BARDZO PROSZę O POMOC

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

wwiioolluusskka
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-10, 20:59
Lokalizacja: Warszawa

BARDZO PROSZę O POMOC

Postautor: wwiioolluusskka » 2011-11-10, 21:14

Jestem studentką położnictwa Warszawskiego Uniwersytwtu Medycznego,podczas swojej praktyki położniczej spotkałam się z przypadkiem ciężarnej i rodzącej KTÓRA CHOROWAŁA NA SM.Od TAMTEJ PORY ZACZęŁAM POGŁęBIAć WIEDZę W TYM ZAKRESIE.W tym roku piszę pracę licencjacką i postanowiłam napisać ją na temat Macierzyństwa podczas stwardnienia rozsianego. Chciałabym w swojej pracy umieścić anonimowy wywiad z kobietą chorą na SM która zdecydowała się na macierzynstwo by ulepszyć współczesną opiekę położniczą nad kobietami z SM.Niestety do pacjentki którą opiekowałam się podczas praktyki zawodowej nie mogę dotrzeć. Bardzo proszę o pomoc w realizowaniu mi tematu mojej pracy który jest bliski memu sercu i który chciałabym zrealizować. Proszę Bardzo o kontakt kobiety które chciałyby ze mną porozmawiać na temat ciąży,porodu,połogu lub ogólnie macierzyństwa w czasie choroby.Bardzo proszę o pomoc w realizacji mojej pracy naukowej i z góry dziękuje.Osoby które zgodziłyby się na rozmowę i opis swoich przeżyć proszę o kontakt mailowy: wwiioolluusskkaa1@gmail.com
:-)

Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości