Wizyta u profesora Selmaja w Łodzi

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Dota
Posty: 32
Rejestracja: 2011-05-10, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Dota » 2013-07-28, 15:20

może detektor wykrywający SM

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2014-10-01, 20:50

Strata pieniedzy i potwierdzam to dzis po tak długim czasie od założenia tego watku. On Was ani nikogo nie uleczy, prędzej uleczy Was to forum bo dowiecie sie, że ta choroba to nie wyrok. U niego będziecie uleczeni z portfela. Leki i dostanie sie do programu tutaj gdzies znajdziecie. Pozdrawiam i zycze wzystkim najlepszego a zainteresowanych zapraszam na konsultację oko w oko z młodymi w Łódzkim PTSR. Pozdrawiam Michał ;-)
Bob budowniczy zawsze da rade.

iza74
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-31, 08:24

Wizyta u profesora Selmaja w Łodzi

Postautor: iza74 » 2015-09-01, 11:50

zgredek pisze:Source of the post Dla mnie on już nie należy do lekarzy tylko do grupy wyłudzaczy. Przepraszam, ale za to co on mi powiedział czyli nic i za wypisanie recepty na Wit. E i nic więcej 350 PLN to dużo, dla mnie to złodziej nie lekarz mało tego znam osoby które mu płaciły co miesiąc za Betaferon od 200 do 1000 zł. Nie mam zamiaru do niego już iść i jak się dowiedziałem ze spotkania w Łodzi 90% ludzi ma takie samo zdanie jak ja. Przepraszam osoby które na niego nadal liczą ale prawda jest jedna. ZŁODZIEJ PRZEZ DUŻE "Z"

Cześć.
Zgadzam się z tobą. Ja mieszkam w Łodzi i pracowałam w administracji tego szpitala, gdzie leczy prof. Selmaj. Mieszane odczucia mam. Ja choruję od 2004 roku, ale leczę się u innego lekarza i w innym szpitalu. To już coś mówi.

Awatar użytkownika
M_x_c
Posty: 106
Rejestracja: 2011-11-05, 12:05
Wiek: 33
Lokalizacja: Tarnów

Wizyta u profesora Selmaja w Łodzi

Postautor: M_x_c » 2015-09-02, 22:17

Generalnie to złodziej i wyłudzacz, a do tego podatku też nie odprowadza od wizyt (byly tu opisane historie ile to trzeba się nasłuchać żeby paragon dostać). Ma jednak dobre kontakty do całkiem dobrych programów, dlatego ja złapałem tam kontakt z lekarzami i pacjentami żeby móc już do niego nie chodzić. No i jestem w kolejnym programie i to od 3 lat nie będąc na złodziejskiej wizycie. Przez 3 lata nie czułem, że potrzebuję się z nim spotkać i dziś nie jest inaczej a na pewno do dziś byłbym kilka tysięcy uboższy z tą samą wiedzą.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości