podstawowe badanie neurologiczne

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

anula78
Posty: 10
Rejestracja: 2010-03-05, 18:20
Lokalizacja: z polski

podstawowe badanie neurologiczne

Postautor: anula78 » 2010-03-19, 20:30

Byłam wczoraj u neurologa, zbadał mnie wg podstawowych badań neurologicznych (młoteczek + badanie odruchów) i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Czy SM może istnieć pomimo dobrego wyniku badań neurologicznych??
Pani doktor stwierdziła, że moje zawroty głowy to objaw nerwicy.

ksu
Posty: 114
Rejestracja: 2008-07-20, 21:11

Postautor: ksu » 2010-03-19, 20:48

ja miałem takie badanie jak zaczęłły mi sie problemy ze wzrokiem- też wyszło ok.
było to na samym początku choroby

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2010-03-19, 20:59

Oczywiście, że to możliwe. Również nie miałam żadnych nieprawidłowości w tego typu badaniach przez wiele lat, a jednak zmiany w mózgu były.
No ale diagnozy wtedy też nie było...
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Frank Zappa

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2010-04-05, 13:52

Anula78 - ja nie mam diagnozy Sm chociaż mam 2 nietypowe zmiany w MRI głowy i prążki w punkcji...badania neurologiczne mam ok. I właśnie m.in.przez to lekarze powiedzieli, że absolutnie nie nadaję sie do postawienia gdiagnozy SM..oczywiście nie mówią mi, że napewno to nie to..ale w tej chwili takkiej diagnozy mi nie stawiają i mam życ normalnie:)
Co do twoich objawów..czytałam o nich w innym wątku i tam tez Ci odpowiadam!
jak najbardziej mogą to bz objawy nerwicy lękowej..miałam takie same i długo się na nia leczyłam..ja np. miałam bujanie jak na statku i tracenie poczucia gruntu;/
Powodzenia
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości