Pogorszenie czy rzut

j.w.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wopa » 2014-05-16, 22:59

aga65 pisze:Witam aga 65

Czy może ktoś mi powiedzieć czy


Nikt ci na takie pytanie nie odpowie. To ty powinnaś znać swoje objawy przy rzucie bo w 90% sa zawsze takie same jak poprzednie.
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-09-05, 10:41

Ponownie wracam do tego tematu. Nie mam z kim tak na prawdę porozmawiać.
Od wczoraj mam cały czas uczucie jakbym była przeziębiona. Mam dreszcze i przeogromnie bolą mnie nogi i głowa. Dziś jestem po zastrzyku i to się spotęgowało. Fakt, że ostatnimi czasy żyłam dość intensywnie (może za bardzo). Do tego czuję zmęczenie. Trzęsę się jak przy gorączce. Mam też niezbyt dobre wyniki moczu. Mam też zaburzenia żołądkowo/jelitowe. Mam podwyższone leukocyty i jakieś bakterie. Dostałam od tego leki.
Poradźcie proszę, czy te moje ostatnie samopoczucie może być spowodowane tymi złymi wynikami i zmęczeniem, czy tak może wyglądać rzut. Czy ktoś z was coś takiego miał?

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-09-05, 14:15

Mika- podwyższona leukocytoza i bakterie w moczu świadczą ostanie zapalnym pęcherza .Bierz zalecone leki ,nie zapomnij o solidnym nawadnianiu organizmu (przepłuczesz pęcherz ,a i przy ew. biegunce czy wymiotach jest to jak najbardziej przydatne) .Zmierz temp. ,może masz gorączkę (przy rotawirusach tez może występować) .Nie dopatruj się rzutu .Przy wszystkich objawach które opisałaś oczywistym jest ,że jesteś zmęczona ,drażliwa .Zastrzyk spotęgował złe odczucia ,a organizm po przeforsowaniu również musi odpocząć .Odpoczywaj Dziewczyno ,poleż ,poczytaj i absolutnie nie dopatruj sie rzutu .Kiedy mina objawy związane z infekcjami ,będziesz mogła obiektywnie spojrzec na swój stan neur. i w razie czego będziesz sie martwić (ale nie bedzie "w razie czego" ;-) )
Trzymaj się :588:
Blanka

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-09-05, 14:32

blanka, bardzo, bardzo dziękuję Ci za opinie. Masz rację, muszę się poleczyć i odpocząć. Dobrze, że dopiero w poniedziałek idę do pracy. :-)
Przytulam :588:

Awatar użytkownika
ŚpiącaKrólowa
Posty: 496
Rejestracja: 2009-04-18, 18:04
Lokalizacja: Nibylandia

Pogorszenie czy rzut

Postautor: ŚpiącaKrólowa » 2015-10-30, 16:18

Odswieze trochę temat, w poniedziałek skonczylam kroplowki teraz mam strasznie ciezkie nogi i w ogole jakas bez sil jestem, w dodatku polowa twarzy zdretwiala przeczulona, myslicie ze to od sterydow? Ze poprawa jeszcze nastapi?
w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna .

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Pogorszenie czy rzut

Postautor: blanka » 2015-10-30, 20:15

ŚpiącaKrólowa pisze:Source of the post Ze poprawa jeszcze nastapi?
- nastąpi Królowo ,cierpliwości .Dopiero co po solu jesteś ,bierzesz Milligame -leczysz przecież rzut ,a to trwa .Poza tym jak sobie przypominam ,po zastrzykach masz kontrole u neuro . Będzie dobrze :wink: :bye:
Blanka

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Pogorszenie czy rzut

Postautor: mika36 » 2016-01-17, 18:38

No i ja znowu w tym rozdziale. Nie wiem, czy to ta pogoda daje mi się we znaki, czy mój "towarzysz" się odzywa. :acute: . Od wczoraj mam dość mocną przeczulicę nóg. Bardziej lewa noga i lewa ręka. Tak jakby pomieszana z niedoczulicą :histeryczka: . Nie wiem co robić? Może coś popić? Siły są, ale ból związany z przeczulicą jest uciążliwy. Nie chce mi się myśleć, że to może być rzut. Pomóżcie! Doradźcie! Moja doktorka jak idę po lek to nawet nie chce mnie widzieć/ chyba że musi - SMUTNE :diablo:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Pogorszenie czy rzut

Postautor: blanka » 2016-01-18, 10:59

Jak dzisiaj Mika ? Gdyby mnie dalej trzymało poszłabym do neuro .
Blanka

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Pogorszenie czy rzut

Postautor: mika36 » 2016-01-24, 18:32

blanka, przeczulica raz jest raz nie ma. Szok. Zmiana parę razy na dzień. Coś we mnie chyba walczy. Co do neuro to taki lekki problem, bo nie mam takiego lekarza z prawdziwego zdarzenia. W programie to tylko po leki, a do tego drugiego to mogę mówić o swoim samopoczuciu i dostaję odpowiedź, że to są uroki SM. Tak na prawdę to nie mam do kogo się udać. Jak już będzie źle i będę przekonana, że to rzut to wtedy położą mnie na sterydy, ale to ja muszę powiedzieć. Smutne. :dash1:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Pogorszenie czy rzut

Postautor: blanka » 2016-01-24, 20:12

mika36 pisze:Source of the post Jak już będzie źle i będę przekonana, że to rzut to wtedy położą mnie na sterydy, ale to ja muszę powiedzieć. Smutne.
- smutne ? Kochany kraj :dash1: .Zamiast zadziałać szybciej ,kiedy cos zaczyna się dziać ,trzeba czekać aż objawy się porządnie rozkręcą .Trzymaj się mika i oby to się szybko skończyło :bye:
Blanka

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Pogorszenie czy rzut

Postautor: anesia » 2016-01-24, 20:49

mika36 pisze:Source of the post W programie to tylko po leki, a do tego drugiego to mogę mówić o swoim samopoczuciu i dostaję odpowiedź, że to są uroki SM.

Mika to bardzo podobnie jest u mnie, raz na m-c po leki do szpitala i wtedy za bardzo nie można liczyć na rozmowę z lekarzem.
W poradni neurologicznej lekarka też wszystkie dolegliwości usprawiedliwia chorobą i w razie potrzeby zleca tylko doustnie sterydy.
Ostatnia wizyta w poradni miała miejsce w listopadzie, kolejna wyznaczona na początek czerwca. Dobre pół roku mam w miarę dobrze funkcjonować bo w razie pogorszenia w gruncie rzeczy jestem pozostawiona sama sobie (właśnie teraz to przechodzę)... PRZYKRE, ale prawdziwe :agresywny:
blanka pisze:Source of the post trzeba czekać aż objawy się porządnie rozkręcą

I wtedy już tylko do szpitala :beee:
Dużo zdrówka i siły Mika :firends:

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Pogorszenie czy rzut

Postautor: mika36 » 2016-02-26, 14:57

blanka, anesia, dzięki za odpowiedź. Na szczęście jakoś sobie radzę. Dobrze, że mogę chociaż tutaj znaleźć zrozumienie i czuję się wysłuchana. :firends:

Antonio
Posty: 14
Rejestracja: 2015-08-31, 20:57

Pogorszenie czy rzut

Postautor: Antonio » 2017-03-27, 17:35

Od kilku tygodni odczuwam znaczne pogorszenie zdrowia (właściwie wszystkich chyba objawów) i pewno nie obejdzie się bez sterydów. Jutro mam wizytę u neurologa i mam jeszcze nadzieję, że zamiast skierować do szpitala na solumedrol przepisze mi jakieś tabletki. Obawiam się, że kilka dni w szpitalu może jeszcze bardziej pogorszyć mój stan.


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości