Czy to rzut? Proszę o pomoc.

j.w.

Moderator: Beata:)

iza bela
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-20, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Czy to rzut? Proszę o pomoc.

Postautor: iza bela » 2013-10-20, 12:00

Witam, piszę do Państwa, ponieważ chce się poradzić. Nie wiem, czy jestem przewrażliwiona czy to rzut. Miesiąc temu dowiedziałam się, że choruje na SM. Pierwszym moim objawem był problem z okiem. Widziałam jak przez czarna mgłę. Po tygodniowym leczeniu sterydowym faktycznie przeszło. Od dwóch dni przy ruszaniu gałkami ocznymi, w tym oku gdzie miałam pierwszy rzut, widzę jakby mi mrugało światełko. Chce dodać, że mam to tylko wieczorami.
Czy to może być objaw zmęczenia, czy zgłosić się do lekarza. Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony 2013-10-20, 12:30 przez iza bela, łącznie zmieniany 1 raz.
bela

sk
Posty: 167
Rejestracja: 2013-04-05, 15:20
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: sk » 2013-10-20, 12:08

To może być pozostałość po przebytym rzucie. Czy oko boli przy ruszaniu? Takie migające światło jest objawem właśnie pozagałkowego zapalenia nerwu wzrokowego, ale często występuje jako czasowe pogorszenie w przypadku zmęczenia, stresu, wysiłku fizycznego, podniesionej temperatury (czyli nie rzut, a raczej ślad po poprzednim rzucie). Czekaj na rozwój wydarzeń, ale raczej bym się nie przejmowała aż tak. :-)

iza bela
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-20, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Postautor: iza bela » 2013-10-20, 12:13

Bardzo dziekuje, naprawde. Wiem, ze przesadzam, ale jeszcze tez nie umiem sobie dac z tym rady i wszystkiego sie boje. Fakt, mialam zapalenie nerwu wzokowego, wydawalo mi sie, ze przeszlo, oko lekko boli jak ruszam. W dodatku tez mam problem z noga, boli strasznie jak ruszam i gdy mam ja w gorze tak mnie rwie. Skoro radzi Pani sie nie przejmowac tak tez zrobie, bardzo mnie Pani uspokoila. Dziekuje :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez iza bela, łącznie zmieniany 1 raz.
bela

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-10-20, 12:25

Witaj iza bela,

Widać, że jesteś mocno zdenerwowana, ale postaraj się uspokoić. Stres może całkiem niepotrzebnie spotęgować złe samopoczucie ;-)

I jeszcze jedno. Nie wklejaj tego samego postu w różnych tematach. Jeśli będziesz miała problemy w poruszaniu się po forum, napisz pw do Moderatora lub do mnie.
Pozdrawiam :-)
Obrazek

iza bela
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-20, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Postautor: iza bela » 2013-10-20, 12:29

Fakt, jestem bardzo zdenerwowana, niepotrzebnie zupelnie sie okazuje. Za te tematy przepraszam, nie moge jeszcze sie odnalezc na tym forum, obiecuje poprawe :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez iza bela, łącznie zmieniany 1 raz.
bela


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości