Apel-z prośbą o pomoc!

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Apel-z prośbą o pomoc!

Postautor: Iwona36 » 2011-06-23, 15:47

Witam was wszystkich serdecznie. Postanowiłam wystosować apel do wszystkich ludzi chorych na SM z łodzi i wojewódźtwa z prośbą o pomoc i poparciem dla wspaniałego lekarza ze szpitala Kopernika w Łodzi doktora Marcina Jałosińskiego.Dla tych któzy nie znja tego lekarza pokrótce goprzedstawie .Jest to wszpaniały neurolog,uczciwy,bez interesowny oddajacy się całym sercem swojej pracy i pacjentom człowiek,wspaniały diagnosta w dziedzinie SM ,napiszał 10 publikacji naukowych.Wiem że to co ja o nim pisze może być nie wiarygodne lecz można opinie na jego temat i ranking w śród neurologów sprawdzic na www.znanylekarz.pl .W ostatnich dniach bardzo żle się poczułam i oczywiści zadzwoniłam do doktora ,gdzie zawsze jest przy telefonie 24h i po krótkiej rozmowie dowiedziałam sie że pracuje i przyjmuje w szpitalu tylko do sierpnia ponieważ dyrekcja szpitala nie chce z nim przedłuzuc umowy.I tu przeżyłam szok co dalej ,co dalej będzie ze mna i innymi,przeciez wiadomo w naszym mieście dobrego neurologa ze świeczką szukać.Postanowiłam coś zrobic ,a że za dużo zrobic nie mogę wystosowałam właśnie Apel do was wszystkich ,do tych któzy znają i nie znaja tego lekarza ,abyśmy zareagowali wysyłając maile z prosba i poparciem do Urzędu Mrszałkowskiego w Łodzi do Marszałka Marcina Bugajskiego, a takrze do dyrekcji szpitala o pozostawienie tego lekarza tam gdzie jest ,gdzie pomaga nie patrząc na status społeczny człowieka, gdzie ma swoich pacjentów dla których chce zostac w szpitalu.Jest to skromny człowiek ale bardzo otwarty na ludzi ,na ludzi takich jak my .Dlatego Proszę was bardzo przyłączcie sie do mojego apelu Pomózcie bo przecież to nasz głos powinien być najwazniejszy i najbardziej słyszalny ,a nie urzędników siedzących za biurkiem!! Gorąco pozdrawiam Iwona:)
iwona.

Sławomir
Posty: 68
Rejestracja: 2011-06-11, 15:53
Lokalizacja: Jaszczew
Kontaktowanie:

Postautor: Sławomir » 2011-06-24, 12:33

Iwona36, nie znam tego człowieka, ale to, co o nim piszesz przekonało mnie. Tylko dlaczego nie chcą przedłużyć mu umowy? ;-)
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Witaj [you]!

[

Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Postautor: Iwona36 » 2011-06-24, 14:38

Witaj :-) Pytasz dlaczego ,jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! podobno szpital prowadzi cięcia budrzetowe,ale ja pytam dlaczego naszym kosztem? A może poprostu dlatego że jest zagrożeniem dla innych pod względem osiągnięć ilości pacjentów i posiadaniem rozległej wiedzy.
iwona.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-24, 14:48

Wystosuję odpowiednie pismo, ale Iwonka, podaj adresy e-mail, na które można to wysłać.
Pozdrawiam :-)
Obrazek

Iwona36
Posty: 102
Rejestracja: 2009-12-03, 11:19
Lokalizacja: ŁODŹ

Postautor: Iwona36 » 2011-06-24, 16:10

m.bugajski.sekretariat@lodzkie.pl Bardzo dziękuję za odzew :-)
iwona.

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-08-11, 13:48

I co z dr Marcinem Jałosińskim :?: Przedłużyli mu umowę?

kamwad
Posty: 34
Rejestracja: 2011-08-31, 13:01
Lokalizacja: Polska

Postautor: kamwad » 2011-09-02, 20:40

Iwono36, czy masz jakieś informacje na temat losów dra Jałosińskiego?

:?:


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości