Poradnia Neurologiczna w Szpitalu Klinicznym w Katowicach

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

marzena1989
Posty: 30
Rejestracja: 2011-01-20, 20:41
Lokalizacja: Rybnik

Poradnia Neurologiczna w Szpitalu Klinicznym w Katowicach

Postautor: marzena1989 » 2011-01-20, 22:49

Chciałam zapytać czy był ktoś w Poradni Neurologicznej w Szpitalu Klinicznym w Katowicach ul. Medyków 14

Dostałam skierowanie do tej poradni i nie wiem czy opieka lekarzy jest dobra,ile czeka się na termin?

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2011-01-21, 10:58

Marzenko ja często korzystam z tej poradni z tego co mi wiadomo terminy są krótkie a co do lekarzy to pracują tam wyłącznie lekarze z Kliniki Neurologicznej tej obok czyli Medyków 12.Jest ich chyba trzech dwie panie i pan [pani Twardowska,pani Gaweł i pan Zbrojkiewicz],nie mam pojęcia kogo ci polecić ja znam wszystkich i każdy jest ok ale najbardziej skrupulatnie bada p. Gaweł wybór jednak pozostawiam tobie i mam nadzieję że nie będziesz zawiedziona.Jak już będziesz po wizycie to daj nam znać - pozdrawiam i trzymam kciuki.
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-01-21, 11:45

Marzenko ja też kiedyś tam jeździłem do poradni na Medyków14 ale to było parę lat temu a teraz nie wiem kto tam przyjmuje do poradni stwardnienie rozsianego.
tam chyba nadal przyjmuje Pani dr Kściuk (chyba dobrze napisałem jej nazwisko) Pan dr Zieliński i dr Lubos reszty nazwisk nie pamiętam bo są nowi lekarze :-(
Pan dr Zbrojkiewicz jeszcze w 2009r przyjmował na Medyków 22 http://www.neuro-medic.pl/

jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz, na pewno ktoś odpisze

Pozdrawiam :-)

eXYZ
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-30, 13:55
Lokalizacja: śląsk

Postautor: eXYZ » 2011-01-21, 17:25

ja tam chodziłam do dr Zbrojkiewicza - byłam bardzo zadowolona - zawsze konkretnie, fachowo, ale terminy wizyt... czas oczekiwania 3 m-ce (było to w 2009 może teraz terminy są krótsze)

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2011-01-21, 19:37

Marzenko ci lekarze o których wspomina Damian już tam nie pracują tego jestem na 100%
pewna ,teraz pracują tylko ci o których wspominałam bo ja ostatnio byłam tam 21 grudnia więc wiem,Czy masz numer telefonu do przychodni bo jak nie to ja chyba powinnam go mieć bo pierwszy raz rejestrowałam się telefonicznie [napisz mi na pw]
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski

eXYZ
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-30, 13:55
Lokalizacja: śląsk

Postautor: eXYZ » 2011-01-21, 20:16

bo w poradni stwardnienia rozsianego to on nie pracował tylko przyjmował po drugiej stronie korytarza bodajże we środy jako "zwykły neurolog", tzn. jak ja tam chodziłam, ale nie do poradni sm ino się do neurologa rejestrowałam a poradnia sm to tam chyba inna bajka, bo inne drzwi i inny gabinet. ale nie wiem jak teraz - może tam pracuje a może nie

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2011-01-24, 16:31

Marzenko ja się dopiero dzisiaj zorientowałam jak strasznie tutaj namieszałam sory zaraz to poprawię.Moja gafa polega na tym że pomyliłam przychodnie tj.numery i zamiast opisać ci właściwą to opisałam przychodnie na Medyków 12 która znajduje się kawałek od szpitala tak więc naprawiam błąd i mam nadzieję że wszyscy mi to wybaczą -człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo się pomylić.
W przychodni przyklinicznej oczywiście też się leczyłam ale ze względu na długie terminy jak już wspomniała eXYZ czyli trzy miesiące po którejś wizycie bodajże 6 przeniosłam się do przychodni obok bo tam czeka się około 1.5 -2 tygodnie i można sobie wybrać lekarza czego nie ma w szpitalu.W szpitalu prawie każdą wizytę ma się z innym lekarzem bo tam nigdy nie wiadomo jaki lekarz w danym dniu będzie obsługiwał przychodnie i to jest głupie .
Wspomnę jeszcze o lekarzach ,tych trzech co wymieniłam wtedy to tam przyjmują i jeszcze kilku innych z oddziału bo to wszystko zależy jaki mają ustalony grafik na dany miesiąc.Jak tam będziesz dzwoniła to spróbuj zasugerować nazwisko lekarza i zobaczymy co powiedzą bo mi zawsze mówiono że nikt nie wie kto w danym dniu będzie przyjmował
- życzę powodzenia i daj nam znać co udało ci się ustalić.
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-01-24, 19:54

Różo gdzie tam na Medyków 12 jest poradnia i jaka? bo szukam na necie i nic nie znalazłem :-(

eXYZ
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-30, 13:55
Lokalizacja: śląsk

Postautor: eXYZ » 2011-01-24, 20:01

David pisze:Różo gdzie tam na Medyków 12 jest poradnia i jaka? bo szukam na necie i nic nie znalazłem :-(

ta przyszpitalna z długimi terminami to na medyków 14 a ta druga to na medyków 22. nie wiem jak jest teraz - od 2009 żadnego lekarza na oczy nie widziałam i dobrze mi z tym, ale wówczas gdy chodziłam do dr Zbrojkiewicza to za pierwszym razem rejestratorka mnie do niego zapisała (czyli nie miałam najmniejszego wpływu na wybór lekarza - zresztą i tak nikogo nie znałam, więc co za różnica ;-) ), ale potem na kolejne wizyty to jak dzwoniłam to mówiłam, żeby mnie do dr zbrojkiewicza zarejestrowała i nie było żadnego problemu.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-01-24, 20:08

eXYZ, dzięki za odpowiedz :-)

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2011-01-25, 15:25

David kurcze nie wiem jak ci to wytłumaczyć ale spróbuję ,jest to kawałeczek od kliniki
-można tam dojść na skróty od kliniki czyli przejść przez parking koło izby przyjęć i tam po prawej stronie jest zawsze wydeptana dróżka powiedzmy taka polna i tą dróżką już dojdzie się do celu ,przychodnia to taki niski budynek ale przyjmuje tam nie tylko neurolog ale także lekarz rodzinny i stomatolog .David nie wiem czy ta przychodnia jest stara czy nowa ale ja tam po raz pierwszy byłam w 2008 roku a polecił mi ją właśnie doktor Zbrojkiewicz.
-jeśli po tym co napisałam będziesz miał jeszcze jakiś problem to teraz opiszę drogę bez skrótów no i tak jak pojedziesz czy może pójdziesz to nie skręcaj do kliniki lecz jedź lub idź dalej prosto dosłownie kilka metrów dalej a potem skręć w prawo i jeszcze kilka metrów i już jest to co szukamy.
Co do lekarzy to jak już wspominałam to przyjmuje Zbrojkiewicz,doktor Gaweł i Twardowska wszyscy spoko.

David gdybyś miał jeszcze jakieś pytanko to pisz.
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości