Rola emocji i osobowości w stwardnieniu rozsianym

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

Luiza
Posty: 1
Rejestracja: 2008-07-31, 13:48

Rola emocji i osobowości w stwardnieniu rozsianym

Postautor: Luiza » 2008-07-31, 14:00

Witam!

Nazywam się Luiza Zemła i jestem studentką IV roku psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w moim badaniu magisterskim. Badanie ma na celu sprawdzenie jak osoby chore na stwardnienie rozsiane radzą sobie z chorobą. Analizowane będą również zasoby chorego oraz to w jaki sposób zmienia sie jego pogląd na życie po informacji dotyczącej zachrowania na stwardnienie rozsiane. Badanie to będzie polegało na odpowiadaniu na pytania zawarte w kilku kwestionariuszach. Pytania dotyczyć będą zagadnień związanych z radzeniem sobie z SM oraz poglądami na życie. Badanie będzie całkowicie anonimowe.
Szukam osób z okolic trójmiasta które będą chętne się spotkać ze mną indywidualnie lub w grupie, gdyż niestety moje badanie musi być przeprowadzone osobiście. Oczywiście dostosuję się całkowicie do Państwa. Jeżeli ktokolwiek jest mi w stanie pomóc to bardzo proszę o kontakt na maila : luizem@wp.pl lub telefonicznie : 698692921

Pozdrawiam serdecznie
Luiza Zemła

Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości