Jak pomóc partnerowi z diagnozą -SM?

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

Alicja22
Posty: 7
Rejestracja: 2010-08-25, 11:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Alicja22 » 2010-10-26, 11:23

Moze na początek powiem DZIEń DOBRY ;-) Hmmm... wiesz nie mogę powiedzieć, że Cię rozumiem bo nie choruję na Sm, ale mogę Ci powiedzieć o tej drugiej stronie. Widzisz na początku gdy dowiedziałam się, że On ma SM byłam nie co przerażona bo już wcześniej o tym słyszałam, potem gdy zauważyłam niektóre objawy byłam w szoku ale stwierdziłam, że takie rzeczy nie powinny mnie przerażać bo On to zauważy. Kiedyś mi powiedział " odpowiem na każde twoje pytanie" te słowa mnie ucieszyły ale i przeraziły wiesz bałam się co usłyszę, jednak z czasem doceniłam tą otwartość. Powinnaś rozmawiać z mężem ALE może to być robione drobnymi kroczkami np. mój partner czasem jak razem siedzimy mówi " ale jestem dziś cięki " wtedy wiem, że nie możemy jakoś szaleć lub gdy jest upał i słońce i siedzenie w domu jest koniecznością śmiejemy się, ze wampiry tak mają. Może ty też od czasu do czasu coś powiedz. Coś takiego drobnego. Niektórzy też postanawiają zabierać swoich partnerów na wizyty z neurologiem.
Alouette gentille les ailes
Alouette plumerai les ailes


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości