Prośba o wzięcie udziału w badaniu do pracy magisterskiej.

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

Monika-Dietetyk
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-16, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Prośba o wzięcie udziału w badaniu do pracy magisterskiej.

Postautor: Monika-Dietetyk » 2012-07-07, 15:16

Witam serdecznie,

Nazywam się Monika Majchrzycka i jestem studentką V roku Dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przygotowuję pracę magisterską pt. "Sposób żywienia i stan odżywienia osób ze stwardnieniem rozsianym".
Celem mojego badania jest analiza sposobu żywienia i stanu odżywienia osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz wpływu sposobu żywienia na zwiększenie bądź zmniejszenie ryzyka występowania choroby, a także stanu odżywienia na tempo jej rozwoju.

Ponieważ jest to bardzo obszerny temat badanie składa się 3 etapów:

1. Wypełnienie Kwestionariusza Ankiety
2. Wypełnienie Kwestionariusza Bieżącego Notowania
3. Analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (wykonane przeze mnie podczas wcześniej umówionego spotkania)

Po uzyskaniu wyników z pierwszych dwóch etapów będę mogła zakwalifikować Państwa do etapu trzeciego i umówić się na spotkanie, podczas którego wykonam badanie składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej.

Utrudnienia:
1. Ponieważ muszę osobiście przyjechać do Państwa i wykonać badanie rejon moich badań musiał zostać okrojony do miejscowości, gdzie mam możliwość dojazdu pociągiem bądź autobusem. Na tą chwilę w grę wchodzi Poznań i okolice, Piła, Jarocin, Środa Wlkp., Kórnik, Śrem, Września, Miłosław i okolice tych miast, a także Warszawa. Do innych miejscowości mogę również dojechać jeżeli badanie będę mogła wykonać kilku osobom.
2. Profesjonalną aparaturę wypożyczy mi uczelnia także czasowo również będę ograniczona.
3. Kwestionariusz ankiety jest bardzo obszerny, ale zawiera tylko niezbędne pytania. Również kwestionariusz bieżącego notowania wymaga poświęcenia czasu (należy przez 3 dni spisywać po każdym posiłku co zostało zjedzone). Ze względu na konieczność poświęcenia większej ilości czasu na wypełnienie kwestionariuszy przesyłam je w formie dokumentu google, należy kliknąć na link, a następnie pobrać dokument jako plik tekstowy (najlepiej Microsoft Word) i zapisać na dysku komputera. Cała procedura pobierania pliku jest wyjaśniona w dokumencie google. Dzięki temu będą mogli Państwo wypełnić część kwestionariusza, zapisać zmiany, a potem do niego wracać, gdy będą Państwo mieli czas i ochotę.

Udogodnienia:
W ramach podziękowania za wzięcie udziału w badaniu i poświęcony czas przygotuję dla każdego badanego analizę wyników oraz indywidualne zalecenia żywieniowe na podstawie uzyskanych wyników analizy.

Oto linki do kwestionariuszy:
1. Kwestionariusz Ankiety

https://docs.google.com/document/d/1UZs ... vAkLc/edit

2. Kwestionariusz 3-dniowego bieżącego notowania

https://docs.google.com/document/d/1bIh ... 59iHQ/edit

Serdecznie dziękuję za przeczytanie mojej prośby i osobom chętnym za wzięcie udziału.

Monika Majchrzycka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-07-15, 22:05

już wszystko wysłane i mam nadzieję, że inni pójdą w me ślady i pomogą :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości