Kolejny post o sm

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

rafal194
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-12, 19:49
Lokalizacja: płońsk

Postautor: rafal194 » 2012-01-17, 14:13

Witam jestem po wizycie u neurologa ,jakiś pomóżcie mi ocenić czy to jakiś konował czy lekarz.Wyjaśniłem mu wszystko co i jak.Do tego jeszcze doszło ślinienie się jak niemowlak.
Zrobił mi badania powiedział że może to być od tej dyskopatii.Zainkasował kasę dał mi kolejne leki Diclac i neurowit.

Potaś kazał odstawić ,medocalt brać tylko 2 razy dziennie.Opukał mnie tym śmiesznym młotkiem ale żadna noga i ręka mi nie latała.Czy mam zmienić lekarza.Żadnych badan nie dostałem.
Pozdrawiam

zozo
Posty: 81
Rejestracja: 2011-12-25, 12:54
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: zozo » 2012-01-17, 14:52

dyskopatia może dawać różne dziwne objawy....
jeżeli krążek międzykręgowy jest ustawiony w złej pozycji może uciskać na nerwu rdzeniowe wychodzące poprzez otwory międzykręgowe, nerwy te unerwiają znaczną część naszego ciała, piszesz, że masz dyskopatię na poziomie C5/C6 z nerwów rdzeniowych C5 - Th1 powstaje splot ramienny (plexus brachialis), z którego powstają newy unerwiające kończynę górną zarówno czuciowo, jak i ruchowo - stąd pewnie te zaburzenia w obrębie kończyny górnej, dodatkowo od częsci nadobojczykowej tego sploty odchodzą krótkie newy zopatruące mięśnię mankietu obręczy kończyny górnej i staw rammienny - może stąd bóle w okolicy szyi??

rafal194
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-12, 19:49
Lokalizacja: płońsk

Postautor: rafal194 » 2012-01-17, 15:38

Tutaj się zgodzę ale co z nogami.Zanik siły ,napręzenia mięśni i te ślinienie się?

zozo
Posty: 81
Rejestracja: 2011-12-25, 12:54
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: zozo » 2012-01-17, 18:58

może masz także jakieś zmiany w obrębie części lędźwiowej kręgosłupa skąd wychodzą newy zaopatrujące kończyny dolne

rafal194
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-12, 19:49
Lokalizacja: płońsk

Postautor: rafal194 » 2012-01-20, 03:00

Chyba jednak coś jest nie tak już 3 noc prawie nie śpię.Najpierw budziłem się o 4 potem o3 a teraz o 2 zaśliniony.Obudziłem się nagle aż się bałem spojrzeć na zegarek.Mozę jeszcze usnę.ale patrząc na poprzednie dni będzie ciężko.Brałem persem przed spaniem ale nic nie dał.

rafal194
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-12, 19:49
Lokalizacja: płońsk

Postautor: rafal194 » 2012-06-21, 22:00

Witam wszystkich serdecznie.Mam prośbę czy jesteście w stanie pomóc mi w wynikach Rezonansu.Objawy jak w temacie większość ustąpiła prócz uporczywego uczucia pod językiem ustąpiły powód jaki lekarz wysłał mnie na badanie było trzęsienie się lewej powieki.

Kod: Zaznacz cały

Pólkule mózgowe bez zmian ogniskowych
Układ komorowy symetryczny ,nieposzerzony ,nieprzemieszczony
Zaznaczone zaniki komorowe
Przestrzenie płynowe przymózgowe nieznacznie poszerzone
Móżdżek i struktury tylnojamowe zmian nie wykazują
Przyścienne zgrubienia błony śluzowej w obrębie obu zatok szczękowych


jestem też ciekawy co oznaczają w opisie :

Kod: Zaznacz cały

Zaznaczone zaniki komorowe
Przestrzenie płynowe przy mózgowe nieznacznie poszerzone


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości