Moja historia - czy to encefalopatia?

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

tmh7
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-24, 18:07
Lokalizacja: siedlce

Moja historia - czy to encefalopatia?

Postautor: tmh7 » 2011-09-29, 16:09

Witam Więc tak zaczne od początku :)

Trafilem do szpitala kontrolnie - zglosilem sie ze zmeczeniem, sennoscia, problemem pamieci, potliwoscia i duzo tego jeszcze :) W marcu oraz we wrześniu miałem robiony rezonans głowy z kontrastem.Wyszło mi że mam stany zapalne (mogące odpowiadac demienilizacji) w głowie w kliku obszarach. Jeden jest aktwyny pozostałe są zmniejszone(wiem ze to dziwne ale tak mam w opisie). Bylem badany pod kontem SM ale nie ma diagnozy z powodu braku zaburzen neurologicznych (odruchy, potencjal wzrokowy w normie)

Jest zdiagnozowane hashimoto przez endokrynologa na podstawie przeciwciwal. W rezonansie mam napisane widoczne wole hashimoto. Moze to sa dwie rozne sprawy a moze to ta cala encefalopatia:/

Dlaczego hashi ? Mam bardzo duzo objawow poczawszy od niskiej temperatury, wypadajace wlosy, skoki wagi, problemy z pamiecia kontentacja. Wczesniej mialem fazy nadczynnosci bezsennosc czulem sie jak naspeedowany pozniej faza niedoczynnosci zombie i tak na zmiane odkad pamietam :) Leczenie zaczalem od czerwca dawka 25 pozniej 50 mg do teraz. Mialem pare dni bardzo dobrych ale reszta pozostawia jeszcze sporo do zyczenia.

Czy encefalopatia hashimoto może powodować stany zapalne w głowie ?:(
Czy zaburzenia poznawcze, pamiec , koncentracja, napady lekowe, wysokie cisnenie to moze byc sprawka hashi?

Czy sa tutaj na forum osoby ktore mialy podobne jazdy a teraz jest wszysko ustabilizowane pracuja ciesza sie zyciem itd :) Wiem ze to pytanie jest troche slabe ale dla mnie bardzo dajace nadzieje na to ze kiedys moze byc lepiej (normalniej ;). Czasami czuje sie jak imbecyl i z zazdroscia na przyklad patrze jak ludzie sobie rozmawiaja ciesza sie a dla mnie czasmi taki stan jest nie osiagalny - dla nich to normalne :/


Pozdrawiam
Tomek :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez tmh7, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości