

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Praca

Postautor: Ann » 2016-09-22, 19:42

Jak poszło, Zosiu? :)
Anka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Praca

Postautor: zosiako » 2016-09-22, 19:49

iiiii :yahoo: na 3 lata -
z moim szczęściem trafiłam na tą samą panią doktor , która była w komisji w sprawie odszkodowania z Warty, więc nie było sensu ściemniać, ani kombinować tylko powiedzieć prawdę. w sumie poczułam ulgę :ciepło: idealnie się złożyło ponieważ jak zapytała mnie czy mam orzeczenie o niepełnosprawności, zgodnie z prawdą odpowiedziałam, ze nie. Nie czułam się w obowiązku informować, że jutro mam komisję :szalony2:
dzięki wszystkim za wsparcie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Praca

Postautor: Ann » 2016-09-22, 20:10

To super :yahoo: . Popiję troszkę tego szampanka z Tobą. Miło, że i do nas czasem szczęście się uśmiecha :delikatna:
Anka

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Praca

Postautor: Jukka » 2016-09-23, 00:44

Ann pisze:Source of the post Miło, że i do nas czasem szczęście się uśmiecha :delikatna:

To przez te kciuki, które reszta zaciska, gdy jedno z nas tego potrzebuje :good:
@Zośka - też się cieszę, że dobrze jest. Oby ze zdrowiem było podobnie :)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Praca

Postautor: zosiako » 2016-09-23, 18:50

Jukka pisze:Source of the post To przez te kciuki, które reszta zaciska, gdy jedno z nas tego potrzebuje

Zgadzam się w 100% :yes: naprawdę czułam wsparcie :yes:
Jukka pisze:Source of the post Zośka - też się cieszę, że dobrze jest. Oby ze zdrowiem było podobnie
wiesz co też bym chciała, może ta dieta przyniesie efekty bo po rehabie na ten moment to wykończona jestem. Na pewno zacznę regularnie ćwiczyć, ale godzina dziennie to było dla mnie za dużo, za szybko i za intensywnie :girlwestchnienie:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Praca

Postautor: Jukka » 2016-09-24, 01:06

Sama nie potrafię się przemóc i przestać żreć a zacząć jeść, ale wierzę w diety. Bardziej niż w medycynę alopatyczną. Oczywiście mam na myśli dobrze dobrane diety. Mam nadzieję, że potwierdzisz, że mam rację. Może mi to pomoże bardziej dbać o siebie :girlwestchnienie:


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości