Ocena wpływu rehabilitacji

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

olka
Posty: 67
Rejestracja: 2014-01-26, 20:53
Lokalizacja: niedaleko

Postautor: olka » 2015-02-05, 20:33

http://www.interankiety.p...22088?podglad=1

dwie podobne ankiety - bez sensu badać to samo w kółko - i tak nic z tego nie wynika...

natalkak91
Posty: 6
Rejestracja: 2015-01-10, 17:45
Lokalizacja: Koło

Postautor: natalkak91 » 2015-02-08, 19:39

olka pisze:http://www.interankiety.p...22088?podglad=1

dwie podobne ankiety - bez sensu badać to samo w kółko - i tak nic z tego nie wynika...

Za przeproszeniem odczuwam tutaj pewien pesymizm...Ankiety może są podobne bo oparte na arkuszach oceny jakości życia, które są powszechnie przyjęte... ale tematy nieco się różnią i poruszają jednak nieco inne aspekty... po za tym osoby piszące pracę korzystają z różnych źródeł porównawczych i mogą dochodzić do nieco innych wniosków...to że pytania są podobne nie znaczy że praca będzie identyczna.

I jak widać tematy jednak się różnią...koleżanka ma za zadanie ocenić jakoś życia....ja natomiast ocenić wpływ rehabilitacji na poprawę jakości życia a więc to normalne że pytania po części będą się pokrywać...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez natalkak91, łącznie zmieniany 1 raz.
Natka

olka
Posty: 67
Rejestracja: 2014-01-26, 20:53
Lokalizacja: niedaleko

Postautor: olka » 2015-02-08, 20:18

A co dla nas chorych to wnosi?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez olka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-02-08, 20:38

Natka ,mam nadzieję ,że kiedyś będziesz dobrą rehabilitantką,fizjoterapeutką...albo kimś tam, kto stara się pomóc chorym na SM...na przykład.. ;-)
Ja choruję od 20 lat,moje EDDS -6,0 ,i raz w tygodniu mam rehabilitację domową.
Wiem ,jak bardzo mi ona pomaga.Nieraz zastanawiam się,o ile moja kondycja byłaby lepsza,gdybym taką rehabilitacje miała codziennie .
Moim marzeniem jest,aby NFZ pokrywał koszty rehabilitacji,a nie tylko "leczenia" farmakologicznego ,bo dla mnie jest oczywistym,że dobrze prowadzona rehabilitacja potrafi zdziałać o wiele więcej niż...wszystko inne co jest dostępne na rynku..

Im więcej się o tym mówi,im więcej takich ankiet-tym lepiej dla nas.
I do tego potrzeba jeszcze tylko rehabilitantów z sercem ...Nic więcej.. :-D

Pozdrawiam,i jeszcze raz życzę powodzenia . :-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości