Western-Blot Warszawa

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

malgog
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-14, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Western-Blot Warszawa

Postautor: malgog » 2010-04-21, 14:36

Witajcie
popełniłam kilka postów na forum...tym razem proszę o radę.

Od stycznia mam podejrzenie sm, prążki w płynie + kilka niewielkich zmian w mózgu, kontrolny rezonans głowy w okolicach lata

jaki problem ?

od miesiąca czuję się fatalnie....najpierw zaczęła boleć nerka przynajmniej tak się wydawało, doszedł ból pleców, odcinka lędźwiowo-krzyżowego + piersiowego - wrażenie pieczenia od środka, nadchodzący falami ból stawów wszystkich
raz nic nie boli by za chwilę boleć tak...średnio ...w skali od 1 do 10...5
stan podgorączkowy do 37,5 od 2 tygodni, dreszcze z zalewaniem gorąca...ciągłe
uczucie kołatania serca, skacze mi ciśnienie, pomimo środków nasennych nie sypiam, właściwie śpie, 2, 3 godziny i budzę się napięta jak struna

zrobiłam podstawową morfologię z ob, crp, mocznik kreatynina, usg jamy brzusznej - wszystko ok w normie
neurlog "nic nie widzi"...
zapisałam się do reumatologa to serce kołaczące nie daje mi spokoju więc do kadiologa też czekam na wizytę

na łopatki rozkładają mnie opowieści koleżanek z pracy...nic ci nie jest siostra ciotki kazika to miała i to nerwica...na słowa, że nic mi nie jest dostaję dreszczy...autentycznie skacze mi ciśnienie...udusiłabym gołymi recami...

i tak mi do głowy przyszła borelioza...wiem późno,

no i zasadnicze pytanie...jeśli ktokolwiek dobrnął do końca mojego przydługiego wywodu

czy na testy muszę mieć skierowanie, od kogo , reumatologa ???
gdzie, czy mogę prywatnie ...no napiszcie proszę....

ufffff

malgog
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-14, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: malgog » 2010-04-21, 14:41

jeszcze ciekawostka....chodziłam na rehabilitację (na nieszczęsny ból kręgosłupa)...no nic nie pomogło, właściwie chyba czuję się gorzej...

jakaś pomroczność jasna mnie chyba ogarnęła, że tych testów sobie jeszcze nie zrobiłam...ja która biegam (i wydaję kasę) na każde badanie..

nie muszę dodawać, że w rodzinie mam opinię hipochondryka ...

a i jeszcze...oprócz drgań mięśni bardziej nasilonych z lewej strony (boli mnie bardziej lewa strona) mam takie..."pykania" na plecach pod skórą, nie umiem opisać, jakby przetykać zatkaną rurkę, od łopaki do nerki...strasznie głupie uczucie , nie prądy tylko takie oddykanie zatkanego czegoś
...


nie daje mi spokoju pytanie...dlaczego mnie boli nerka ???
od pierwszych objawów w listopadzie ubiegłego roku mam uczucie rozpierania z lewej strony i przejmujący ból ?

ktoś ma jakiś pomysł ?

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-04-21, 16:37

Nerka boli Cię napewno, wiem to bo mam jedną i znam ten ból. Potrzebny Ci antybiotyk od zaraz.Rodzinny powinien wiedzieć co robić. Testy robią w Poznaniu na borelioze ,trzeba zamówić zestaw i odesłać ,co i jak wiedzą nati i AniaW robiły to ,napisz do niech na pw.Nie zaniedbaj tej nerki, pozdrawiam :-)
Ps mam wypukliny w kręgosłupie i po cwiczeniach też często jest mi gorzej, nie wiem czemu :-/
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2010-04-21, 20:45

Jest duze prawdopodobienstwo ze to borelioza... poszukaj na forum jest tu gdzies namiar na dr. Piotra z arszawy on dobrze sie zna na borelce a Ty chyba jestes z warszawy wiec było by najłatwiej.
Badania mozna zrobic w Poznaniu ale tez jesli samego Western Blota to w sanepidzie oczywiscie za własne pieniadze... mozna tez sie skontaktowac z tym panem http://www.wielkoszynski.webity.pl/ on robi wszystkie badania i zajmuje sie tez leczeniem...

co to tego ze uwazaja cie za hipochondryka to musisz sie do tego przyzwyczaic, wiekszosc borelizowcow za takich jest uwazana, ale tez nie mozna popadac w skrajnosci i za wszelka cene sobie wmowic ze sie ja ma... jednak jesli jest tyle objawow to cos musi byc na rzeczy...co do bolu nerki to lekarz powinien to okreslic to nie trudne ab wykluczyc chorobe nerki...jednak przy borelce bywaja tak rozne objawy i tak podobne do innych chorób ze nie zdziwiłbym sie ze to nie nerka a borelka :mrgreen: potrafi nasladowac bole korzonkowe to dlaczego nie moze imitowac bolu nerki, znam kika osob ktore maja tak rozne bole przy boreliozie ze głowa mała, wiec nic mnie nie zdziwi...
Jednak trzeba sprawdzic czy to nie nerki bo tak tez moze byc
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.

malgog
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-14, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: malgog » 2010-04-21, 21:08

dzięki, wiedziałam, że na Was można liczyć :-)
jutro w pracy zaczynam szukać namiarów no i drążyć temat...w domu nie mam czasu na nic :->

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2010-04-21, 22:41

nie podałem adresu do Poznania http://cbdna.pl/ choc pewnie jest on w temacie o boreliozie
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-04-22, 15:31

malgog zrób ten WB-strasznike dużo ludzi ,których teraz poznałam ma właśnie problemy z nerkami-mają boreliozę.Pamiętaj jednak ,że czasem ona jest nie do wykrycia-warto zaryzykować i leczyć się pomimo wyników negatywnych.Trzymaj się :)
Nadzieja umiera ostatnia ...

malgog
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-14, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: malgog » 2010-04-22, 15:56

no właśnie...u mnie wszystkie problemy długo zanim miałam objawy neurologiczne typu drętwienia i niedowłady zaczęły się własnie od mocnego bólu nerki, bólu z jednej strony pleców
i tak boli do dziś...od 6 m-cy ciągle
tak doraźnie to oprócz usg nerki, mocznika, kreatyniny i moczu w "kierunku nerki" nic nie robiłam


dziękuję raz jeszcze

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2010-04-23, 16:13

jesli robicie badania na borelioze pamietajcie o braniu citroseptu przed badaniem aby rozbic custy iuwolnic bakterie do organizmu
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 172 gości