Klinika Neurologii NEURO-Care w Katowicach

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2012-01-17, 16:58

Witam!
Mam pytanie odnośnie pęcherza a dokładnie nietrzymania moczu z którym nie mogę sobie poradzić .Otóż moje problemy z pęcherzem zaczęły się już jakiś czas temu najpierw leczył mnie neurolog podając Driptane ale na mnie ten lek nie działał i zostałam skierowana do urologa który przepisał mi Toviaz,Uroflow 2,Vesicare i także po tych lekach nic nie drgnęło więc skierował mnie na badanie urodynamiczne które wykazało że mam nadreaktywny pęcherz i nic się z tym nie da zrobić .Półtora roku temu tak się mi pogorszyło że wylądowałam w szpitalu na kroplówkach Solu Medrol które w moim przypadku również nic nie dały cały czas muszę się zabezpieczać tj.na noc zakładam majtki chłonne bo jak się przebudzę to spokojnie mogę iść do ubikacji albo bardzo chłonne wkładki urologiczne z kolei w dzień ratuję się podpaskami oczywiście jak siedzę w domu bo gdy wychodzę to muszą być już majtki chłonne.
Proszę napiszcie mi czy ten mój koszmar kiedyś się skończy bo ja już straciłam nadzieję a lekarze z którymi się stykam nie chętnie na ten temat gadają a może poprostu nie chcą mnie dołować a dla mnie życie przez ten męczący problem straciło sens.
Pozdrawiam,z góry dziękuję za odpowiedź i nie ważne jaka ta odpowiedź będzie bo i tak zdaję sobie sprawę że to mi już nigdy nie minie ale chcę szczerej odpowiedzi a nie owijania w bawełnę.
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski

Neuro-Care
Posty: 16
Rejestracja: 2011-11-07, 10:23
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Problem nietrzymania moczu

Postautor: Neuro-Care » 2012-01-18, 09:13

Witam,
Leczenie nadreaktywnego pęcherza moczowego jest niestety bardzo trudne. Czy oprócz leków stosowała Pani odpowiednie ćwiczenia? Warto także wypróbować magnetoterapię. Zapraszam na bezpłatną konsultację do magnetoterapii. W wielu przypadkach występuje poprawa w zakresie trzymania moczu.
Pozdrawiam
GKD
dr n.med. Gabriela Kłodowska-Duda

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2012-01-18, 13:33

Dziękuję za odpowiedź a z bezpłatnej konsultacji pewno skorzystam ale dopiero jak zima trochę odpuści.
Pozdrawiam :-)

Ps. Zapomniałam jeszcze zapytać o leczeniu tej przypadłości toksyną botulinową czy w przypadku chorych na SM ta metoda pomaga jeśli tak to gdzie leczą tą metodą i ile kosztuje taki zabieg.
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski

zozo
Posty: 81
Rejestracja: 2011-12-25, 12:54
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: zozo » 2012-04-12, 22:04

Witam!
Czy obecność cech wtórnego obniżenia funkcji poznawczych w wieku 20 lat można wiazać z CIS??? Czy raczej przyczyny takich stanów sa inne??
Jak długo i po jakim czasie od wstrzyknięcia domięśniowo powinna działaś lignokaina (stosowana na dystonię)??

moskit30
Posty: 178
Rejestracja: 2012-01-02, 09:19
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Postautor: moskit30 » 2012-07-18, 14:03

Czy ktos leczy sie w NEUR-CARE? nie wiem czy dobrze zrozumialam ale ludzie chorzy na SM moge sie u nich leczyc bezplatnie.
jakie sa wasze opinie?
Moskit30

Aniaaa
Posty: 40
Rejestracja: 2012-05-11, 11:40
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Aniaaa » 2012-07-29, 19:20

moskit30 pisze:Czy ktos leczy sie w NEUR-CARE? nie wiem czy dobrze zrozumialam ale ludzie chorzy na SM moge sie u nich leczyc bezplatnie.
jakie sa wasze opinie?


Byłam w tej klinice, z pozoru nie wygląda na wielkie działanie ale jest ok. Panie dr bardzo miłe, zajęły się mną. Wizyta dla osób z sm bezpłatna. Prowadzą tam badania kliniczne i będę mogła dostać interferon. Mam przyjść tam za tydzień na badania.
Tyle wiem po pierwszej wizycie :)

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-04-02, 16:06

Czy ktoś obecnie leczy się w Neuro-Care? Jak to teraz wygląda? Testowaniem jakich leków się zajmują?
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-04-10, 18:52

Dla zainteresowanych neuro care - byłam, sprawdziłam, bardzo sympatyczna pani doktor :-) Na dziś mają program z lekiem laquinimod.
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości