Neurolog Łódź

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

MARIA1655
Posty: 346
Rejestracja: 2010-05-10, 08:07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postautor: MARIA1655 » 2010-07-24, 12:04

Witam!
Nie wiem czemu dwie moje odpowiedzi z adresem poprostu zginęły.
Podaję namiar:Szpital Kopernika w Łodzi.ul.Pabianicka 61.Klinikę prowadzi prof Głombiński który przyjmuje prywatnie w Łodzi nr 042 6638466.Ja mam nr do dr Marka Juszczaka od mojej neurolog-chęnie podam 506057368.Można powiedzieć że ktoś na Forum go bardzo poleca i chwali.Słyszałm że jest dobry i ponoć prężnie działają.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :21:
Majka
....najlepszym lekarstwem na choroby i starość
jest miłość....

J.B.
Posty: 220
Rejestracja: 2009-08-12, 21:59
Lokalizacja:

Postautor: J.B. » 2010-07-24, 16:24

Jak juz pisalam na forum prof. Głąbiński przyjumje prywatnie w dwoch kliniakach.W poniedziałki od 15:30 na ul. Piotrkowskiej 3/5 tel. 42 632 16 48 i w srody od 16: 00 na ul. przędzalnianej 66 tel. jak podala maria 1655 42 663 84 66. Koszt wizyty do 140 zl.

O profesorze p0owtorze po raz kolejny: DUSZA NIE CZLOWIEK, SERCE NIE LEKARZ.
Tym daję radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię.

mania
Posty: 49
Rejestracja: 2007-12-23, 22:40

Postautor: mania » 2010-07-24, 22:26

Dziękuję za informację!!

ArturST
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-11, 08:22
Lokalizacja: Starachowice

Neurolog Łódź

Postautor: ArturST » 2011-02-12, 12:01

Szukam kontaktu do lekarza neurologa, który pracuje w Klinice Neurologii na ul Kopcińskiego, ale nie do profesora Selmaja.
Ostatnio zmieniony 2011-02-13, 11:24 przez ArturST, łącznie zmieniany 1 raz.

stratus
Posty: 166
Rejestracja: 2009-06-01, 20:18
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: stratus » 2011-06-07, 16:04

dr Mochecka , dr Siger

Jatagan
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-06, 21:13
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Postautor: Jatagan » 2012-01-07, 00:03


Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Postautor: Iwona36 » 2012-01-09, 10:41

OOOOO nieeee tylko nie Berkowicz!!!!! Trafiłam do niego na oddziale w Barlickim z moim pierwszym rzutem dodam że także z diagnozowanym pozagałkowym zapaleniem neru wzrokowego-MASAKRA. Rzut był tak duży że po kilku dniach miałam problemy z chodzeniem .Berkowicz cały czas próbował mi wmówic chorobe psychiczna!!!! zalecił mi zastrzyki z B12 chociaz nie brakowało mi tego w organizimie! Traktował mnie i moja rodzine jak śmieci,mówił mi że to wszystko sobie wymyśliłam ,a ja tak bardzo cierpiałam fizycznie i oczywiście psychicznie bo lekarz prowadzący mnie nie słuchał.Po dwuch tygodniach wyszłam z diagnozą -SM? Trafiłam zaraz do Kopernika bo nie mogłam chodzic ,mówić, a mocz mi leciał po nogach i dopiero tam się mna zajeli dali sterydy i łapali sę za głowę cooo ten Berkowicz ze mną zrobił Nie nawidzę tego człowieka jak nikogo na świecie ,a z relacji moich znajomych z SM słyszałam także bardzo dużo złuch ,negatywnych opini o tym niby lekarzu .Więc z całego serca go odradzam!!!!
iwona.

Jatagan
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-06, 21:13
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Postautor: Jatagan » 2012-01-10, 22:10

Mnie pomógł i szczerze mówiąc trafiłem do niego z polecenia innego pacjenta ale jak widzę ile lekarzy tyle opini. Ja najpierw trafiłem do Selmaja ale dałem sobie siana po pierwszej wizycie a znam wiele osób co za niego dałoby sobie nerkę przeszczepić więc...
Lekarzy z Kopernika nie znam ale ci z Barlickiego naprawdę są świetni. Po za Berkowiczem polecam Odyńca, z tym że nie wiem czy on prowadzi prywatną praktykę.

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2012-03-28, 13:34

Jatagan pisze:Mnie pomógł i szczerze mówiąc trafiłem do niego z polecenia innego pacjenta ale jak widzę ile lekarzy tyle opini.

Ja też mam raczej pozytywne skojarzenia z dr Berkowiczem. Nie podobał mi się tylko sposób poinformowania mnie o chorobie: na obchodzie, przy innych chorych. Wg mnie taką informację to powinni jakoś bardziej face-to-face przekazywać. Ale poza tym ok.

Jatagan pisze:Po za Berkowiczem polecam Odyńca, z tym że nie wiem czy on prowadzi prywatną praktykę.

No, doktor Odyniec przyjmował mnie z izby na oddział. Piątek, wczesne popołudnie, czyli spodziewałam się, że niczego się nie dowiem, tylko na przeczekaniu przez weekend będę. A naprawdę nie byłam w dobrym stanie, pierwszy rzut, przechodzony przez miesiąc (nie miałam pojęcia, co mi jest, tylko jakieś głupie przeczucia), na pierwszy rzut oka nie wiadomo, co to jest. Kłopoty z chodzeniem, bełkoczę zamiast mówić, ciągłe zmęczenie, brak koordynacji. Może udar? A doktor Odyniec zajął się mną, udało mu się nawet wepchnąć mnie na rezonans jeszcze tego samego dnia (mimo, że inni chorzy czekali w kolejce), ale widocznie uznał, że skoro nie wiadomo co mi jest, a tomografia nic konkretnego nie wykazała, to trzeba rezonans zrobić jak najszybciej.

Z tamtejszych lekarzy mam jeszcze kontakt z dr Walczak, w przychodni byłam u dr Siger (ktoś już ją wspominał), no i dr Matysiak w programie robiła różne badania neurologiczne, testujące sprawność.

Pozdrawiam
Sylwia

kujaw
Posty: 141
Rejestracja: 2010-05-29, 20:04

Postautor: kujaw » 2012-04-20, 12:12

A czy prof. Głąbiński przyjmuje może w jakiejś publicznej przychodni związanej z NFZ?

Justśka
Posty: 8
Rejestracja: 2012-09-18, 20:44
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Justśka » 2012-09-18, 21:06

Ja również jestem pod opieką prof. Głąbińskiego i dr Juszczaka - cudowni lekarze:)) pomocni, bardzo życzliwi. Polecam bardzo!!
Walczę i wierzę:)

Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Postautor: Iwona36 » 2012-11-16, 10:13

Witam was moi drodzy po długjej nieobecności ;-) Ale mam dla was sprawdzona wiadomości :-) Pisałam wam kiedys o wspaniałym lekarzu z łodzi o MARCINIE JAŁOŚńSKIM i teraz ponownie pisze aby potwierdzić wszystkie superlatywy o nim Pan doktor został Laureatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego "LAUR PACJENTA 2012 i otrzymał certyfikat zaufania pacjenta w specjalizacji Neurolog!!!!! Myślę że to ogromne wyróżnienie i okazanie zaufania dla lekarza przez nas pacjentów.Dlatego jak jest wam ciężko ,nie dajecie sobie rady z otaczającymi was lekarzami brakuje porozumienia i wsparcia zgłaszajcie sie do doktora Jałośńskiego! on nigdy nie odmawia zawsze pomaga i traktuje człowieka jak człowieka nie jak przedmiot.Jest naprawdę wspaniałym specjalista i przyjacielem :lol:
iwona.

mosley
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-10, 12:09
Lokalizacja: Łódź

Poszukuję Neurologa - Łódź

Postautor: mosley » 2013-05-12, 22:03

Witam Wszystkich,

Napisałem dzisiaj wiadomość do lekarzy z łódzkiej kliniki neurologii Szpitala Barlickiego.

"Dzień dobry,


Poszukuję lekarza neurologa specjalizującego się w chorobie Stwardnienie Rozsiane.

Zależy mi na tym , aby mieć stały i prywatny kontakt w celu prowadzenia pacjenta.

Pacjent to mój tata, choruje już 20 lat. W grę wchodziłyby również wizyty domowe.

Krótko mówiąc chciałbym zawiązać stały kontakt z jednym lekarzem.

Proszę napisać w razie zainteresowana, ewentualnie wskazać, polecić taką osobę.

Wiem, że szpital specjalizuje się w tej chorobie, więc stąd moje kroki do kadry lekarskiej z Waszej Kliniki.

Będę czekał na odpowiedź , z góry dziękuję i pozdrawiam."

Jak widać wyżej chciałbym w końcu mieć takiego kogoś bliżej mojego ojca.
Czy ktoś może mi kogoś polecić, ewentualnie coś podpowiedzieć? Nie chciałbym na ślepo z gazety szukać przypadkowych osób.


Poniżejl ista lekarzy do ktrórych się zwróciłem w pierwszej kolejności.

Kierownik Kliniki:
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Selmaj
profesor zwyczajny
e-mail: krzysztof.selmaj@umed.lodz.pl
prof. dr hab. n. med. Antoni Prusiński
profesor zwyczajny
e-mail: antoni.prusinski@umed.lodz.pl
dr n.med. Małgorzata Siger
adiunkt
e-mail: malgorzata.siger@umed.lodz.pl
dr n.med. Małgorzata Zielińska
adiunkt
e-mail: malgorzata.zielinska@umed.lodz.pl
dr n. med. Agnieszka Ciach
asystent
e-mail: agnieszka.ciach@umed.lodz.pl
dr n.med. Krzysztof Zaleski
adiunkt
e-mail: krzysztof.zaleski@umed.lodz.pl
dr hab.n.med. Jacek Rożniecki
adiunkt
e-mail: jacek.rozniecki@umed.lodz.pl
dr n.med. Tomasz Berkowicz
adiunkt
e-mail: tomasz.berkowicz@umed.lodz.pl
dr hab. n.med. Anna Jurewicz
adiunkt
tel. 42 272 56 36
e-mail: anna.jurewicz@umed.lodz.pl
dr n.med. Maciej Juryńczyk
adiunkt
e-mail: maciej.jurynczyk@umed.lodz.pl
dr n.med. Agata Walczak
adiunkt
e-mail: agata.walczak@umed.lodz.pl
dr hab. n. med Przemysław Lewkowicz
adiunkt
e-mail: przemyslaw.lewkowicz @umed.lodz.pl
dr n.med. Jolanta Pentela-Nowicka
asystent
e-mail: jolanta.pentela-nowicka@umed.lodz.pl
lek. Łukasz Jasek
asystent
e-mail: lukasz.jasek@umed.lodz.pl
dr hab. n. med. Marcin Mycko
asystent
tel. 42 272 56 37, 42 272 56 41
e-mail: marcin.mycko@umed.lodz.pl
dr n. med. Artur Odyniec
asystent
e-mail: artur.odyniec@umed.lodz.pl
dr n.med. Mariola Świderek-Matysiak
asystent
e-mail: mariola.swiderek-matysiak@umed.lodz.pl

http://www.umed.pl/pl/index1.php?dir=in ... c=20720100


Ps: Oczywiśccie Pan prof. Selmaj odpada, taka gwiazda neurologii nigdy nie przyjdzie do domu pacjenta...

mosley
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-10, 12:09
Lokalizacja: Łódź

Postautor: mosley » 2013-05-12, 22:22

Dziękuję za przeniesienie tematu, nie zauważyłem odpowiedniego działu.
Widzę powtarzające się nazwisko prof. Głąbińskiego.
Czy ktoś ma kontakt bezpośredni, może mailowy?

Awatar użytkownika
eda77
Posty: 21
Rejestracja: 2016-03-23, 11:02
Wiek: 46
Lokalizacja: Kutno

Neurolog Łódź

Postautor: eda77 » 2016-03-31, 08:59

Witam! a może ktoś coś o neurologach z Kopernika?

Podrawiam
Z upadku, cierpienia i chaosu często bierze się nowy, lepszy początek.


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości