Czy to mógłbyć rzut?

j.w.

Moderator: Beata:)

kintaro
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-22, 19:08
Lokalizacja: opole

Czy to mógłbyć rzut?

Postautor: kintaro » 2014-12-23, 07:20

Witam,
W czerwcu 2014 miałem coś takiego:
budzę się, dzwoni budzik do pracy, poczułem zakwasy, ale trochę inne jak zawsze, zbagatelizowałem to, pomyślałem pewnie od roweru (dużo jeżdzę - 100 km dziennie amatorsko). Na drugi dzień zakwasy jeszcze bardziej się wyostrzyły, pomyślałem "e tam, pewnie przejdzie zaraz". Na 3 dzień było już tragicznie, bolał mnie dosłownie każdy mięsięń, żeby wstać z łóżka robiłem trzy podchody, poruszanie się było nie lada wyczynem, nie mogłem wycisnąć tubki z pastą do zębów, nie mogłem zawiązać butów, więc na pogotowie udałem się w klapkach, z 3 piętra do samochodu schodziłem 30 minut. Na pogotowiu dostałem zastrzyk. Położyłem się na leżance, minęło 40 min i wszystko wróciło do normy. Mogłem już normalnie chodzić, nie w pozycji jak staruszek. Jednak po tej akcji coś zostało - często na wszystkich kończynach mam mrowienia, coś jakby wbijanie igieł w mięsień, bądź uczucie przechodzącego prądu. Trwa to 1-2 sekund. Mam to w ciągu dnia 50-100 razy, a nawet i więcej. Byłem u masy lekarzy, masę badań (głównie z krwi). Przyjmowałem dużo leków, witamin, suplementów i nic...Niedawno zacząłem czytać o SM, gdzieś na jakieś stronie wyczytałem wypowiedź jednej kobiety, która ma SM i jej początkowe objawy bardzo przypominały moje.
Dodam, że siła mięśniowa mi w ogóle nie opadła, mogę podnosić ciężkie rzeczy, ćwiczyć na siłowni. Mogę biegać, skakać, pływać, jeździć rowerem, ale tym czynnościom towarzyszą mi te nieprzyjemne kłucia mięśni - raz na nodze (wszędzie oprócz stóp), raz na rękach (wszędzie prócz dłoni), raz na ramionach, barkach itp

Czy to co opisałem może być przyczyną pierwszego rzutu? Trochę się martwię, co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam

Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości