proźba o uratowanie pracy magisterskiej.

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

Dominika140187
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-24, 19:48
Lokalizacja: Chojnice
Kontaktowanie:

proźba o uratowanie pracy magisterskiej.

Postautor: Dominika140187 » 2011-02-24, 20:37

Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Dominika i jestem obecnie na 5 roku psychologii. 3 moje ciocie zmagają się z SM i tak się jakoś wydarzyło, ze wszystkie są samotne. Patrząc na nie widzę jak okrutna bywa ta choroba. Jako, ze w mojej rodzinie ubocznym skutkiem choroby jest samotność, dlatego w swoją pracę magisterską chciałam poświecić osobom które zostają, i parom które mimo trudności zmagają się z nią razem.Po obranie pracy magisterskiej chciałabym dalej rozwijać ten watek żeby stworzyć program terapii typowy dla par dotkniętych SM Potrzebuje 30 par, w których jedna z osób jest chora . Ale potrzebna jest mi zgoda i chęć obu osób. Zjeździłam wszystkie stowarzyszenia znajdujące się w zasięgu mojego samochodu, i już pomalutku tracę nadzieje:( Udało mi się przebadać 11 par:( Będę wdzięczna za każdą ankietę , każdy kontakt.Gdyby znalazły się ktoś chętny poratowania mnie , bardzo proszę o odzew:
malutka87_18@tlen.pl
gg: 28335847
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich gorąco - Dominika.

Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości