[ stwardnienie rozsiane] ! badania psychologiczne

Moderator: Beata:)

mkossakowska
Posty: 2
Rejestracja: 2013-06-05, 16:43
Lokalizacja: Sopot

[ stwardnienie rozsiane] ! badania psychologiczne

Postautor: mkossakowska » 2013-06-06, 17:05

Szanowni Panstwo,
jestem psychologiem i prowadze badania dotyczace radzenia sobie z choroba przewlekla. W wyniku badan napisze ksiazke na temat radzenia sobie z choroba. Uprzejmie prosze o pomoc. Wystarczy kliknac na ponizszy link i odpowiedziec na szereg pytan. Badanie nie jest krotkie i zajmuje ok 20-30 minut, ale dzieki niemu dowiemy sie dosc szczegolowo jak pomoc chorym pod wzgledem psychologicznym. Trzeba odpowiedziec na wszystkie pytania zaznaczone czerwona gwiazdka. Na koniec badania podaje swoj adres mailowy z moim nazwiskiem. Osoby chetne moga do mnie napisac maila z prosba o przeslanie wynikow badania. Dziekuje bardzo. Kliknij i wypelnij:

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... VFAtMlE6MQ

Badanie dotyczy tylko osób chorych. Jest anonimowe, prosze wpisac dowolny kod lub swoj pseudonim.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-06-06, 17:14

Witam,

Odnosząc się do Pani pw, przychyliłam się do prośby i podałam nawet link, gdzie należy umieścić post dotyczący Pani badania.
Nie rozumiem więc, dlaczego wstawia Pani skopiowaną treść w różnych działach i nie dostosowuje się Pani do moich wskazówek robiąc bałagan na forum.
Tym samym wyrażam swoje zaskoczenie i informuję, że będę usuwać wszystkie off topy.


Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości