Seks a Sm.

O czym chcecie jeszcze porozmawiać?

Moderator: Beata:)

tomcio
Posty: 98
Rejestracja: 2009-06-23, 20:04
Lokalizacja: Iława
Kontaktowanie:

Postautor: tomcio » 2009-07-09, 16:50

Tak ale co kiedy ja sie z dziewczyna kocham i kocham i kocham a tu nic :( o wytrysku moge tylko pomazyc, bo zanim by nadszedl ja juz by wszystko bolalo, mnie tez a mojcialo jest juz tak wykonczone pompowaniem ze ona zasypia zaspokojona i tylko to mnie uszczesliwia :) Moj neurolog powedzial mi, ze jesli zaczniemy kurcje sterydami, to jest szansa, ze wroce do sparwnosci... co o tymmyslicie? Jakie macie doswiadczenia z tym? Czy sa tacy wsrod Was panowie, ktorzy stracili kiedys nadzieje, a potem jakis lek przywrocil ja Wam...? Moje jajka sa juz napeczniale jak baloniki z helem :) POMOZCIE!!
Kiedys wszystkie wielkie rzeczy i tak straca sens, wiec cieszmy sie z tych malutkich

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2009-07-10, 13:06

tomcio, a od jakiego czasu masz ten problem ?
Bob budowniczy zawsze da rade.

tomcio
Posty: 98
Rejestracja: 2009-06-23, 20:04
Lokalizacja: Iława
Kontaktowanie:

Postautor: tomcio » 2009-07-10, 13:59

zgredek, ogolnie objawy zaczely sie jakos moze 6 tygodni temu i na poczatku byly tylko zachwiania rownowagi, ale niedlugo potem czyli od jakiegos miesiaca zaczalem odczuwac roznice w tym, jak moj maly odbiera bodzce dotykowe, no i tak od 2-3 tygodni jest to na tyle powazne, ze podnosi sie ale amunicja nie wystrzela... :(
Kiedys wszystkie wielkie rzeczy i tak straca sens, wiec cieszmy sie z tych malutkich

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2009-07-10, 14:34

Nie wystrzelała się również miałem z tym problem, ale po sterydach mineło. Miałem wtedy mocny dosyć rzut lecz szybka interwencja pozwoliła mi wrócić do dawnej formy. Bądź dobrej myśli i zapitalaj do neurologa.
Bob budowniczy zawsze da rade.

tomcio
Posty: 98
Rejestracja: 2009-06-23, 20:04
Lokalizacja: Iława
Kontaktowanie:

Postautor: tomcio » 2009-07-10, 14:41

No juz w czwartek mam wizyte wiec juz w nastepny weekend bede na oddziale i pewbie dostane juz sterydy... 3mam kciuki a moj maly juz sie cieszy :]
Kiedys wszystkie wielkie rzeczy i tak straca sens, wiec cieszmy sie z tych malutkich

Margot
Posty: 51
Rejestracja: 2009-05-28, 23:01
Lokalizacja: września
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 2009-07-19, 15:42

ZROZUMCIE MęŻCZYŹNI ŻE SEX TO NIE TYLKO STOSUNEK I WYTRYSK ....
CIESZCIE SIę SWOJĄ OBECNOŚCIĄ DOTYKIEM SPOJRZENIEM W OCZY
(FAKT TRZEBA SZUKAć ROZWIĄZAń ŻEBY SOBIE POMÓC) ALE FRUSTRACJA Z POWODU BRAKU WYTRYSKU MOŻE STAć SIę DLA WAS DESTRUKCYJNA I JESZCZE POGORSZYć SPRAWę :-P

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-07-19, 16:15

Margot, pewnie już się powtarzam, ale proszę nie krzycz (to właśnie oznaczają drukowane litery). Jeśli masz problemy ze wzrokiem wystarczy powiększyć tekst na ekranie komputera :-)
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

tomcio
Posty: 98
Rejestracja: 2009-06-23, 20:04
Lokalizacja: Iława
Kontaktowanie:

Postautor: tomcio » 2009-07-19, 19:46

Moze Margot ma zepsuty i zawsze wlaczony Caps Lock :)
Kiedys wszystkie wielkie rzeczy i tak straca sens, wiec cieszmy sie z tych malutkich

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-07-19, 20:29

To raczej nieuwaga, bo pisała już normalnie... Popraw się Margot ;-)
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

derter
Posty: 27
Rejestracja: 2008-08-18, 14:09
Lokalizacja: Słupsk
Kontaktowanie:

Postautor: derter » 2009-07-20, 20:30

Według mnie ten krzyk bardzo pasuje do wypowiedzi Margot.
Na marginesie nie drukowanymi tylko WIELKIMI literami, bo drukowanych cały czas używamy.
A wracając do tematu to panowie ja od jakiegoś czasu mam problem żeby mały drgną i troszkę mnie to przybiło, ale odkryłem, że gdy skupie się na sprawieniu przyjemności żonie samymi pieszczotami to uwierzcie, że dźwięki, które przy tym wydaje i jak się zachowuje w pełni mnie zaspokajają ;-) i wcale nie jest mi potrzebny wytrysk.

tomcio
Posty: 98
Rejestracja: 2009-06-23, 20:04
Lokalizacja: Iława
Kontaktowanie:

Postautor: tomcio » 2009-07-20, 20:40

derter dokaldnie :) ale wiesz brachu, ze nic nie zastapi nam facetom "erupcji" :] tesknie za tym ehhh

a tak btw to od dawna tak masz? probowales jakies leki na to?
Kiedys wszystkie wielkie rzeczy i tak straca sens, wiec cieszmy sie z tych malutkich

derter
Posty: 27
Rejestracja: 2008-08-18, 14:09
Lokalizacja: Słupsk
Kontaktowanie:

Postautor: derter » 2009-07-21, 00:11

A i owszem brakuje mi tego w końcu u facetów właśnie wtedy jest orgazm.
Ale nie napinam się żeby za wszelką cene do tego doprowadzić. Według prof. Starowicza zmuszanie się tylko szkodzi. I naprawdę powtórzę się fakt że bez klasycznego stosunku kobietę można doprowadzić do takiego stanu naprawdę mnie kreci i to jak. Nie chce być źle zrozumiany pewnie że bym cieszył się jak głupi gdybym znowu mógł normalnie współżyć, ale brakuje mi bardziej doznań jakie się ma podczas delikatnej zmysłowej penetracji nisz samego wytrysku.

Jeśli chodzi środki farmakologiczne to żadnych nie próbowałem bo jednak za sex nie będę płacił a problem mam od roku

Przepraszam bardziej wrażliwych za zbyt dosadne określenia ale chciałem przekazać co czuje i myślę.

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2009-07-21, 00:30

Dziś wyjątkowo się przyłączę i napiszę, że moja żona jest z mojego pewnego ograniczenia zadowolona, bo potrafi i kilka razy skończyć, zanim ja się zdecyduję. Sam się czasem dziwię, że jeszcze mi maszyneria działa, skoro dotyku w czułym miejscu zbytnio nie czuję, ale ja wzrokowiec jestem i może to dlatemu. :oops:

Idę spać, bo czuję,że mi lepiej :oops:
Obrazek

tomcio
Posty: 98
Rejestracja: 2009-06-23, 20:04
Lokalizacja: Iława
Kontaktowanie:

Postautor: tomcio » 2009-07-21, 00:59

Hehe Bynik pozytywnie brzmisz :] ja tez jestem wzrokowcem i tez moja dziewczyna jest zadowolona z takiej sytuacji ;P choc i tak mi wspolczuje ze ja nei moge skonczyc... noa le maszyneria mi dziala wiec i tyle dobrze :]

derter rozumiem Cie doskonale! i w tym, co piszesz o zaspokajaniu kobiety i w tym, co piszesz o "placeniu za sex" - zycze Tobie i sobie i wszystkim kolegom na forum, ktorzy maja podobny problem - POPRAWY!
Kiedys wszystkie wielkie rzeczy i tak straca sens, wiec cieszmy sie z tych malutkich

Margot
Posty: 51
Rejestracja: 2009-05-28, 23:01
Lokalizacja: września
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 2009-07-21, 11:29

Przepraszam za te duże litery nawet nie pomyślałam o tym zeby krzyczec poprostu cos wczesniej pisałam i juz tak zostało .....
Chciałam dobrze a jak zwykle dostałam po głowie
zawsze cos musze zrobic źle :-( :roll:


Wróć do „Sugerowane tematy....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości