Dobry szpital - oddział neurologii - na Śląsku

Jesteśmy z różnych stron Polski więc...

Moderator: Beata:)

Margot3
Posty: 34
Rejestracja: 2013-05-25, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa

Dobry szpital - oddział neurologii - na Śląsku

Postautor: Margot3 » 2013-12-12, 19:05

Przepraszam za taki ogólny temat, ale jestem ciekawa opinii o oddziałach neurologii na Śląsku w ramach NFZ - nie interesują mnie prywatne konsultacje. W styczniu muszę zmienić szpital dziecięcy na szpital dla dorosłych i zupełnie nie wiem, gdzie się udać. Moja Pani doktor zaproponowała mi dwa szpitale w Katowicach: SP CSK SUM - Ligota i GCM - Ochojec, ale do żadnego nie jestem przekonana. Bardzo zależy mi na ''świeżych'' informacjach, gdyż cały czas coś się zmienia. Liczy się dla mnie każda opinia :)
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Margot3, łącznie zmieniany 1 raz.
Małgosia

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-13, 14:49

Margot3 pisze:GCM - Ochojec,
- leżałam ,co prawda jakiś już czas temu , ale wspominam ten pobyt dobrze .Badania lecą szybciutko ,lekarze mili ,chętnie odpowiadają na pytania .Nie miałam najmniejszego problemu z dowiedzeniem się rzeczy na temat mojego wówczas stanu zdrowia ,które były dla mnie istotne (zwł wyniki badań) .
Blanka

Margot3
Posty: 34
Rejestracja: 2013-05-25, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Margot3 » 2013-12-21, 23:00

Dziękuję Pani Blanko za odpowiedź :) Wybrałam w końcu Ochojec, bo moja doktorka naprawdę go polecała - chodziło też o to, że ma tam znajomego lekarza od SM i mogłaby nas umówić na wizytę, skontaktować, etc. - a poza tym dała nam mało czasu na podjęcie decyzji. Także na razie trafię do Ochojca, a później zobaczymy... Będę tu pisała, jak obecnie wygląda tam neurologia, bo może ktoś będzie zainteresowany - już niedługo zresztą będę wiedzieć ;)
Małgosia

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-22, 10:32

Pisz Małgosiu ,pisz przede wszystkim jak się będziesz czuła po pobycie ,i rzeczywiście, jakie tam teraz są warunki leczenia .Życzę zdrówka -Blanka (i pozostań przy tej formie-tak się zwracamy do siebie tu po imieniu ,sympatyczniej ;-) .

Pozdrow. :-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka


Wróć do „Neurolodzy z różnych części Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości