Wizyta u profesora Selmaja w Łodzi

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-05-13, 19:52

Adriana ja do końca nie ufałabym prof.

Moje spotkanie opisałam :arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... 92&start=0

Dla mnie to strata pieniędzy i czasu, ale to moje prywatne zdanie.

Pozdrawiam. :-)

Adriana
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-02, 07:51
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Adriana » 2010-05-14, 15:40

Dziekuje wszystkim za opinie na temat profesora Selmaja, byłam wczoraj u neurologa, który stwierdził ze gdy wykonam nowy rezonans to moge śmiało jechac do profesora na wizyte bo podobno to dobry specjalista, chos to było zdanie lekarza, a pacjentów którzy do niego chodza moze byc inne.
Adriana

Babetka
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-18, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Babetka » 2010-05-18, 17:40

Halina pisze:
zgredek pisze:Lepiej wydać te pieniądze na rehabilitacje czy kriokomorę.

Na pewno więcej pożytku z tego będzie niż z tej wizyty.


Zgredek na kriokomorę z gimnastyką jest finansowana z NFZ i nawet terminy krótkie w Łodzi ul.Kopernika 55. Wystarczy skierowanie od lekarza rehabilitanta. Są tam jeszcze masaże wodne i inne zabiegi rehab.

J.B.
Posty: 220
Rejestracja: 2009-08-12, 21:59
Lokalizacja:

Postautor: J.B. » 2010-05-18, 20:04

No zwal jak zwal to wole kaske przeznaczyc na inne przyjemniejsze rzeczy jak chociazby jakies perfumy, a za sumke za selmaja to akurat dla mnie i dla meza na jakies 2 m-ce zapas bedzie;-)
Tym daję radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię.

Babetka
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-18, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Babetka » 2010-05-18, 20:27

Adriana pisze:Dziekuje wszystkim za opinie na temat profesora Selmaja, byłam wczoraj u neurologa, który stwierdził ze gdy wykonam nowy rezonans to moge śmiało jechac do profesora na wizyte bo podobno to dobry specjalista, chos to było zdanie lekarza, a pacjentów którzy do niego chodza moze byc inne.

Adrianna jak już bedzie pieczątka Selmaja na diagnozie to żaden neurolog jej nie podważy. Z doświadczenia wiem że poważniej neurolodzy podchodza do sm niż do neuroboreliozy którą przelecza na odwal. Na sm mozesz dostać odpowiednie dla ciebie leczenie, rehabilitację i rente a na boreliozę może tylko odszkodowanie z PZU. Można mieć równocześnie i borelioze i sm i różne inne dziadostwa neurologiczne. Uważam że Selmaj to odróżnia chociaż osobiście nie byłam u niego na wizycie. A jak cie skieruje na badania do szpitala to tam koncentruja sie nie tylko na sm ale w ogóle neurologii i nawet więcej bo to szpital kliniczny nie miejski. Robią dokładnie wywiady i odpowiednie badania. Napisz po wizycie.

Adriana
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-02, 07:51
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Adriana » 2010-05-19, 08:01

Dzieki Babetka za miła wiadomosc.Bolerioze nieby mam wyleczona, prazki oligoklonalne mam w kregosłupie i w surowicy a bolerioze mialam tylko w surowicy wiec neurolog powiedział ze zmiany w mozgu raczej od boleriozy nie sa.pojade do profesora Selmaja jesienia wiec napewno napisze jak było i co powiedział.
Adriana

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-05-19, 08:23

Adriana, ile lat leczyłaś boreliozę??
Nadzieja umiera ostatnia ...

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2010-05-19, 09:18

Babetka pisze:Adrianna jak już bedzie pieczątka Selmaja na diagnozie to żaden neurolog jej nie podważy.

I będziesz prosić niebiosa o lekarza, ktory będzie wyznawal inną teorię na temat przyczyny SM, niż pan profesor :-?

Adriana
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-02, 07:51
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Adriana » 2010-05-19, 16:58

bolerioze leczyłam 30 dni zastrzykami z Biotraksonu, i po leczeniu wyniki przyszły ujemne wiec mysle ze sie z niej wyleczyłam, choc nie wiem czy bolerioza az tak moze mózg uszkadzac jak u mnie.
Adriana

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-05-20, 07:51

30 dni???Masakra...leczenie z NFZ-tu....Poczytaj więcej o boreliozie...leczeniu ILADS...Wiesz,że Elisa daje mocno fałszywe wyniki??Powiedział Ci jakiś lekarz o tym??Zrób sobie jeszcze test Western Blot...

Ja też mam zmiany demienilizacyjne chyba już wszędzie-i non stop jest ich więcej i są aktywne-obraz przy SM i przy borelizie jest identyczny.

Ja osobiście mam ogromny żal do neurologów,że nie powiedzieli mi nic o innych testach na boreliozę-zrobili mi Elisę,która wyszła negatywna i tyle-brałam betaferon i copaxon-okazało soię,że niepotrzebnie-tylko mni truli tymi magicznymi lekami...Ach dużo by gadać...
Nadzieja umiera ostatnia ...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-05-20, 09:24

Dziewczyny, zostawcie ten temat prof.Selmajowi ;-)
Obrazek

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-07-18, 20:09

Witajcie, dawno mnie tu nie było. Piszę, bo nie wiem co robić.

Pani Neurolog powiedziała mi ostatnio, że jedynym lekarzem, który może wykluczyć SM jest Prof. Selmaj. Jestem z małopolski i niestety nie mam pieniędzy jednocześnie na wizytę i podróż. Na podróż pewnie bym jakoś uzbierała, ale dodatkowe 400 zł... to już nie dam rady.

Proszę poradźcie mi, podpowiedzcie, czy jest możliwość konsultacji u Prof. na NFZ. Jakie należy mieć skierowanie? Będę wdzięczna za każdą radę. Na razie mam mętlik w głowie. Proszę odpiszcie, albo na forum, albo na PW...

zosia_cz_wa
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-07-13, 17:51
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: zosia_cz_wa » 2010-07-18, 21:01

Maniu witaj , faktycznie profesor jest bardzo drogi :roll: ,musisz poczekać na innych forumowiczów może coś podpowiedzą ,ja niestety nie byłam nigdy u niego ,sama byłabym w kropce , była moja znajoma ale już miała diagnozę SM po szpitalną , przepisał jej te same leki co neurolodzy ze szpitala i nic więcej ,wspomniał o interferonie ale to dla niej też niewyobrażalna suma :roll: pozdrawiam
zosieńka3

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-07-18, 22:28

Ehh, aż ciężko się to czyta. Bez pieniędzy ani rusz. W kązdym razie wielkie dzięki za odpowiedź.

Wiesz... ja od jakiegoś czasu jestem odsyłana od jednego specjalisty do drugiego, i zdarzyło się, że zrobiłam kółko. Natomiast jedynym wyjściem jest wykluczenie SM, co może zrobić w tym przypadku tylko Prof. Selmaj. Najgorsze jest to, że 1/ mieszkam daleko, 2/ nie mam pieniędzy na wizytę prywatną, 3/ zdarzyły się błędne diagnozy... A tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Nieprawidłowa diagnoza może skutkować nieprawidłowym leczeniem i skutkami, których nie da się odwrócić.

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2010-07-19, 08:56

Myślę że nie tylko Selmaj może wykluczyć SM poszukaj w swoim regionie lub zapytaj tu na forum o dobrego neurologa z Twoich stron. Od tego są wyniki różnego rodzaju badań by stwierdzić lub wykluczyć
Bob budowniczy zawsze da rade.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości