Neurolog Łódź

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

mat_nyk
Posty: 8
Rejestracja: 2016-11-08, 16:43

Neurolog Łódź

Postautor: mat_nyk » 2016-11-14, 13:50

Ja dopiero zaczynam swoją znajomość lekarzy z tej dziedziny. Do tej pory nie było takie potrzeby, ale jak widać nigdy nic nie wiadomo... Jakiś czas temu żona zaczęła mieć dziwne objawy, zupełnie nie wiadomo było co się dzieje. Najpierw byliśmy u kilku lekarzy ogólnych, ale oni niewiele wiedzieli i dopiero z przychodni skierowano nas do neurologa w Łodzi http://melissamed.pl/neurolog, który jest bardzo dobrze zna się na rzeczy. Póki co jesteśmy jeszcze przed wizytą. Zbieramy wyniki badań i dotychczasowe opinie lekarzy, żeby pani doktor miała cała historię leczenia. Słyszeliśmy dobre opinie od innych pacjentów, którzy cały czas byli pod jej obserwacją. Mówili, że jest bardzo delikatna i taktowna i nie traktuje pacjentów jak osoby, które zabierają jej cenny czas. Podobno do każdego ma indywidualne i bardzo profesjonalne podejście. Bardzo bym chciał, żeby żona w końcu trafiła na lekarza, który wie co dalej robić, a nie tylko rozłoży ręce i powie, że trzeba czekać aż objawy się powtórzą...

kujaw
Posty: 134
Rejestracja: 2010-05-29, 20:04
Lokalizacja: Łódź

Neurolog Łódź

Postautor: kujaw » 2019-09-10, 12:38

W związku ze zmianą ośrodka, w którym się leczę z Warszawy na Łódź, chciałbym się dowiedzieć, kogo możecie zarekomendować z Łodzi?
Temat przejrzałem, ostatni post w temacie z listopada 2016 roku, ale może przez te trzy lata coś się zmieniło i warto wiedzę nt. łódzkich neurologów zaktualizować.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości