Życie z SM - NEED HELP!

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

Enlil
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-04, 19:47
Lokalizacja: Mielec

Życie z SM - NEED HELP!

Postautor: Enlil » 2013-09-05, 08:55

Witam,
potrzebuje chętnych do uzupełnienia ankiety na temat życia osób chorych na SM - przyznaję że zawaliłem trochę terminy i promotor chce mnie powiesić. Osoby chętne do pomocy proszę o podanie swojego adresu mailowego(lub wysłanie zapytania mailowo ps.kuczkowski@gmail.com z tytułem ankieta) - podeślę ankietę którą po uzupełnieniu proszę o odesłanie.

Wszystkim z góry dziękuję za pomoc
HELP! Potrzebuję chętnych do uzupełnienia ankiet do pracy licencjackiej - poszukiwane 100 osób

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-09-05, 09:48

Hej

a nie możesz ankiety w necie zrobić? zerknij na inne posty w tym temacie. sobie życie ułatwisz i nam.
nie chcę miec na sumieniu promotora i jego skotłowanych nerwów :mrgreen: poza tym jeżeli przyślesz mi ankietę na maila i ja ją wypełnię to nie mam czynnego skanera żeby ją odesłać .

pozdrawiam
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Enlil
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-04, 19:47
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Enlil » 2013-09-05, 09:54

zosiako, mam ankietę z obrazkiem i kilkoma tabelkami - jeśli podpowiecie mi jak ja tu wrzucić to chętnie to zrobię - faktycznie będzie to ułatwienie :) ps. w jaki sposób znaleść czyjś adres mailowy na tej stronie? :)

ps. plik wystarczy edytowac na komputerze przez program WORD - odpowiedzi wystarczy udzielić np. zaznaczając na jakiś kolor daną linijkę :)
HELP! Potrzebuję chętnych do uzupełnienia ankiet do pracy licencjackiej - poszukiwane 100 osób

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-09-05, 10:03

Enlil pisze:ps. w jaki sposób znaleść czyjś adres mailowy na tej stronie? :)

Witaj,
Nie wszyscy podają tutaj, w widocznym dla innych profilu, swój adres email. Nie muszą. Jest on potrzebny tylko do rejestracji, a ja z pewnością ich nikomu nie udostępnię.
Enlil pisze:jeśli podpowiecie mi jak ja tu wrzucić to chętnie to zrobię - faktycznie będzie to ułatwienie

Zerknij sobie na posty innych studentów.

Pozdrawiam :-)

Enlil
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-04, 19:47
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Enlil » 2013-09-05, 11:21

Pokombinowane i mamy :) poniżej link do strony z ankietą

http://zolta.pl/AnkietaSM-KuczkowskiPawel.doc

po uzupełnieniu prosze o odesłanie pod mój adres mailowy ps.kuczkowski@gmail.com :)
HELP! Potrzebuję chętnych do uzupełnienia ankiet do pracy licencjackiej - poszukiwane 100 osób

Enlil
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-04, 19:47
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Enlil » 2013-09-07, 21:46

Dziękuję osobom które podesłały już ankiety - niestety brak jeszcze kilkudziesięciu :)
HELP! Potrzebuję chętnych do uzupełnienia ankiet do pracy licencjackiej - poszukiwane 100 osób


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości