Rzut

j.w.

Moderator: Beata:)

Sylwia_1985
Posty: 29
Rejestracja: 2012-02-19, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Rzut

Postautor: Sylwia_1985 » 2012-07-02, 20:07

Witam,

Mam pytanie, gdyż nie jestem po ciągłą opieką lekarską i nie mam jak się poradzić lekarza. Ostatnimi dniami mam słabszy chód, czasami mrowienie w stopach.

Zastanawiam sie czy to ma związek z pogodą (upały) czy to może być rzut.

Być może za około dwa tygodnie dostanę pierwszą dawkę interferonu. Czy przed tym trzeba rzut wygasić sterydem, czy to nie ma znaczenia? Czy w obecnej sytuacji można dostać sterydy w tabletkach przed interferonem?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
Sylwia
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Sylwia_1985, łącznie zmieniany 1 raz.

mucha_tsetse
Posty: 98
Rejestracja: 2012-06-03, 14:51
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:

Postautor: mucha_tsetse » 2012-07-02, 22:53

Hejka, ja jak mam wąty czy moje samopoczucie to rzut czy cosik innego, to idę do lekarza rodzinnego. Ona po badaniu i zadaniu mnóstwa pytań daje mi skierowanie na oddział neurologiczny. Na izbie przyjęć mnie badają i wtedy dopiero się dowiaduję czy to rzut czy np. pogoda, stres czy cosik innego.
A co do interferonu to Ci nie podpowiem, bo nie wiem :4: wydaje mi się jednak, że powinnaś sprawdzić to swoje złe samopoczucie u neuro i wtedy mogłabyś się podpytać co i jak.
zdrówka życzę :-)
Nadzieję, miłość i radość codziennie uzupełniam wiarą :)

lucja8112
Posty: 1953
Rejestracja: 2010-04-14, 19:58
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: lucja8112 » 2012-07-09, 09:16

Sylwia_1985 pisze:Mam pytanie, gdyż nie jestem po ciągłą opieką lekarską i nie mam jak się poradzić lekarza. Ostatnimi dniami mam słabszy chód, czasami mrowienie w stopach.

Zastanawiam sie czy to ma związek z pogodą (upały) czy to może być rzut.

Być może za około dwa tygodnie dostanę pierwszą dawkę interferonu. Czy przed tym trzeba rzut wygasić sterydem, czy to nie ma znaczenia? Czy w obecnej sytuacji można dostać sterydy w tabletkach przed interferonem?


Co do pierwszego pytania... to może mieć to związek z upałami bo u nas esemków w wysokich temperaturach objawy się nasilają albo pojawiają się nowe ale dla pewności udaj się na izbe przyjęć-zbadają i coś powiedzą i co najważniejsze coś poradzą ;-)

A teraz odp. na drugie pytanie - ja jak miałam rzut i jednocześnie stosowałam interferon to miałam podawane sterydy ,więc to nie ma znaczenia czy będziesz brała interferon czy nie, można jednocześnie jedno i drugie :)

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2012-07-09, 12:59

lucja8112, ma rację.Ja jak jeszcze brałam betaferon, to nieraz jednocześnie stosowałam sterydy (zarówno dożylne,jak i doustne), więc można brać jednocześnie i interferony i sterydy.

A co do upałów i gorszego samopoczucia - tak to może mieć związek z tą tropikalną pogodą :-/ Te upały zdrowego potrafią wykończyć...


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości