Prawo jazdy a Sm

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

obi997
Posty: 40
Rejestracja: 2009-01-30, 23:20
Lokalizacja: Opole

Postautor: obi997 » 2015-03-14, 21:34

Na SM choruję od 2003r. Prawo jazdy posiadam i na co dzień prowadzę samochód podczas dojazdu do pracy czy też poruszaniu się po mieście i poza nim. Jeżdżę normalnym autkiem bez żadnych przeróbek. Co prawda czasem może zdałaby się automatyczna skrzynia biegów bo jak jestem zmęczony to lewa nóżka troszkę strajkuje ale daje radę. Mam kartę parkingową dla osoby niepełnosprawnej. Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym.Po zmianie przepisów udałem się na komisję celem uzyskania karty po zmianach i lekarz neurolog nie robił problemów. Stopień niepełnosprawności umiarkowany podtrzymali z poprzedniego orzeczenia, przysługuje karta parkingowa, orzeczenie wydane na stałe. W zeszłym roku skończyła mi się ważność prawka, było na 10 lat bo nosze okulary. Ale badanie lekarskie u lekarza, papierki do wydziału komunikacji i kolejne prawko na 10 lat. Publicznie czy to Policji czy to lekarzowi podczas badania przed wydaniem zaświadczenia do nowego prawka nie chwalę się SM. Uważam, że prowadzę samochód ostrożnie i z głową, zresztą nikt się nie boi ze mną jeździć ;-)


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości