Ankieta dla Mam dotycząca jakości opieki położniczej

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

MagdaLenaPazik
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-18, 12:15
Lokalizacja: Kraków

Ankieta dla Mam dotycząca jakości opieki położniczej

Postautor: MagdaLenaPazik » 2014-02-18, 12:18

Jestem fizjoterapeutą i studentką II roku studiów magisterskich położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zbieram materiały dotyczące oceny opieki położniczej świadczonej osobom z dysfunkcjami narządu ruchu. Bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety te kobiety, których porody odbyły się w roku 2004 i w kolejnych latach. Mam nadzieję, że wyniki poniższej ankiety pozwolą na opracowanie wyższych standardów postępowania oraz programów kształcenia dla położnych w przyszłości. Ankieta jest anonimowa, posłuży wyłącznie celom badawczym.

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 10d463.xml

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-02-20, 14:06

Mimo szczerych chęci, nie mogę wypełnić ankiety, gdyż moje dzieci przyszły na świat zanim zostałam zdiagnozowana, ale na temat opieki położniczej mogłabym wiele napisać...
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-02-21, 21:09

u mnie podobnie jak u Zosi, a i temat >opieki< to temat rzeka.......
pozdrawiam
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2014-02-22, 02:08

Rodziłam po tym, jak zostałam zdiagnozowana. Nie miałam wówczas i nie mam jak dotąd dysfunkcji ruchu. Opieki położnej w trakcie ciąży też nie miałam. Po porodach zresztą też. Więc także nie mogę pomóc.

MagdaLenaPazik
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-18, 12:15
Lokalizacja: Kraków

Postautor: MagdaLenaPazik » 2014-02-25, 19:57

Jeśli macie postawioną diagnozę SM przed porodem to możecie śmiało wypełnić ankietę:)
Bardzo proszę, jeśli macie ochotę i czas i podzielcie się ze mną swoimi historiami. Byłabym bardzo wdzięczna. Osobiście uważam, że temat ciąży, porodu i położnictwa ogólnie w niepełnosprawności jest traktowany jakby go nie było. My na położnictwie od tego roku mamy przedmiot "opieka położnicza w niepełnosprawności", ale szczerze mówiąc gdybym nie była fizjoterapeutą, to dalej nie wiedziałabym nic. Mam nadzieję, że tą pracą, (którą mam nadzieję, uda mi się napisać) chociaż zwrócę uwagę na istnienie problemu.

magda_lenap@o2.pl
pozdrawiam Magda :-)


http://www.interankiety.pl/interankieta ... 10d463.xml

MagdaLenaPazik
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-18, 12:15
Lokalizacja: Kraków

Postautor: MagdaLenaPazik » 2014-03-17, 12:02

PONAWIAM SWOJĄ PROŚBę O POMOC!
Zbieram materiały do pracy mgr dotyczące oceny opieki położniczej świadczonej osobom z dysfunkcjami narządu ruchu.Pytania dotyczą oceny pracy i kompetencji położnych. Ankieta jest oczywiście anonimowa.
Badania są dla mnie naprawdę ważne a odzew niestety bardzo niewielki – stąd moja serdeczna prośba o pomoc.
BARDZO PROSZę O WYPEŁNIENIE ANKIETY.

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 10d463.xml


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości