Uzdrowiciel Pan Łukasz, czy ktoś coś wie?

Moderator: Beata:)

Weronika
Posty: 10
Rejestracja: 2013-04-28, 16:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Weronika » 2013-04-29, 13:50

Alicjo jak pojadę z pracy do domu to wstąpie do rodziców i wezmę numer od mamy.

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2013-04-29, 16:16

Aż dziw bierze że ludzie wierzą takim typom.Tu był taki typ miał na imię Waldemar zapytajcie czy nie są spokrewnieni a może to jedna firma.

Weronika
Posty: 10
Rejestracja: 2013-04-28, 16:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Weronika » 2013-04-29, 17:29

Darek ja też nie wierzyłam do momentu kiedy się nie przekonałam co ten człowiek ździałał u mojego taty. Wróciłam właśnie od rodziców a tatuś w ogrodzie żywopłot przycinał to wspaniały widok, jeszcze pół roku temu nie wychodził z pokoju i nie chciał żyć teraz jest jakiś naładowany energią. Darku ja skonczylam dwa fakultety pracuje w duzej firmie i tak jak ty nie wierzylam ww takich szarlatanow ale na wlasne oczy widze ze ten Pan Łukasz coś zrobił pozytywnego dla mojego taty, zobaczymy później ale na tą chwile pomógł tacie. Alicjo numer ci wysłałam w prywatnej wiadomosci.

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-04-29, 18:36

Weronika, ogromne dzięki.
To co napisałam, my mamy taką moc aby sprowadzić na siebie zdrowie ale nie każdy potrafi niestety. Wtedy dobrze jeśli ktoś to wykona a w rzeczywistości napotkać można szarlatanów, którzy burzą taki obraz i znalezienie choc jednego dobrego uzdrowiciela zakrawa czasem o cud.
Ja sama pracuję nad sobą dzięki "Potędze Podświadomości" Murphy'go, filmowi "Nauka Uzdrawiania", ale jak sama nie dam rady to warto wiedzieć, że ktoś może to zrobić ;)
Weronika jeszcze raz wielkie dzięki.

Marika
Posty: 137
Rejestracja: 2013-03-24, 19:34
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Marika » 2013-04-29, 19:50

Osobiście wątpię w moc uzdrawiania przez kogokolwiek.Mam przykre doświadczenie z panem Janem Wróblem - 2 minuty "macek" w cenie 80zl. i oczywiście żadnego efektu. Kim jest ten pan moim zdanie nie muszę pisać.
Wierze natomiast, że wszystko zależy od nas samych, od potęgi naszego umysłu. Czytałam " Potęgę podświadomości" a w chwili obecnej czytam " Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu" David R. Hamilton - a początek przedstawia zadziwiającą moc placebo - skąd ta moc? z naszego przekonania, z naszego umysłu - naprawdę. Być może pan Łukasz potrafi być niezwykle sugestywny i wspierając się wiarą potrafi przekonać tatę Weroniki, że poczuje się lepiej gdy się pomodli, gdy będzie odpowiednio oddychał, odpowiednio jadł itp, itd. Mogę uwierzyć, że ma dar przekonywania - nigdy natomiast nie uwierzę, że ma moce uzdrawiające. A jeśli tacie pomaga pan Łukasz to po prostu należy korzystać z jego pomocy.

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-04-29, 20:51

Marika, też tak myślałam o uzdrowicielach, jak o szarlatanach, ale chcę wiedzieć, że ktoś tam ma tą moc wpływania ale fakt jeśli nie mam przekonania do osób, to odpuszczam. Teraz pracuję też nad tym by moja wiara nie była zdominowana przez racjonalne wyobrażenie stanu rzeczy, stąd taki uzdrowiciel hyh co mi szkodzi. Zobaczę, choć nie wiem kiedy zadzwonię.
Moc mamy, bo sami lekarze (niestety zbyt mało) sami widzą jak działa placebo przecież.
Wiara przecież to podstawa.

Weronika
Posty: 10
Rejestracja: 2013-04-28, 16:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Weronika » 2013-04-29, 21:32

Dziewczyny powiem Wam tak do momentu poznania tego Pana Łukasza moje podejście do uzdrowicieli było anty, ale ten człowiek ździałał już bardzo dużo bo uśmiech na twarzy mojego taty a tym samym i mamy jest bezcenny i to jest uśmiech oczekiwany od wielu miesięcy. Nie wiem czym on to zrobił, naświetlaniem rękami, modlitwą a może psychologią, ale pomógł i to jest najważniejsze. Będę Wam przekazywać jak się sprawa toczy następna wizyta dopiero w czerwcu bo ma tylu pacjentów to też o czymś świadczy bo gdyby nie pomagał ludziom to by nie miał chętnych tym bardziej że to wszystko drogą pantoflową gdyż on nie ma reklam i nie znalazłam żadnej jego strony internetowej


Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości