Co moge jeszcze zrobic???

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Co moge jeszcze zrobic???

Postautor: ana1212 » 2013-07-19, 22:49

Pisalam tu kiedys, ale usunieto moj post. Zaczne od poczatku.

Po urodzeniu dziecka wszystko sie zaczelo.
Dodam, ze porod odbyl sie cc z trzeba znieczuleniami i 13 h podawana oksytocyna.

1.Kilka dni po porodzie zaczelo sie i trwa do dzis -3 miesiace - straszne oslabienie - morfologia idealna
2. Z poczatku ialam wrazenie braku czucia prawej reki, jakby byla obca lecz po dotknieciu jej druga reka czulam wszystko
3. Zdretwiale 3 palce w prawej rece od 8 mc ciazy czyli juz 5 miesiecy
4. Straszne calodniowe zawroty glowy a raczej zaburzenia rownowagi - czuje sie jakbym zyla na statku, buja mna caly czas. Objawy znacznie sie pogarszaja przy zmeczeniu i upale. Wtedy to chodze jak pijana.
5. Od ok 3 tygodni dokuczaja mi mrowienia. Najpierw byly to nogi teraz cale cialo. A to noc, a to warga, nogi praktycznie non stop, do tego od kilku dni czuje takie jakby robaczki na skorze ktore mnie laskotaja: nis, policzko, czolo, plecy, nogi...
6. Po dluzszym spacerze jak tylko usiadne mam jakby wyladowania elektryczne w ogach. Takie uczucie jakby mi cos pekalo w lydkach i udach.
7. Po porodzie pojawily sie mety ciala szklistego - duzo! I jak np czytam cos na tablecie czy komorce dluzej niz 5 mińut pozniej przez okolo pol h widze wszystko z cieniem- tak jak glowny napis na forum. Miewam czesto takie blyski, jakby iskierki a okulista widzi tylko mety w dodatku mwi, ze sa one wrodzone a wczesniej ich nie widzialam.
7. Czasami mam tak slabe nogi i buja mna ze boje sie stac. Lydki jakby wciaz napiete. A teraz np po calym ciele chodza mi te robaczki :(

Zrobilam MRI glowy z rdzeniem kregowym bez kontrastu- czysto
Laryngolog wykluczyl blednik
Tarczyca ok
Morfologia idealna
3 neurologow po badaniu mlotkiem i dziwnych cwiczeniach nie stwierdzilo nic zlego, jeden to nawet mowi, ze to na pewno nie SM a mi sie wciaz pogarsza i wciaz mam nowe dolegliwosci. Najbardziej przeszkadzaja mi te zawroty glowy i od kilku dni dziwnie slysze, jakby pisk w uszach. Jestem starsznie slaba, wstaje o 10 a o 12 poszlabym znow spac.


Co ja moge jeszcze zrobic. Slyszalam od pewnejosoby, ze to ewidentne objwy sm i ze moglam sie tego nabawic po tych znieczuleniach. Co o tym sadzicie?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez ana1212, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-07-19, 23:04

ana1212 pisze:Pisalam tu kiedys, ale usunieto moj post. Zaczne od poczatku.


Nie usunięto żadnego Twojego wpisu. Temat, który założyłaś niezmiennie znajduje się
>> tutaj << . Były też odpowiedzi na Twoje pytania, więc nie rozumiem, skąd sugestia usunięcia postu. Proszę również o kontynuację w podanym przeze mnie linku.

Pozdrawiam.

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2013-07-19, 23:07

Przepraszam, szukalam i szukalam i nie znalazlam a nie umialam znalezc swoich postow :/


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości