Pomocy !bliska śmierć ?

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

krzysiuwroc
Posty: 4
Rejestracja: 2009-10-04, 15:05
Lokalizacja: Wroc

Pomocy !bliska śmierć ?

Postautor: krzysiuwroc » 2009-10-04, 15:21

Witam chcialbym sie dowiedziec na co moga wskazywac objawy ,ktore tu opisze.Nie od dzis wydaje mi sie ,ze czeka mnie szybka smierc (ale to moze tylko psychologiczny problem),mianowicie od 3-4 lat mam krwawienia z odbytu a co gorsza mnostwo cieczy,osobiscie wydaje mi sie ,ze jezt to zolc,jest troche gesta,brazowawego koloru.To jest moj glowny problem,ponadto lysieje ..mam 23 lata a mam strasznie przezedzone wlosy i ogromne zakola.Mam problme z utrzymywaniem rownowagi ,ogolny problem z chodzeniem,musze sie starac ,zeby w miare prosto isc(nie wiem czy to w glowie czasem nie siedzi).Do tego miewam odretwienia,wystarczy ,ze poloze reke gdzie kolwiek ,zaloze noge na noge i po chwili czuje zdretwienie.Ponadto mam problemy z przed wczesna erekcja i czestym oddawaniem moczu.Ogolnie jestem non stop oslabiony ,nic mi sie nie chce,zycie jest "szare" ogolny brak sensu zycia.Aha zapomnialbym ,ze od 3-4 lat nie oddalem chyb normalnego stolca,bciagle biegunki ,male ilosci jakies to takie dziwne ponadto okresowo pojawiaja sie najrozniejsze dolegliwosci,pojawiaja sie i po czasie zanikaja.Zasadnicze pytanie jest takie czy i do jakiego lekarza powinienem sie udac oraz jakie prognozy ,wasze odczuccia co to moze byc i w jakim stopniu zniczyc mi zycie.

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2009-10-04, 15:27

No ja zaczęłabym od internisty i gastrologa. A diagnozy przez internet raczej się nie spodziewaj. To jeszcze nie te czasy ;-)

krzysiuwroc
Posty: 4
Rejestracja: 2009-10-04, 15:05
Lokalizacja: Wroc

Postautor: krzysiuwroc » 2009-10-04, 15:33

wstyd mi jest on tym pisac na forum a co dopiero rozmwiac z kims twarza w twarz....wiec przed pojsciem musialbym byc pewien,ze to na prawde wazna sprawa czy tylko moje wymysly

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2009-10-04, 15:34

Nie wymysły, tylko bardzo ważna sprawa. Do lekarza marsz! Jutro :!: :!:

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2009-10-04, 15:35

Krzysiu,witaj.Nie piszesz kompletnie nic o jakichkolwiek badaniach,od których należałoby zacząć.Wątpię ,czy ma to cokolwiek wspólnego z SM.
Z całą pewnością potrzebujesz pomocy i nie wiem,czy nie należy równolegle z diagnozowaniem prosić o pomoc psychiatrę czy psychologa.
Życzę powodzenia w tej trudnej i wymagającej silnej psychiki drodze.
Obrazek

krzysiuwroc
Posty: 4
Rejestracja: 2009-10-04, 15:05
Lokalizacja: Wroc

Postautor: krzysiuwroc » 2009-10-04, 15:44

Jezeli to nie sm to przepraszam , nie to forum,szkoda,ze nie ma tu jakichs studentow medycyny czy lekarzy,kogokolwiek kto moglby mi chociaz troche rozjasnic sutyacje w ktorej jestem

szylkretowa
Posty: 1425
Rejestracja: 2008-10-17, 12:04
Lokalizacja: wlkp

Postautor: szylkretowa » 2009-10-04, 15:45

przede wszystki szybko polecialabym do lekarza rodzinnego a juz najlepiej do gastrologa!krwawienia z odbytu i inne sprawy wcale nie sa blahe a moze rzutowac nieleczone na caly organizm wiec marsz do lekarza!!!!

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2009-10-04, 15:48

Objawy o których piszesz są mi znane, ponieważ mój Tato miał podobne.
Koniecznie musisz pójść do internisty i opowiedzieć o swoich objawach. Nie daj się zbyć i domagaj się badań. Nie gódź sie na tabletki, tylko na szereg badań m. in. kolonoskopię. Po tym badaniu będzie wiadomo co Ci jest i powinieneś trafić do odpowiedniego specjalisty.
Nie pisz o śmierci.... Nie będzie tak źle, jak choroba będzie szybko zdiagnozowana.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2009-10-04, 15:51

Krzysiu,nie ma za co przepraszać :!: :!:

Po prostu zacznij może od lekarza,raczej unikałabym studenta na Twoim miejscu.Tu nie ma miejsca na gdybanie,tylko potrzebne są konkretne badania :!:
Dziś odpocznij i każ samemu sobie coś z tym zrobić,czyli wyjść z domu DO LEKARZA. :evil:

Trzymaj się ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2009-10-04, 15:59

Krzysiu krwawienia z odbytu wskazywać moga na wiele schorzeń i to niekiedy dośc poważnych,więc nie zwlekaj tylko jutro maszeruj do lekarza rodzinnego.Opisz mu tak samo jak to nam opisałes i stanowczo domagaj sie dalszych badań u specjalistów bo na rodzinnym to sie nie skończy. Wypadanie włosów,łysienie może mieć związek ze stresem ktory przeżywasz, o tym też wspomnij lekarzowi.
A o smierci zapomnij.......masz jeszcze tyle lat zycia przed sobą. Usmiechnij się i głowa do góry :-)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

krzysiuwroc
Posty: 4
Rejestracja: 2009-10-04, 15:05
Lokalizacja: Wroc

Postautor: krzysiuwroc » 2009-10-04, 16:20

no nic,dzieki za odpowiedzi,moze w koncu cos z tym zrobie,pozdrawiam i zycze ZDROWIA

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2009-10-04, 17:41

Krzysiu Ty masz dopiero 23 lata!!! Lekarze lubią leczyc młodych ludzi, bo rokują na wyzdrowienie. Nie ma co się wstydzic mówic o swoich objawach, idź do lekarza koniecznie!!!
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

maria_xx
Posty: 776
Rejestracja: 2008-02-21, 14:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maria_xx » 2009-10-04, 17:47

Co to znaczy: 'może coś z tym zrobię' ?? Mało masz jeszcze powodów, żeby pojść do lekarza? Taka długotrwała biegunka mogła doprowadzic do dużego odwodnienia, a już samo to daje wiele objawów i sprawia, że człowiek czuje sie, jakby miał wkrótce zejść, może m.in. doprowadzić do uporczywych zawrotów głowy Nie ma się nad czym zastanawiać, idź do lekarza 1. kontaktu i poproś o poradę i skierowanie na odpowiednie badania. Jesteś bardzo młodym, ale już dorosłym facetem, chyba zdajesz sobie sprawę, że nie ma sensu dłużej z tym zwlekać. Szukanie diagnozy na forach internetowych to jałowy pomysł, nawet jesli na którymś trafi się lekarz, nic Ci nie powie nie widząc wyników badań.

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2009-10-04, 23:11

Zgadzam się z Marią - marsz do lekarza! Internista + gastrolog ABSOLUTNA KONIECZNOŚć!
Odnośnie problemu z mówieniem, krępowania się...Krzysiu - uwierz, że lekarze słyszą jeszcze gorsze rzeczy na co dzień! Oni od tego są - by wysłuchać i podjąć diagnostykę!
Czeka Ciebie napewno dużo badań...ale to BARDZO WAŻNE, aby je podjąć! Nikt z kosmosu nie postawi Ci diagnozy! Najważniejsze będą zapewne badania krwi, gastroskopia czy nawet kolonoskopia...i wiele wiele innych!
Dziwię się, że dopiero po 4 latach zdecydowałeś się o tym porozmawiać...a z drugiej strony - jeśli to tyle trwa i żyjesz...to uwierz, że będziesz żył :P
A jeśli masz problemy z myśleniem o wczesnej śmierci itp.itd. - polecam dobrego psychiatrę! Tu nie ma się co wstydzić..sama korzystałam:P
Trzymaj się!
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

martoni
Posty: 142
Rejestracja: 2008-10-18, 13:07
Lokalizacja: polska

Postautor: martoni » 2009-10-05, 06:53

wiesz co jest wstydem? to, że nie idziesz do lekarza> skoro znalazłeś stronę ludzi z sm, to tym bardziej powinienieś znaleźć drogę do swojego lekarza piewszego kontaktu, lub od razu do gastrologa z odpowiednim sprzętem jak masz na to fundusze i ominąć kolejki. Sorry za ton- ale denerwwują mnie ludzie , którzy wiedzą, że coś im dolega i czekają na nie wiem co zamiast iść do lekarza- bo w wielu przypadkach to czas odgrywa ogromną rolę. Wstyd zostaw przez gabinetem. Lekarze już niejedno widzieli. Tu nikt Ciebie nie zbada przez internet za to chetnie udzieli Ci wsparcia.
pozdrawiam
i powtórzę się za większością- pruj do lekarza
...


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości