Rzut czy osłabienie po chorobie.

j.w.

Moderator: Beata:)

kamd
Posty: 1
Rejestracja: 2014-08-20, 21:50
Lokalizacja: Poznań

Rzut czy osłabienie po chorobie.

Postautor: kamd » 2015-03-08, 22:57

Witam wszystkich,

w lutym miałam rzut, pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego oka prawego, oczywiście solu przez 5 dni, potem przez 2 tygodnie metypred w tabletkach, skonczyłam brać i siekła mnie jakaś infekcja, przez 3 dni leżałam z bardzo wysoką gorączką. Byłam u lekarza rodzinnego, przepisał antybiotyk, brałam tylko dwa dni, bo nawet jak w końcu temperatura zeszła to czułam się fatalnie, baaaaardzo osłabiona byłam. Zadzwoniłam do lekarza rodzinnego i się zapytałam, czy mogę się tak czuć przez antybiotyk, powiedział, żebym go odstawiła. Nie biorę już 2 dzień, a rozbita czuję się nadal, temperatury nie mam już 3 dzień. Mięśnie mam bardzo słabe zwłaszcza nogi. Myślicie, że to może być kolejny rzut?? Dodam, że nie minął nawet miesiąc od brania sterydów (13-17 luty solu medrol, potem metypred), a moja lekarka powiedziała mi, że sterydy utrzymują swoje działanie do miesiąca, więc teoretycznie nic się nie powinno dziać prawda? Sterydy zawsze mnie bardzo osłabiają, potem bardzo wysoka gorączka i troche antybiotyku, mogło mnie to wszystko tak wykończyć, że jestem taka słaba, czy brać pod uwagę rzut?

Pozdrawiam!

Agnieszka82
Posty: 37
Rejestracja: 2014-12-13, 00:52
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Agnieszka82 » 2015-03-10, 00:06

W sumie to ciężko oceniać bo przypadki są różne ale tu mogły się zbieć te dwie sprawy szpitala a potem infekcji i stąd osłabienie, które podobno też jest dość charakterystyczne dla SMowców w ogóle. JEśli dalej będziesz miała wątpliwości to jedź na SOR, jesli to rzut to pomogą a jak nie to uspokojoną wypuszczą do domu.
p.s. w którym szpitalu jesteś na programie?


Wróć do „Kolejne rzuty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości