Alkohol

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

zagoplanka
Posty: 55
Rejestracja: 2013-04-17, 15:18
Lokalizacja: kruszwica

Postautor: zagoplanka » 2013-04-29, 10:11

A ja myślę, że wszystko jest dla ludzi, byleby nie za często i nie za dużo. To nie tylko dotyczy ludzi chorych ale i tych zdrowych. Każdy może zaobserwować swój organizm jak reaguje na lampkę wina a jak na dwie. Najważniejsze to zachować umiar. Może warto wspomnieć o tym lekarzowi, żeby upewnić się że nie wszystkiego musimy sobie odmawiać.
zagoplanka

MPietruczuk3
Posty: 37
Rejestracja: 2011-03-01, 19:11
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Avonex a alkohol

Postautor: MPietruczuk3 » 2013-11-15, 22:44

Cześć wszystkim.
Mam pytanie do ludzi biorących Avonex, choć wątpię że ktoś miał podobny temat.
Otóż, będąc w pracy, poprzedniego wieczoru brałem zastrzyk. Czułem się jak ścierwo, po prostu koszmarnie, a że matka moja mieszka obok mojego miejsca pracy i jest tam sklep społem i że mnie "kości łamały" strasznie, postanowiłem kupić Ibuprom i browara. Zawsze mi taka dziwna mieszanka pomagała. Mając cały czas 20 m od sklepu do matki jadąc, policjant na motorze. Pan dmuchnie. Pan dmuchnął w pierwszy alkomat 0,07, mg drugi alkomat 0,59 w trzeci alkomat 0,86. Wczoraj byłem na psiarni i napisali że 0,86 miałem.
Najlepsze co mi ta **** powiedziała :"Ale czym ty się martwisz, siedzieć nie pójdziesz,tylko weź do sądu orzeczenie że jesteś chory... "
Moje pytanie brzmi: Jakim k***a cudem?
Coś mi kazał podpisywać, mówił jak nie top radiowozy wezwie.Podpisałem. Wczoraj czytając akta zobaczyłem, że podpisałem odmowę wiezienia na badania krwi(a żądałem) i wynik bada nia 0,86. A ja ni *** nie kojarzę, co ja podpisywałem.
Jednym słowem cuda. Proszę, jeżeli ktoś ma jakąkolwiek wiedzę, PLEASE HELP


Dzięki i zdrówka wszystkim tam

ELO
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez MPietruczuk3, łącznie zmieniany 2 razy.
Wyklucz co nieistotne, odrzuć wnioski pochopne
Z perspektywy widzę drobne problemy trapią takich jak my


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości