Katowice

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

eXYZ
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-30, 13:55
Lokalizacja: śląsk

Katowice

Postautor: eXYZ » 2010-07-18, 10:35

Polecam doktora Zbrojkiewicza. Przyjmuje w poradni przyszpitalnej w Ligocie (Medyków 14). Jedyny problem - dośc odległe terminy wizyty.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-07-19, 10:29

byłem u Pana doktora i nie jestem zadowolony....

eXYZ
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-30, 13:55
Lokalizacja: śląsk

Postautor: eXYZ » 2010-07-19, 20:00

nie każdy każdemu przypada do gustu, tak bywa :-P na mnie w każdym razie zrobił bardzo dobre wrażenie - wizyta na nfz, a doktor poświęca mi ponad pół godziny, odpowiada na wszystkie pytania, z marszu kieruje na badania i jeszcze mi swój prywatny numer telefonu podał i w razie czego mogłam dzwonić, gdyby się coś działo.

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-07-19, 22:03

Tak samo potraktował mnie dr Maciejowski jak byłam u Niego w poradni SM z NFZ.Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie.
Nadzieja umiera ostatnia ...

kami
Posty: 6
Rejestracja: 2010-09-22, 20:34
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kami » 2010-09-28, 00:45

Znam kilku lekarzy:
1. dr Lech Szczechowski w Katowicach (poradnia Synapsis na Czerwińskiego),
2. dr Jadwiga Żaczek w Sosnowcu (Neurologia Szpital Specjalistyczny nr 5 d. Górniczy).
Oboje wyciągali (choć w różnym czasie) skutecznie z rzutów i to ciężkich nr 1 poza szpitalem, nr 2 w szpitalu.

Jako nr 3 Okulistyka w Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu przy zapaleniu pozagałkowym nerwu wzrokowego (brak widzenia 4dni a przy przyjęciu bez poczuci światła) wlali Solumedrol dopóki nie było reakcji czyli poza schemat 5dni. Po prostu im zależało aby oko ratować. I się udało.
pOzdrawiam

tygrysek
Posty: 39
Rejestracja: 2011-02-03, 20:51
Lokalizacja: Zagłębie
Kontaktowanie:

Postautor: tygrysek » 2011-10-10, 19:31

macie jakieś informacje o doktorze Macieju Huć z kliniki neurologii w Katowicach Ochojcu, ma do niego skierowanie pod kątem włączenia do programu leczenia interferonem po dwóch rzutach w tym roku załapałem się według skali punktowej i dostałem skierowanie
na "leczenie" interferonem. Powiedzie co o tym myślicie.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek wieści na ten tema.
Złą energię rozładuj brykając jak tygrysek :)

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2011-10-10, 20:27

Dr Huć jest fantastyczny!!!POLECAM!!!
Nadzieja umiera ostatnia ...

Sabri
Posty: 560
Rejestracja: 2011-02-28, 14:29
Wiek: 41
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Sabri » 2011-11-17, 13:12

Polecam kontakt z dr Anną Żabą kobieta bardzo konkretna zleca badania o których innym lekarzom się nawet nie śniło :20:
Do pacjenta z szacunkiem i dużą uwagą.Dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. :-D
Przyjmuje w SOSNOWCU w kilku miejscach na NFZ w Przychodni Kolejowej a prywatnie w Przychodni na ul Niepodległości

zxc
Posty: 11
Rejestracja: 2011-11-21, 11:43
Lokalizacja: śląsk

Postautor: zxc » 2012-02-23, 16:44

kami pisze:Znam kilku lekarzy:
1. dr Lech Szczechowski w Katowicach (poradnia Synapsis na Czerwińskiego),


Ja się niestety niemile zaskoczyłam, jeśli chodzi o poziom organizacyjny poradni na czerwińskiego. Nie wnikając w szczegóły, byłam w nagłej potrzebie konsultacji medycznej. Tam gdzie chodzę na NFZ-a termin na "za trzy miesiące". Ok.niech, więc będzie prywatnie (choć raczej tego staram się nie praktykować). Chciałam się udać właśnie na czerwińskiego, bo... miałam najbliżej. Jeden dzień dzwonię na rejestrację i nikt nie odbiera (kilka telefonów wykonałam w godz. 13-16). Na drugi dzień dzwonię po siedemnastej - również głucha cisza (niby przyjmują od 10 do 20). Podejście numer trzy - trzeci dzień po jedenastej. Najpierw na numer 32xxx i znów cisza. Dzwonię więc na podany nr komórkowy 503xxx (rzekomo też do rejestracji) i niespodzianka... ktoś naciska przycisk "odrzuć połączenie" :shock: Koło południa wykonuję jeszcze jedno podejście na 32xxx - odbiera ktoś płci męskiej i dość niesympatycznym głosem rzuca (w sposób dający wyraźnie poznać, żem natrętem): "Słucham!!!". I jakoś tak odechciało mi się skorzystać z usług tej placówki, więc wybąkałam tylko: "przepraszam pomyłka" ;-) Przy czym podkreślam - nie mam nic do wspomnianego tu doktora - osobiście nie dane mi było poznać. Natomiast, no kurcze - tyle osób siedzi na bezrobociu i pewnie niejedna bezrobotna panna z chęcią zasiadłaby tam na recepcji i odbierała telefony w sposób odpowiedni, np. "przychodnia słucham" czy jakoś tak. Nie oczekuję rzecz jasna Wersalu, jednak tego typu akcji to nigdy nie miałam nawet w publicznych poradniach, gdzie łażę na wizyty sponsorowane przez NFZ-a a ta na czerwińskiego to jakby nie patrzeć prywatna tylko i wyłącznie. I rzekomo (jak się chwalą na swej stronie w internecie) o "najwyższym standardzie usług" (możliwe, ale na pewno z wyłączeniem obsługi recepcji).

moskit30
Posty: 178
Rejestracja: 2012-01-02, 09:19
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Postautor: moskit30 » 2012-05-02, 16:21

Czy ktos jest pacjentem Dr.Ewa Krzystanek Dr.przyjmuje na NFZ poradni przyszpitalnej w Ligocie (Medyków 14).
Slyszalam ze Dr.jest bardzo dobrym lekarzem i chciala bym dostac sie pod jej "skrzydla" :-)
Moskit30

zxc
Posty: 11
Rejestracja: 2011-11-21, 11:43
Lokalizacja: śląsk

Postautor: zxc » 2012-05-02, 17:02

moskit30 pisze:Czy ktos jest pacjentem Dr.Ewa Krzystanek Dr.przyjmuje na NFZ poradni przyszpitalnej w Ligocie (Medyków 14).
Slyszalam ze Dr.jest bardzo dobrym lekarzem i chciala bym dostac sie pod jej "skrzydla" :-)

U tej konkretnej kobietki to nie, ale leczyłam się w tamtejszej poradni przyszpitalnej- na wizytę czeka się dość długo, ustalona godzina wizyty ma się nijak do rzeczywistej godziny wizyty, tłumy nieziemskie w poczekalni, więc część pacjentów stoi, ale z wyborem lekarza nie ma problemu- mówisz na rejestracji do kogo chcesz i masz.

moskit30
Posty: 178
Rejestracja: 2012-01-02, 09:19
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Postautor: moskit30 » 2012-05-02, 19:55

zxc, wiem ze na wizyte czeka sie dlugo,pierwszy wolny termin na wrzesien :shock: ja jade we wtorek i mam nadzieje ze Dr.zgodzi sie mnie przyjac a jak nie to mam termin na koniec maja do niej prywatnie.
Moskit30

zxc
Posty: 11
Rejestracja: 2011-11-21, 11:43
Lokalizacja: śląsk

Postautor: zxc » 2012-05-02, 21:10

moskit30 pisze:zxc, wiem ze na wizyte czeka sie dlugo,pierwszy wolny termin na wrzesien :shock: ja jade we wtorek i mam nadzieje ze Dr.zgodzi sie mnie przyjac a jak nie to mam termin na koniec maja do niej prywatnie.

jakby Ci to powiedzieć... tej konkretnej kobietki nie znam, ale jak tam byłam ostatnio dawno, dawno temu to przyszedł też gostek po szpitalu (leżał na okulistyce z pznw) i dostał stamtąd skierowanie do neurologa, że niby pilne. No i przyczłapał na tą Ligotę, poszedł do neurologa (płeć żeńska, ale nie wiem kto tam przyjmował w sąsiednim gabinecie) i został spławiony... Polska to Polska (raczej). Z kolei doktorek, do którego ja tam chodziłam to był jakby z innej bajki - dał mi swoją komórę i dodał, że jakby coś to mam przyjść bez rejestracji i mnie przyjmie. Ludzie i ludziska i to w tej samej przychodni. Powodzenia w każdym razie i oby kobietka też miała ludzkie odruchy i Cię przyjęła.

moskit30
Posty: 178
Rejestracja: 2012-01-02, 09:19
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Postautor: moskit30 » 2012-05-02, 21:46

zxc, mysle ze mnie przyjmie,dowiedzialam sie o niej od neurologa ktory z nia pracuje i dostalam skierowanie wlasnie do niej,mam nadzieje ze neurolog nie zaomnial powiedziec ze sie u niej pojawie, zeby nie okazalo sie ze jechanie 100km bedzie na marne :-)
Moskit30

zxc
Posty: 11
Rejestracja: 2011-11-21, 11:43
Lokalizacja: śląsk

Postautor: zxc » 2012-05-03, 07:59

moskit30 pisze:zxc, mysle ze mnie przyjmie,dowiedzialam sie o niej od neurologa ktory z nia pracuje i dostalam skierowanie wlasnie do niej,mam nadzieje ze neurolog nie zaomnial powiedziec ze sie u niej pojawie, zeby nie okazalo sie ze jechanie 100km bedzie na marne :-)

No to fajnie skoro tak ;-) Ale na mega tłumy i jarmarczny jazgot w poczekalni to się raczej przygotuj- wątpię by coś się zmieniło w tej sprawie.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości