Pomoc materialna dla chorych na SM

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

greep
Posty: 8
Rejestracja: 2013-01-26, 19:41
Lokalizacja: PL

Pomoc materialna dla chorych na SM

Postautor: greep » 2013-08-25, 16:32

Mam dosc nietypowe pytanie, zwlaszcza do stalych bywalcow na forum majacych wielu znajomych rowniez na tym forum.

Kto z forumowiczow chorych na SM, wedlug was najbardziej potrzebowalby pomocy materialnej?
Chodzi o nazwe uzytkownika.
Wolalbym zeby ludzie nie wskazywali na wlasna osobe ;)

Czekam na odpowiedzi.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-08-25, 16:57

greep, no kurcze, właśnie zabrałam się do pisania, ale ech, no za długi byłby ten post :lol:
Tak więc trochę statystki. Na dzień dzisiejszy jest to 3071 osób :mrgreen: + setki dziennie przeglądających to forum.
A nicki? Jak pisałam wyżej, post byłby niczym książka, gdyż do każdego należałoby jeszcze dopisać Jego historię. To są ludzie, nie suche fakty. Można zajrzeć do listy Użytkowników. Reszta niestety anonimowa. :-/

Sorki za sarkazm, ale nie ma innej rozsądnej odpowiedzi. To co napisałeś jest niedorzeczne.
Pomyśl troszkę ;-)

greep
Posty: 8
Rejestracja: 2013-01-26, 19:41
Lokalizacja: PL

Postautor: greep » 2013-08-25, 17:03

Beata:) pisze:greep, no kurcze, właśnie zabrałam się do pisania, ale ech, no za długi byłby ten post :lol:
Tak więc trochę statystki. Na dzień dzisiejszy jest to 3071 osób :mrgreen: + setki dziennie przeglądających to forum.
A nicki? Jak pisałam wyżej, post byłby niczym książka, gdyż do każdego należałoby jeszcze dopisać Jego historię. To są ludzie, nie suche fakty. Można zajrzeć do listy Użytkowników. Reszta niestety anonimowa. :-/

Sorki za sarkazm, ale nie ma innej rozsądnej odpowiedzi. To co napisałeś jest niedorzeczne.
Pomyśl troszkę ;-)


ale mysle ze wiele osob zna sie nawzajem przez forum i wiedza o swojej sytuacji lub/i np: zaawansowaniu choroby.

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2013-08-25, 19:48

greep pisze:ale mysle ze wiele osob zna sie nawzajem przez forum i wiedza o swojej sytuacji lub/i np: zaawansowaniu choroby.


Ale tak właściwie, to skąd to pytanie? Bo trochę tajemniczy jesteś...
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-08-25, 19:55

sylseb pisze:
Ale tak właściwie, to skąd to pytanie? Bo trochę tajemniczy jesteś...


zwłaszcza, że znając zycie te najbardziej potrzebujące osoby sie do tego "publicznie" nie przyznają, a wskazywać kogoś ? ja nie czuję się do tego w żaden sposób upoważniona.

natomiast wiele razy widziałam, jak do nas kościoła podjeżdżają po pomoc osoby, które na pewno jej nie potrzebują, a te o których wiem, że taka pomoc powinna być kierowana własnie do nich, po prostu wstydzą się i krepują o nią poprosić.

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2013-08-25, 20:11

Zosiu, lepiej bym tego nie ujęła
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-09-05, 11:45

greep pisze:Kto z forumowiczow chorych na SM, wedlug was najbardziej potrzebowalby pomocy materialnej?
Chodzi o nazwe uzytkownika.
Wolalbym zeby ludzie nie wskazywali na wlasna osobe

Tak też zrobiłam, wysłałam Ci na PW nick kogoś, kto prosił mnie pomoc, mając nadzieję, że może Ty, bo ja niestety nie jestem w stanie nikomu pomóc.
Z tego co wiem, żadnej reakcji nie było, więc nie o pomoc Ci chodzi?
Pozdr. :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-09-06, 16:58

Dostałam podziękowanie za pomoc, od jednego z forumowiczów
ale ja nic nie zrobiłam. :13: Zostawiam więc tu...
Dzięki greep, Ty wiesz za co ;-) :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości