Zachodnio- pomorskie

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

almawet
Posty: 21
Rejestracja: 2010-04-26, 14:47
Lokalizacja: szczecin

Postautor: almawet » 2012-12-19, 09:18

Mnie m.in. dzięki niemu udało się dostać do leczenia z NFZ - mam Rebif, ale pamiętaj, że w naszym kraju to jest walka o refundacje. Zawsze możesz przejść się do NFZ (jest też na Arkońskiej) i obrzucić jajkami siedzibę :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez almawet, łącznie zmieniany 1 raz.

dorciak85
Posty: 82
Rejestracja: 2010-12-07, 18:12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: dorciak85 » 2012-12-20, 13:03

almawet pisze:Mnie m.in. dzięki niemu udało się dostać do leczenia z NFZ - mam Rebif, ale pamiętaj, że w naszym kraju to jest walka o refundacje. Zawsze możesz przejść się do NFZ (jest też na Arkońskiej) i obrzucić jajkami siedzibę :)


Raczej nie będę musiała używać jajek...
Wielki, wielki pozytyw i szacun dla dr. Jałowińskiego...przyszłam, pogadałam(od razu powiedziałam o co mi chodzi)... i od stycznia mam mieć copaxon! HURAAA cieszę się bo już go brałam i jak dla mnie on się sprawdził. Dodam jeszcze że to pierwszy mega, mega ludzki neurolog jakiego spotkałam od czasu diagnozy...POLECAM

almawet
Posty: 21
Rejestracja: 2010-04-26, 14:47
Lokalizacja: szczecin

Postautor: almawet » 2012-12-20, 13:22

No to super :) Ja bardzo lubię Jałowińskiego właśnie za to, że jest normalny. Dostałem lek mniej więcej cztery miesiące po ostatnim rzucie, jak na realia w PL to błyskawicznie :) Na szczęście od tamtej pory względny spokój, czasem tylko błędnikowi coś się przypomni przy okazji infekcji.

dorciak85
Posty: 82
Rejestracja: 2010-12-07, 18:12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: dorciak85 » 2012-12-20, 13:52

Właśnie też jestem w szoku, bo od marca staram się gdzieś załapać na leczenie i nic... a tu tak BUM i proszę...che pani copaxon proszę bardzo nie ma problemu-kryteria wszystkie pani spełnia no problem!! - dla mnie SZOK NORMALNIE zwłaszcza ze że już trochę się najeździłam po tych wszystkich lekarzach...

Nodrep
Posty: 28
Rejestracja: 2012-11-25, 12:05
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Nodrep » 2013-03-15, 16:57

Witajcie
Wygląda na to iż miałam ogromne szczęście. Pierwsza wizyta u pani neurolog - dr Doroty Koziarskiej, w przychodni szpitalnej na Unii Lubelskiej, w trakcie lekkiego rzutu - Dokładne badanie i skierowanie na rezonans kręgosłupa. Potem po wyniku wskazującym na sm, badanie w szpitalu i leczenie, gdy wystąpił następny rzut. Następnie skierowanie na leczenie interferonem - Polecam tę neurolog - wybrałam avonex.
Kompetentna, przejmuje się pacjentem i zawsze uśmiechnięta, choć to jest tylko dodatek, ale jakże umilajacy spotkania.
Beata

Elizia90
Posty: 34
Rejestracja: 2012-12-15, 11:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Elizia90 » 2014-01-16, 12:53

Również polecam Dr. Jałowińskiego! Jest bardzo fajnym lekarzem, taki na luzie...
Też dostalam Rebif i też błyskawicznie :) do 2 miesięcy po postawionej diagnozie SM


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości