Wizyta u profesora Selmaja w Łodzi

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-07-31, 23:29

ten profesorek taki dobry jest, czy daje jakieś skuteczne leki za taką kasiorę :roll:
nieźle się ceni :wpale:

bombadil
Posty: 32
Rejestracja: 2010-01-30, 00:50
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bombadil » 2010-07-31, 23:47

500zł za wizytę u profesora, kuracja interferonem to już dziesiątki tysięcy - chorzy na SM to niezły biznes... jakby ktoś odkrył jak wyleczyć z SM, to by go chyba pobili... :(

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-08-01, 23:03

Wg mnie koszt wizyty jest za duży. Wiadomo, że ludzie chorzy zawsze znajdą pieniądze, zapożyczą się, bo zdrowie jest najważniejsze. Uważam tylko, że to jest za dużo... o wiele za dużo. Dlatego nie powinno się łączyć prywatnych wizyt z publicznymi możliwościami. To wszystko jest postawione na głowie. Oczywiśćie pewnie pojadę na wizytę do Łodzi, ale nie do pana Profesora, bo mnie nazwyczajniej w świecie nie stać. Wierzę w to, że w poradni trafię na lekarza, który również będzie znał się na sm...

Bea
Posty: 305
Rejestracja: 2010-06-16, 21:13
Lokalizacja: Zgierz

Postautor: Bea » 2010-08-02, 06:31

Maniu mogę Ci podać nr.tel do dr.Walczak ona się mną opiekuje w programie w szpitalu Barlickiego , nie wiem ile kosztuje u niej wizyta ale zawsze możesz zadzwonić i spróbować
Bea

Ania vel Rysiek
Posty: 221
Rejestracja: 2008-12-02, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ania vel Rysiek » 2010-08-03, 13:59

no właśnie, a ja się pytam, czemu bez paragonu?:)
pozdrawiam,
Ania

Bea
Posty: 305
Rejestracja: 2010-06-16, 21:13
Lokalizacja: Zgierz

Postautor: Bea » 2010-08-03, 16:10

jak to po co , przecież oni mają mało...ciągle mało
Bea

agaciszon
Posty: 474
Rejestracja: 2008-11-14, 18:54
Lokalizacja: gdzieś koło Warszawy

Postautor: agaciszon » 2010-08-03, 19:25

... a my na forsie śpimy...

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-08-03, 23:57

Bea pisze:Maniu mogę Ci podać nr.tel do dr.Walczak ona się mną opiekuje w programie w szpitalu Barlickiego , nie wiem ile kosztuje u niej wizyta ale zawsze możesz zadzwonić i spróbować


Bea proszę podaj. A ta Dr przyjmuje na nfz? Czy tylko prywatnie? Jak dzwoniłam do rejestracji, Pani tłumaczyła mi, że normalnie przyjmuje czterech lekarzy (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam), ale że teraz przez najbliższe kilka miesięcy będzie przyjmować tylko dwóch. Nie pamiętam niestety żadnego nazwiska i mam zadzwonić pod koniec sierpnia, żeby ustalić wizytę.
Pozdrawiam!

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2010-08-04, 13:55

Dziewczyny,spokojności trzeba większej,bo jeszcze i nam rencistom każą się w kasy fiskalne zaopatrzyć.
co w duszy,to i w oczach

Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Postautor: Iwona36 » 2010-08-05, 16:42

Dla Selmaja liczy się tylko KASA A NIE PACJENT :-/ on nawet nie zna swoich pacjentów!!Leżałam w Barlickim u Selmaja i uważam ten pobyt za totalna porażke !!!!Doprowadzili mnie do stanu skrajnego wyczerpania twierdząc że udaje :oops: KOSZMAR!!! Lekarze na oddziale tańczą tak jak Selamaj im zagra zero własnego zdania :-/ rozpoznanie podejżenie SM?i ten znak zapytania totalny śmiech .Dopiero jak trafiłam do szpitala Kopernika w Łodzi gdzie ordynatorem jest prof Głąbiński uzyskałam prawdziwą fachową opiekę!! :-) Solmedrol ,mase leków doustnych bo byłam w tak kiepskim stanie właśnie po szpitalu Barlickiego .Wogóle opieka lekarska bez porównania z barlickim, pełna informacja ,miła atmosfera ,profesor do pełnej dyspozycji.Powiem tak moim zdaniem frofesor Selmaj jest juz przereklamowany ,w łodzi jest tylu dobrych neurologów i napewno nie za takie chore pieniądze,widocznie co raz mniej ludzi przychodzi do pana doktora i taką stawką chce sobie kasę podreperować :1:
iwona.

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-08-05, 20:56

jest bardzo dużo racji w tym co piszesz. ale... jeżeli byłby złym lekarzem, to nie miałby pacjentów, i nie pozwoliłby sobie na tak wysokie stawki.

uważam, że bardzo przesadza z ceną wizyty. zastanawiam się czy w ogóle zdaje sobie sprawę co przechodzi pacjent, który ma dylemat skąd wziąć pieniądze i co zrobić... mam nadzieję, że kiedyś trafi na to forum i przeczyta wypowiedzi. można być mądrym lekarzem ale leczenie to tez powołanie...

moja Dr jak dowiedziała się ile prof. liczy sobie za konsultację wycofała się z pomysłu wysyłania mnie do niego...
ja nie wiem jak jest, wiem tylko, że muszę zrobić wszystko, żeby diagnostyka u mnie dobrnęła do końca. niestety pan profesor Selmaj jest osobą bardzo znaną w moim mieście... natomiast nikt nie słyszał o prof. Głąbińskim. mam bardzo duży dystans do konsultacji na Barlickiego, ale muszę tam jechać, muszę się przekonać. tzn. i tak nie pojadę do prof. - tylko do poradni na nfz jeżeli w ogóle uda mi się dostać w tym roku.

Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Postautor: Iwona36 » 2010-08-05, 21:36

Dam ci radę wej sobie na stronę http://www.znanylekarz.pl/ i wpisz sobie w wyszukiwarce lekarzy Selmaj -neurolog to zobaczycz opinie nie tylko moje ale wielu ludzi któży mieli z nim kontakt i jeszcze jedno zobacz ile ma procent dobrych opini jako znakomity profesor :-? Pozdrawiam ;-) Ja po przeprowadzonych badaniach w Koperniku mam postawiona diagnozę z rozpoznanym SM. A o prof Głąbińskim już było pisane na tym forum i naprawdę jest znakomitym lekarzem- polecm :-)


Iwonka, zmieniłam podany przez Ciebie adres www na prawidłowy. Wprawdzie literówka, ale nie można było otworzyć tej strony.
Ostatnio zmieniony 2010-08-06, 07:53 przez Iwona36, łącznie zmieniany 1 raz.
iwona.

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2010-08-06, 08:00

mania pisze:jest bardzo dużo racji w tym co piszesz. ale... jeżeli byłby złym lekarzem, to nie miałby pacjentów, i nie pozwoliłby sobie na tak wysokie stawki.


Znanym z kontaktów osobistych czy tylko jako konsultant krajowy d/s SM z telewizyjnych i prasowych wywiadów? Taka znajomość jest raczej słaba podstawą do oceny; przedstawienie gościa jako konsultanta w prasie, tv czy radio jest jak reklama "jedynego skutecznego kremu przeciwzmarszczkowego, który poprawił w 80% stan skóry u stosujących go pań" :-P , zawsze ktoś zechce spróbować, a ocenę wyrobi sobie dopiero po wizycie.

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-08-06, 18:55

Iwona36 pisze:Dam ci radę wej sobie na stronę http://www.znanylekarz.pl/ i wpisz sobie w wyszukiwarce lekarzy Selmaj -neurolog to zobaczycz opinie nie tylko moje ale wielu ludzi któży mieli z nim kontakt i jeszcze jedno zobacz ile ma procent dobrych opini jako znakomity profesor :-? Pozdrawiam ;-) Ja po przeprowadzonych badaniach w Koperniku mam postawiona diagnozę z rozpoznanym SM. A o prof Głąbińskim już było pisane na tym forum i naprawdę jest znakomitym lekarzem- polecm :-)


Iwonka, zmieniłam podany przez Ciebie adres www na prawidłowy. Wprawdzie literówka, ale nie można było otworzyć tej strony.


nie twierdzę, że prof. Głębiński nie jest świetnym specjalistą. pewnie jest :-) ale tak jak pisalam wcześniej - cały czas się zastanawiam. mam dość biegania po lekarzach, i nie mogę jechać w ciemno, naprawdę nie mam na to siły. nie zależy mi czy lekarz będzie miły czy niemiły, mam nadzieję, że wyjaśni diagnozę. a prof. Selmaj miał niestety podobne przypadki i o nich napisał. nie szukam lekarza, który będzie mnie prowadził, tylko takiego, który poradzi sobie z diagnozą.

a prof. Głąbiński przyjmuje na nfz? czy tylko prywatnie? (mam nadzieję, że nie przegapiłam postu). pytam bo i tak dopiero pod koniec sierpnia będę dzwonić do poradni

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-08-06, 18:59

Halina pisze:
mania pisze:jest bardzo dużo racji w tym co piszesz. ale... jeżeli byłby złym lekarzem, to nie miałby pacjentów, i nie pozwoliłby sobie na tak wysokie stawki.


Znanym z kontaktów osobistych czy tylko jako konsultant krajowy d/s SM z telewizyjnych i prasowych wywiadów? Taka znajomość jest raczej słaba podstawą do oceny; przedstawienie gościa jako konsultanta w prasie, tv czy radio jest jak reklama "jedynego skutecznego kremu przeciwzmarszczkowego, który poprawił w 80% stan skóry u stosujących go pań" :-P , zawsze ktoś zechce spróbować, a ocenę wyrobi sobie dopiero po wizycie.


znany z literatury fachowej i opisanych/prowadzonych przypadków, nie przezemnie tylko moją dr. jeżeli miał dwa podobne przypadki, to mam nadzieję, że będzie w stanie stwierdzić czy przyczyną może być sm :-/
dla mnie wyznacznikiem nie są wypowiedzi w tv, status społeczny czy opinie na znanym lekarzu. najbardziej cenne są wasze oceny i rady. i za nie bardzo dziękuję.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości