Ból oka - pozagałkowe zapalenie?

j.w.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Uszak
Posty: 75
Rejestracja: 2016-02-23, 22:17
Wiek: 48
Lokalizacja: Zielona Góra

Ból oka - pozagałkowe zapalenie?

Postautor: Uszak » 2017-07-07, 11:28

Od wczoraj boli mnie oko przy ruszaniu gałką oczną. Miałam w zeszłym roku pozagałkowe zapalenie nerwu w tym samym oku, ale objawem był wielki mroczek, prawie nic nie widziałam. Czy sam ból oka to też może być to? Nie wiem czy umawiać się z okulistą za tydzień czy miesiąc, czy szybko biec i się tym zająć, bo to rzut. Umówiłam się na dziś z rodzinnym, ale nie liczę na ekspertyzę. Wie ktoś coś? Będę wdzięczna za podpowiedź.
Obrazek
Czasem siła to nie ten wielki buchający ogień, który wszyscy widzą. Czasem to maleńka iskierka, która szepcze: "Jeszcze trochę, dasz radę".

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Ból oka - pozagałkowe zapalenie?

Postautor: zosiako » 2017-07-07, 11:51

Obserwuj. U mnie PZNW zaczęło się od bólu oka przy patrzeniu na boki. Potem ograniczenia w widzeniu i "pływające " linie. Jeżeli ból utrzymuje się ponad dobę poszlabym po skierowanie do szpitala. Tam powinni zrobić badania w tym pole widzenia. Trzymam kciuki żeby jednak przeszło :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Ból oka - pozagałkowe zapalenie?

Postautor: blanka » 2017-07-07, 12:07

Mnie oko bolało na początku rzutu . Ogólnie - nie tylko przy poruszaniu gałką .reszta "atrakcji " pojawiała się najpóżniej na 2gi dzień. Jednak to może przejść , nie przesiliłaś oka (czytanie ,komp.)? Jeżeli nie przejdzie idz do okulisty (jutro sobota to do szpitala na oddział) .
Blanka


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości