Neurolodzy Wroclaw i okolice.

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Wojtas
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-28, 13:32
Lokalizacja: wrocław

Neurolodzy Wroclaw i okolice.

Postautor: Wojtas » 2010-05-29, 11:51

Hey Hey

Moze paru z Was juz mnie zna, chociaz goszcze tu krotko. Do sedna....Szukam jakiegos konkretnego lekarza (moze kliniki) znajacego sie ponad przecietnie na Sm, najlepiej Wroclaw badz okolice. Ale jezeli znacie jakies guru nawet na mazurach to lubie wycieczki..:) Z gory dziekuje za informacje.
Ostatnio zmieniony 2010-05-29, 14:54 przez Wojtas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-06-02, 15:08

Wiem, że są na tym Forum osoby pochodzące z Wrocławia i okolic.
Pomóżcie Wojtkowi i wpiszcie namiary na polecanych przez siebie lekarzy neurologów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-06-04, 20:00

Wojtku, znalazłam na naszym Forum.Może się przyda...
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=1429
Obrazek

maly22226
Posty: 13
Rejestracja: 2008-08-18, 21:39
Kontaktowanie:

Postautor: maly22226 » 2010-06-05, 05:42

Wojtku ja jezdzilem do wroclawia na lotnicza do pani dr ewy gruszki moje wrazenia bardzo pozytywne CREATOR ul lotnicza

ulcia
Posty: 168
Rejestracja: 2009-07-25, 15:55
Lokalizacja: kamienna góra

Postautor: ulcia » 2010-06-05, 08:14

Cześć Wojtku . Ja leczyłam , się u DR. Gruszki , teraz leczę, się u DR. T. Kruzel w Legnicy ul. Złotoryjska 82 . Pozdrawiam.
ulcia

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2010-10-11, 23:30

Hej. Ja włąsnie zmieniałem lekarza z dr Trapszo w legnicy na dr Rafała Kruzela. Na ironie pojawił się rzut na 1 wizyte-odrazu szpital. Wczesniej nie bylo miejsca na oddziale w legnicy, i terminy mi wyznaczano wiec szpikowalem sie encortonem w domu. Tym razem na starcie zobaczylem pozytywy.Pojutrze mam wizyte -tym razem na nfz w kunicach u dr Rafala Kruzela. Prosze o opinie jesli ktos miał do czynienia z dr Rafałem. Pozdrawiam:-)
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-10-12, 08:22

Przemku moja koleżanka i kolega ze stowarzyszenia leczą się u dr Kruzela. Bardzo są zadowoleni z fachowej opieki.
Zawsze jak się z nimi spotkam wychwalają dr. Tylko tyle wiem.... A jak się przekonasz to daj znać. Pewno innym przyda się opinia. :-)

Pzdr.

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2010-10-12, 10:57

Aniu, pewnie , że dam znać:) Ja uległem namową znajomego SMowca z długim stażem, bo pan doktor przyjmuje i na NFZ, i prywatnie , jak również jeż na etacie w szpitalu. Pierwsza wizyta była w jego gabinecie-bardzo dobra- a że miałem akurat rzut, jak wspominałem-następnego dnia byłem na oddziale. W szpitalu miałem dobrą opiekę-było zainteresowanie na oddziale, co bardzo sobie pozniej chwaliłem. Po moim rzucie (podwójnie widzenie i zawroty głowy) i tej szpitalenej opiece wyszedłem jak nowonarodzony. Teraz idę do przychodni, i mam nadzieję że nadal będę miał takie pozytywne odczucia:)
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2010-10-12, 12:32

dr, Kruzel młody i stary to świetni fachowcy ale najlepiej do nich chodzić prywatnie :roll: na NFZ chodze do dr,Totczyk i jestem zadowolona
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2010-10-16, 09:06

Ania W., -jak narazie dr R.Kruzel zrobił na mnie dobre wrażenie, i w prywatnym gabinecie, i w szpitalu. Gdy ostatnio odwiedziłem go w gabinecie na NFZ -miałem wrażenie , że inny ton był naszej rozmowy-ale może to tylko odczucie....

jaszmurka, do dr Totczyk uderzyłem w 2007 -jak choroba odzwała się po uśpieniu. Ale długo nie korzystałem, bo miała wypadek samochodowy. Taki mój urok. Dodam że rozpoznanie postawiła mi dr Winkel w 2005,ale ona też mnie opuściła bo dziecko się pojawiło :-) po opiecę od 2008 pani dr Trapszo uznałem że należy mi się lepsza opieka. Uległem namową kolegi-że taki układ z R.Kruzelem jest najlepszy :mrgreen:
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-10-16, 10:14

cortez81 pisze:Gdy ostatnio odwiedziłem go w gabinecie na NFZ -miałem wrażenie , że inny ton był naszej rozmowy-ale może to tylko odczucie...
:


Niestety taki urok, że jak pójdziesz prywatnie to wtedy lekarz bardzo chętnie Cię słucha, poświęca więcej czasu, szybko weźmie na oddział, a na na NFZ (?)...Właśnie z tych powodów moi znajomi zrezygnowali z głogowskiej "opieki" i wyemigrowali do dr Kruzela. :-o

Ważne, żeby dr pomógł i żebyś Ty miał poczucie, że nie jesteś olewany (sorki za wyrażenie). :-)

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2010-10-16, 10:19

cortez81 pisze:Gdy ostatnio odwiedziłem go w gabinecie na NFZ -miałem wrażenie , że inny ton był naszej rozmowy-
tak jak pisałam na NFZ zupełnie inna jest gadka niestety :roll:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2010-10-16, 10:30

Ania W. pisze:(?)...Właśnie z tych powodów moi znajomi zrezygnowali z głogowskiej

W głowie również byłem przez chwile u dr Steranki w gabinecie przyszpitalnym, zanim zlikwidowali go. A na prywate do Głogowa trochę za daleko. Ale to już inna "bajka". Zobaczymy jak będzie dalej u R. Kruzela
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Marciuchna
Posty: 130
Rejestracja: 2010-12-31, 02:51
Lokalizacja: Lubin

Postautor: Marciuchna » 2010-12-31, 12:35

Odświeżę troszkę ten wątek bo uważam, że warto.
Zdiagnozowała mnie dr Ewa Gruszka z Wrocławia we wrześniu tego roku. Powiedział,że zapisuje mnie na listę na interferon ale w tym roku nikt z jej pacjętów go nie dostał. Radzi mi spróbowac u dr Tadeusza Kruzela w Legnicy. Byłam u niego od razy we wrześniu, oczywiście prywatnie. I od 3.12 jestem już na interferonie.
Byłam w grudniu w poradni wrocławskiej i tam mi powiedzieli, że już się ruszyło i sporo chorych dostało lek. Być może będzie tak, że będę mogła wybierać gdzie chcę brać i co bo od nowego roku wchodzą nowe leki ale na razie nie wiadomo na jakich zasadach.
Wydaje mi się to dość optymistyczne.
Czasem słońce czasem deszcz

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-12-31, 14:25

Marciuchna również na początku choroby byłam pacjentką dr Ewy Gruszki. Zrezygnowałam, bo sama mówiła, że załapać się u niej w klinice na leczenie jest bardzo ciężko i lepiej poszukać w swoim miejscu zamieszkania. :roll:

Piszesz, że :arrow:
Marciuchna pisze: będę mogła wybierać gdzie chcę brać i co bo od nowego roku wchodzą nowe leki ale na razie nie wiadomo na jakich zasadach.


Jak będziesz miała świeże nowinki w sprawie nowych leków to podziel się informacjami.
Jestem ciekawa i sądzę, że nie tylko ja - jakie programy leczenia wejdą z nowym rokiem?


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości