Prośba o pomoc

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

100krootka
Posty: 1
Rejestracja: 2008-11-28, 13:39
Kontaktowanie:

Prośba o pomoc

Postautor: 100krootka » 2008-11-28, 13:51

Dzień dobry, jestem studentką 3 roku Fizjoterapii w Lublinie. Zdecydowałam się pisać swoją pracę licencjacką na temat stwardnienia rozsianego. Jest to moim zdaniem temat, któremu w toku studiów niestety poświęca się zbyt mało uwagi, więc postanowiłam swoją wiedzę na ten temat rozszerzyć właśnie poprzez pisanie pracy.
Ma ona opierać się m.in. na "studium przypadku". Chodzi o zebranie wywiadu z osobą chorą na SM (odpowiedzenie na ok. 25 pytań dotyczących choroby) oraz opisanie dokumentacji medycznej/ czy przebiegu rehabilitacji.
W zwiazku z tym poszukuję osoby, która miałaby ochotę mi w tym pomóc. Pozostałaby ona oczywiście anonimowa- w pracy nie podajemy imienia, nazwiska ani adresu, a jedynie wiek, czy zawód.
Gdyby znalazł się ktoś chętny do pomocy bardzo proszę o kontak mailowy (ewentualnie gg) lub zostawienie wiadomości na forum.

serdecznie pozdrawiam :)

Marco1978
Posty: 5
Rejestracja: 2008-10-13, 22:00
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Marco1978 » 2008-12-22, 08:10

Witam z checią Ci pomoge daj znać jak co i jak mój meil to marco1978@amorki.pl pozdrawiam


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości