Neurochirurg

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Ri
Posty: 164
Rejestracja: 2009-04-05, 18:51
Lokalizacja: Warszawa

Neurochirurg

Postautor: Ri » 2010-01-28, 20:34

Witajcie!

Zwracam się do Was z olbrzymią prośbą. Pilnie poszukuję kontaktów do najlepszych neurochirurgów. Większość z nas ma kontakt z neurologami. Ja jednak potrzebuję jakieś bezpośrednie namiary na ludzików, którzy mają złote ręce i potrafią naprawiać najbardziej "zepsute" kręgosłupy. Zdarza się, że ktoś kogoś skądś tam zna. Operacja jest konieczna, ale bardzo ryzykowna (bezpośredni ucisk na rdzeń kręgowy). Jeśli więc bylibyście w stanie pomóc mi w jakikolwiek sposób byłabym ogromnie wdzięczna. Niestety zależy mi bezpośrednim kontakcie z tymi specjalistami, ponieważ w kolejce czeka się min. pół roku na konsultację, a na operację około kilku lat. Niestety ponoć nie można czekać.

Pozdrawiam,
Ri
Ostatnio zmieniony 2011-01-06, 19:01 przez Ri, łącznie zmieniany 1 raz.
Prowadzi mnie od lat niewidzialna siła, która nadaje sens i każe trwać...

stratus
Posty: 166
Rejestracja: 2009-06-01, 20:18
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: stratus » 2010-01-29, 09:59

http://www.znanylekarz.pl/21212/tomasz- ... irurg/lodz

Bylem u niego na konsultacji, podobno jest dobry w swoim fachu. Zalezy jaki odcinek chcesz operowac, szyjny i ledzwiowy to nie jest duzy problem ale piersiowym zajmuja sie juz tylko nieliczni neurochirurdzy. Z tego co wyczytalem bo bardzo mnie ten temat interesowal to w tej dziedzinie przoduje lek. Maliszewski Mariusz (dane znajdziesz w necie).
Pozdrawiam

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2010-02-02, 00:14

Ja też przyłączę się do tematu!!!! Jutro idę do zwykłego neurochirurga...ale potrzebuje kogoś naprawdę super! Tez mam ucisk na rdzeń + na nerwy...ale na operacje chyba sie nie zgodzę..:/
Buzi
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

agaciszon
Posty: 474
Rejestracja: 2008-11-14, 18:54
Lokalizacja: gdzieś koło Warszawy

Postautor: agaciszon » 2010-02-03, 12:41

Prof Jan Podgórski Wojskowy Instytut Medyczny na Szaserów. Niestety nie mam bezpośrednich namiarów do niego ale słyszałam, że to dobry fachowiec jak wielu innych w tym szpitalu. Może warto sie tam zgłosić. Nie wiem jak tam z kolejkami.
oto link:
http://www.wim.mil.pl/index.php?option= ... Itemid=301

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2010-02-03, 13:30

Ooo..dzięki:) Ja wiem, że na Szaserów są świetni lekarze...zatem super!
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-02-16, 23:26

http://www.tarnow.net.pl/dane_firm/202/ ... 29&fid=202

Maciejczak-Podobno najlepszy w Polsce,wczoraj jego asystent,dr.Barnaś wykonał zabieg usunięcia guza w samym centrum rdzenia kręgowego-udany.

Diagnoza była 10 stycznia-wczoraj zabieg.

powodzenia!
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Anisia
Posty: 39
Rejestracja: 2010-09-11, 20:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Anisia » 2010-09-14, 09:29

co prawda juz po temacie ale napisze:
podobno najlepszym neurochirurgiem w Polsce jest prof. Marek Harat
prywatny gabinet ma w domu na ul. Widok w Bydgoszczy
Juz nie operujue ale nadal jest ordynatorem oddzialu neurochirurgii w Wojskowym Szpitalu w Bydgoszczy.
Wiem, ze uczestniczy nadal w niektorych operacjach ale nie jako ten co operacje przeprowadza (bo wiecie... chirurdzy ogolnie moga pracowac tylko do jakiegos momentu w swoim zawodzie... chodzi o zrecznosc rak).
Poza tym wiem tez, ze w swoim zespole lekarzy na oddziale ma najlepszych z najlepszych.
Ja czesto bywam na oddziale neurologii (z powodu SM) - jest na tym samym pietrze i nigdy nie spotkalam na neurochirurgii nikogo z Bydgoszczy - pacjeci nawsze mi mowili, ze bardzo trudno dostac sie na ten oddzial. Pod jego prywatnym gabinetem (tak sie zlozylo, ze mieszkam pare domow dalej) tez zawsze stoja samochody na wszystkich mozliwych rejestracjach z poza naszego wojewodztwa a zdarza sie tez, ze i z poza kraju.
Z charakteru podobno jest mily i skromny. Z tego co kiedys slyszalam jego syn tez sie szykuje na neurochirurga.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości