Kochani!

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

Karolinaa
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-17, 09:46
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Kochani!

Postautor: Karolinaa » 2013-10-17, 09:58

Witam Was serdecznie! :)
Mam na imię Karolina, jestem na V roku psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przygotowuję się do pracy magisterskiej. Tylko dzięki Wam będzie mogła ona powstać, zatem chciałam prosić o pomoc. Poszukuję osób z Katowic i okolic (w zasadzie cały Śląsk), także z Krakowa i okolic, które zechciałyby spotkać się ze mną w celu przeprowadzenia badań do mojej pracy. Gdyby nawet znalazły się osoby chętne z Gdańska, Sopotu czy innych odległych miejsc, możemy się dogadać :) Od razu mówię, nie będą to typowe kwestionariusze papier-ołówek, po których z uśmiechem odejdę, ciesząc się, iż mam wypełnione testy. Chciałabym Państwu zaproponować około dwugodzinne spotkanie - oko w oko :) - w miejscu dla Państwa dogodnym. Jestem mobilna, zatem nie będzie to dla mnie żaden problem. Nie chciałabym zdradzać szczegółów tego spotkania, aby nic nie sugerować, ani tym bardziej Państwa nie nastawiać, natomiast do tej pory udało mi się przeprowadzić już kilka badań i zawsze przebiegały one w niezmiernie sympatycznej atmosferze z małą niespodzianką ode mnie na koniec. ;) Gdyby ktoś z Państwa miał ochotę poświęcić mi chwilę swojego czasu, bardzo proszę o kontakt telefoniczny/sms-owy - 669-652-706 - lub też kontakt mailowy - karolinaape@gmail.com. Nie ukrywam, iż z niecierpliwością czekam na Państwa telefony, sms-y, maile. Aha! Zapomniałam o najważniejszym. Do swoich badań poszukuję osób między 25 a 40 rokiem życia, chorujących na SM minimum 5 lat. Z góry dziękuję za kontakt z Państwa strony.
Pozdrawiam serdecznie,
Karolina Piórkowska. :)

Karolinaa
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-17, 09:46
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postautor: Karolinaa » 2013-10-25, 15:14

Czy jest ktoś spośród Państwa, kto chciałby mi pomóc? Póki co moje badania stoją w miejscu, czekam na odpowiedź wielu instytucji, stąd postanowiłam rozszerzyć poszukiwania o fora internetowe. Powtórzę - poszukuję osób między 25 a 40 rokiem życia, chorujących minimum 5 lat - najlepiej ze Śląska (Katowice, okolice). Chodzi mi o około dwugodzinne spotkanie w cztery oczy, aby m.in. przeprowadzić wywiad (spokojnie, nie będę pytać o SM). W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo, dlaczego chcę przeprowadzać badania akurat z osobami z SM. Raz jeszcze bardzo proszę o pomoc, do końca grudnia muszę zakończyć badania :(

Pozdrawiam,
Karolina.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-11-09, 15:27

Smętny taki temat bez żadnej odpowiedzi...
... Ja to się poczułam jak pies mielony razem z budą ,bo po 40-stce to ani Urząd Pracy ani jak widzę ankieta mnie nie obejmie ...czule :lol:

No w każdym bądź razie,w przypadku podniesienia poprzeczki wiekowej- służę swoją fizys ...face to face ,eye to eye ;-)

Pozdrawiam! :-) ( tyle mogę ;-) )
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

J.B.
Posty: 220
Rejestracja: 2009-08-12, 21:59
Lokalizacja:

Postautor: J.B. » 2013-11-10, 23:59

Anulka no coś Ty ja bym się nie umówiła, jeszcze się mieszczę w kryteriach;-) ale tu mnie zirytowało, że tyle tu ''mundrych" a nikt się z pyszczkiem nie wychylił. i dlatego rząd i całe to nasze Państwo ma nas w głęboko w dupie bo nie chcemy oficjalnie o swoje się upomnieć.....
Tym daję radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię.

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2013-11-12, 10:32

Karolinaa pisze:Czy jest ktoś spośród Państwa, kto chciałby mi pomóc? Póki co moje badania stoją w miejscu, czekam na odpowiedź wielu instytucji, stąd postanowiłam rozszerzyć poszukiwania o fora internetowe. Powtórzę - poszukuję osób między 25 a 40 rokiem życia, chorujących minimum 5 lat - najlepiej ze Śląska (Katowice, okolice). Chodzi mi o około dwugodzinne spotkanie w cztery oczy, aby m.in. przeprowadzić wywiad (spokojnie, nie będę pytać o SM). W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo, dlaczego chcę przeprowadzać badania akurat z osobami z SM. Raz jeszcze bardzo proszę o pomoc, do końca grudnia muszę zakończyć badania :(

Pozdrawiam,
Karolina.

No i co mam zrobić? : -(( chęci mam ogromne a, staż odpowiedni , tylko ciut lat za dużo :-(

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-11-12, 11:54

J.B. pisze:Anulka no coś Ty ja bym się nie umówiła, jeszcze się mieszczę w kryteriach;-) ale tu mnie zirytowało, że tyle tu ''mundrych" a nikt się z pyszczkiem nie wychylił. i dlatego rząd i całe to nasze Państwo ma nas w głęboko w dupie bo nie chcemy oficjalnie o swoje się upomnieć.....


Weź Asiek sie nie nerw (swoją drogą...cmok cmok...kope lat :-D ) ,bo Ci ..ciśnienie powyżej tych Twoich rozkurczowych 50 wystrzeli :lol: ;-)
A czemu niby się nie umawiać ? :shock: Co prawda ostatnia pani psycholog po rozmowie ze mną sama musiała się leczyć,ale to dawno było .. Jakieś 23 lata temu ...Teraz mogę obiecać,że nie byłoby tak źle bo.. się zestarzałam i ... :lol:
I już zupełnie nie kminię co ma rząd ( dusz czy matołków-wszystko jedno) do tego :13:
Co prawda wczoraj były jakieś manify,ale się nie wybrałam ,bo to chyba nie w temacie naszego leczenia było.. :-P

Serdeczności!... :588:

Ps.Qrcze felek... Tak swoją drogą...coś za blisko "kosza" ten temat :-D - Jasno ciemność tą widzę :lol:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości