Udostępnienie danych ankietowych

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

celary
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-22, 07:11
Lokalizacja: Głuchołazy

Udostępnienie danych ankietowych

Postautor: celary » 2011-12-23, 07:20

Wraz z kolegą badamy ciekawy wątek choroby, mianowicie układ krążenia, choroby kręgosłupa i hormonalny ale nie tylko. Postanowiliśmy, a jakże :) ułożyć ankietę, tak się stało. Wszystko było przygotowane, postanowiliśmy odnaleźć forum gdzie poprosić o wypełnienie ankiety i co się okazało? Pierwsza dość ogólna część ankiety ma pytania w 80% takie jak tutaj już występujące. Nie chcę was frustrować tymi samymi pytaniami co w poprzednich ankietach, dlatego zwróciłem się to piszących tu wątki aby udostępnili odpowiedzi ankietowe (tam i tak nie ma danych osobowych). Czy mielibyście coś przeciwko udostępnieniu samych odpowiedzi ankietowych? Chcę podkreślić że nie chodzi mi o wyniki, wnioski i opracowania powstałe na podstawie tych ankiet, chociaż naturalnie jeśli byłaby taka możliwość chętnie je przeczytam.

Co robimy z kolegą?
Ja od pięciu lat zajmuję się tematyką sztucznych sieci neuronowych, a obecnie badam biologiczne sieci neuronowe, modelowanie tych biologicznych struktur. Jestem Doktorantem na Politechnice Wrocławskiej. Badam mózgowie bardziej pod kontem fizycznym niż biologicznym. Tematem SM zainteresowałem się w momencie gdy sam trafiłem na oddział neurologiczny z podejrzeniem SM a gdzie również poznałem kolegę z którym pracuję nad tym tematem a który jest na to chory. 26 lat i od 2 lat choruje, wiem co czują chorzy i wiem jak łatwo zburzyć ich wewnętrzną równowagę nastroju dlatego nie chcę w kółko zadawać tych samych pytań, a odpowiedzi na nowe mam nadzieję że przyniosą nadzieję na całkowite wyleczenie w przyszłości.

Zakładamy oczywiście publikację naszych badań i wniosków dlatego sami też możecie liczyć na wgląd w te opracowanie.

Gorąco was wszystkich pozdrawiam
Tomek

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2011-12-23, 07:56

Nie przejmuj się, tak bardzo nas nie frustruje taki kawałek w ankiecie, ale może warto ankietę podzielić na wyraźne, oddzielne segmenty, np,
I. Część ogólna - podobna dla wszystkich ankiet - pewnie, że nas to trochę znudzi, ale da się pokonać
2. Część II - dotycząca rozwiązywanego problemu - chętnie wypełnię bez mrugnięcia okiem.
Powodzenia.

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2011-12-23, 08:42

Halina pisze:ie przejmuj się, tak bardzo nas nie frustruje taki kawałek w ankiecie, ale może warto ankietę podzielić na wyraźne, oddzielne segmenty, np,


Dokładnie - myslę ,że wypełnianie ankiet to dla nas rozrywka ;-) nawet te same pytania nie frustrują ,bo jak wiesz nasze objawy zmieniają się jak w kalejdoskopie -raz są ,a innym razem nie ma niektorych.
Czasem te ankiety to też dobra rzecz żeby sobie przypominać o tym co się poprawia ,a co leci na łeb <mikolaj>

A wam chyba lepiej mieć własne ankiety do swojej dyspozycji - większość osób zastrzega ,że nie bedzie udostępniała wyników.
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-12-23, 09:16

Również nie widzę żadnego problemu w wypełnieniu kolejnej ankiety. Robimy to od lat i zawsze, z tego co widzę na forum, znajdują się chętni do pomocy ;-)

Pozdrawiam :-)
Obrazek

celary
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-22, 07:11
Lokalizacja: Głuchołazy

Postautor: celary » 2011-12-23, 11:30

Dzięki za wyrozumiałość, ankieta w takim razie zostanie tutaj umieszczona w najbliższym czasie, z wynikami rzeczywiście nie jest łatwo bo narazie wyniki udostępniła mi jedynie karina1335 ale w postaci opracowanej w % co na pewno się bardzo przyda.

Widzę też że dla was nie ma problemu, ale chyba trochę dlatego że reprezentujecie żeńską część chorych (siłaczki psychiczne), faceci trochę gorzej radzą sobie z tą chorobą i łatwiej wpadają w depresję.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-12-24, 12:24

celary pisze: trochę dlatego że reprezentujecie żeńską część chorych (siłaczki psychiczne), faceci trochę gorzej radzą sobie z tą chorobą

oj tam, oj tam niektórym mężczyznom się po prostu nie chce...
nawet zmobilizować <mikolaj>
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2011-12-24, 16:08

oj tam, oj tam <mikolaj>
Obrazek

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2011-12-27, 09:30

Chce się.. :-)
Czekam na ankietę.
Wojtek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-12-27, 18:24

renia1286 pisze:oj tam, oj tam niektórym mężczyznom się po prostu nie chce...

Uderz w stół Reniu a nożyczki sie odezwą;)
Bynik pisze:oj tam, oj tam

homag pisze:Chce się..
Czekam na ankietę.

Jedna ankieta więcej czy mniej-coto za różnica.Wypełnię każdą byleby była logiczna;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości