Nieleczony rzut

j.w.

Moderator: Beata:)

nikola
Posty: 43
Rejestracja: 2009-02-20, 18:41
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: nikola » 2009-07-21, 23:36

Lekarze nic nie powiedzieli jaki to był rzut. Podali mi solu-medrol i to na tyle. Nie robili mi żadnych badań. Sądzę, że rzut miałam bardzo ciężki. Do tego stopnia, że jak przyjmowali mnie do szpitala to sama nie mogłam iść. Musiałam kogoś sie trzymać. Miałam bardzo słabe nogi i stopy. Teraz trochę jest lepiej, ale jak będzie tak dalej to nie dam rady pracować.
":Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni."

Iffonka
Posty: 2251
Rejestracja: 2008-06-30, 09:39
Lokalizacja: Ozimek
Kontaktowanie:

Postautor: Iffonka » 2009-07-22, 09:09

Nikola, solu działa jeszcze 2-3 tygodnie po podaniu, tak więc efekty przyjdą za jakiś czas, to nie środek przeciwbólowy, żeby zadziałał od razu więc cierpliwości. Trzymaj się i ćwicz. :-)

tereniaa
Posty: 224
Rejestracja: 2009-02-18, 13:27
Lokalizacja: lubelskie
Kontaktowanie:

Postautor: tereniaa » 2009-07-22, 14:10

nikola ja jestem trzeci tydzień po solu i jeszcze mam ciężkie i odrętwiałe nogi do końca tygodnia mam L4 ale na pewno wrócę do pracy dzisiaj idę na masaż nóg. Dasz radę pracować musisz w to uwierzyć i nie poddawać sie pozdrawiam :lol: :lol:


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości