Testowanie witryny PTSR Szczecin

Prośby o pomoc dla studentów

Moderator: Beata:)

cyberinfo
Posty: 2
Rejestracja: 2008-12-30, 18:05
Lokalizacja: Szczecin

Testowanie witryny PTSR Szczecin

Postautor: cyberinfo » 2008-12-30, 18:25

Witam.

Proszę o wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem http://webankieta.pl/ankieta/w1hps1e0hk4w. Wyniki ankiety są potrzebne mi do pracy dyplomowej. Będe wdzięczny jeśli ankietę prześlesz swojej rodzinie, znajomym. Zasadniczo chodzi o to, aby brały w niej udział osoby o różnym stopniu znajomości obsługi komputera, stron internetowych etc. Z góry dziękuję.

neola
Posty: 1064
Rejestracja: 2007-05-20, 19:32
Lokalizacja: Cieszyn

Postautor: neola » 2008-12-30, 18:35

sorry za pytanie, ale co ta ankieta ma wspólnego ze stwardnieniem rozsianym?? Przecież każda strona PTSR jest taka sama.....
i jeszcze ton proszę o wypełnienie ankiety, jakby to było naszym obowiązkiem :shock:

cyberinfo
Posty: 2
Rejestracja: 2008-12-30, 18:05
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: cyberinfo » 2008-12-31, 13:44

Hmm, jeśli prośbę odbierasz jako nakaz, no cóż :-(. Generalnie chodzi o osoby mające problemy ze wzrokiem oraz ruchowe, a z tego co wyczytałem są to jedne z objawów SM, są w internecie pewne standardy wykonywania tak zwanych stron dostępnych (czyli uwzględniających potrzeby osób niepełnosprawnych). Poza tym otrzymałem w pracy dyplomowej aby stworzoną witrynę przetestować między innymi w środowisku osób chorych na SM. I powtarzam, jest to tylko moja prośba. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że zostanę skrytykowany za robienie czegoś co w przyszłości ma służyć innym :-(.

pchla
Posty: 803
Rejestracja: 2008-07-28, 21:44
Kontaktowanie:

Postautor: pchla » 2008-12-31, 14:47

;) Kolego widze ze checi masz dobre

tylko popracuj troszke prosze nad forma proszenia o pomoc <mikolaj> a z przyjemnoscia Ci pomozemy

mysle ze wlasnie o to chodzilo Noeli


Wróć do „Praca licencjacka, magisterska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości